Hardcore Henry

Chardkor

(festivalový název)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA / Rusko, 2015, 96 min

Sen všech pařanů Countera,Maxe Paynea apod... Cool akční film...."SEŠ NAPŮL ROBOT,NAPŮL SRÁČ":-)...80%(25.9.2016)

Film na jedno zhlédnutí ale určitě stojí za to.(27.9.2016)

Upřímně jsem si nedělal nijak velký naděje. Koneckonců se jedná o ruskou kinematografii, z které v poslední době nevzešlo nic dobrého. A jelikož u filmů už trávím minimum času, byla celkem náhoda že jsem se k Henrymu dostal, ale jen těch prvních pár sekund mě tak chytlo, že jsem poslušně a dobrovolně dokoukal celý film. Jsem mile překvapen. Moje hodnocení je založený na Film mě zajímal, rád jsem se na něj podíval/nezájem. A tady jsem se náramně bavil! Nestydaté množství akce, simplistický, ale dostačující děj, je mi to jedno. Film hodnotím jako celek, který tentokrát opravdu stál za to. Pokud nejste takoví ti snobští rádoby hipster recenzenti koukněte se na to. Worth. Ez. ;)(28.9.2016)

Zatiaľ Najakčnejší film z pohľadu hlavnej postavy osoby, aký som videl. Pecka... !!!(1.10.2016)

• JohnnyV

Jo, kdyby to bylo natočené normální kamerou a ne z pohledu hlavního hrdiny, bylo by to za 3, možná 4 hvězdy. Tyhle těkavý záběry jsou akorát tak na bolení očí a hlavy.(2.10.2016)

Príbeh síce nulový, ale ja hodnotím podľa toho ako ma to zabavilo a bola to celkom pohodová oddychovka na večer plná akcie, žiadny moment kde by som sa nudil, takže dávam 80%(2.10.2016)

• movie_freak

Ne, prostě tohle mně se nelíbí. Oceňuju moc, jak je to natočený (proto ta hvězda), ale jinak je to sračkofilní. Nemám ráda, když celou dobu filmu nevím, o co tam jde, dozvím se to až v posledních dvou minutách. Kdyby to mělo aspoň nějaký smysl, děj, tak to beru, ale tohle je ptákovina od začátku do konce a skončí to tak jako napůl vysvětlený. Nechápu, kdo by si tu krávovinu mohl znovu pustit, vzhledem k tomu množství a časový frekvenci, kolik lidí se tam postřílí, pobodá, nebo je jim jakýmkoli způsobem rozpůleno tělo, bych smysl viděla jen jako možnou předehru pro sadisty....(3.10.2016)

Tomuto filmu sa jednoducho nedajú dať menej ako štyri hviezdičky. :)(5.10.2016)

• tom.kolovrat

Akční film, u kterého jsem usnul??? :-)(6.10.2016)

excelentný filmík a to niesom fanúšik PC hier... mam už síce za sebou nejaký ten MOH či COD ale toto bolo fakt super... genialna kamera aj ked po polhoďke bolia oči a človek už nevie "kerá bije" ale aj tak to stalo zato... charašó... "bľať!"(6.10.2016)

90ti minutový akční nářez, hektolitry krve, drsné hlášky na každém kroku a revoluční ultracool kamera. Já se bavil.(14.10.2016)

• Shitonit

No do svatý ježíšovy kundy! Co to madrfakr bylo ? V prvních vteřinách se mi zdálo, že z vobrazovky poteče krev až na peršan a stísněně mě ovládal strach o moji vlastní prdel. Posléze se na scéně vyskytly přiteplený buzny, asi rusíni bych si typ. Nu a následně se to celý tak neskutečně pomrdalo, posralo a dojebalo, vznikla z toho mega jebačka, ze který jsem měl nakonec pocit, že jebu já sám sebe. Doporučení pro intelektuálně filmově založenej svět....--------- !!! Tuhle sračku fakt vynechat !!!!(24.10.2016)

TOTO chýbalo celej svetovej kinematografií. Tak akčný nárez plný krvi, výstrelov, výbuchov, prestreliek a pästných súbojov (hlavne záver s nádychom Matrix-u 2) som snáď ani nemohol vidieť :). Neviem, prečo to väčšina ľudí zle hodnotí, pretože nikto nemohol predsa očakávať nič iné ako akciu, akciu, akciu a zase akciu. Je pravda, že dejovo by to chcelo ešte trochu dochutiť, ale za veľkú chybu to nemôžme považovať. Je pravda, že Rusi zas tak veľa filmov ako Američania netočia a niektoré ich filmy nemusia byť až tak dobré, ale...nájde sa tu aj jeden hybrid, ktorý sa líši od ostatných. A je to fakt veľká pecka (ako Hardcore Henry). Bol to fakt skvelý nápad natáčať z pohľadu prvej osoby. Film má aj svoje vtipné momenty, s ktorými som tiež nadmieru spokojný. Najlepší je, ako sa Henry snaží nasadnúť na koňa v doprovode hudobnej témy zo Siedmich statočných :D a ,, adrenalínový " záver v doprovode mojich obľúbených Queen-ov :DD. Skláňam klobúk pred nápaditými Rusmi. Dúfam, že režisér Ilja Najšuller to opäť skúsi s Henrym a natočí ďalšie rovnako skvelé pokračovania. U mňa 5* a 90%.(1.11.2016)

Fakt našlehnutej biják..nejlepší akční first person hra, kterou jsem kdy hrál. Promakaná do nejmenších detailů a plná origoš nápadů..(7.11.2016)

Čakal som prihlúpy akčňák výnimočný len tím, že je z prvej osoby. Ale ono to bolo vtipné. A zábavné. A od začiatku do konca to ani na chvíľu nenudilo. A hrali tam Queen.(11.11.2016)

Filmové hry jsou běžné, tak teď tu máme herní film :-O celý je totiž natočen očima jeho protagonisty. Děj nemá cenu řešit - prostě jdi a všechny vyřeš. (2D dabing) Rozpočet: $ 2 miliony - částečně financován z dobrovolných fanouškovských příspěvků, Tržby: $ 14,333 miliónů.(11.11.2016)

Úžasný akční film. Tento film z Ruska vyniká skvělou akcí, brutalitou, explozemi, trochou humoru a pohledem z první osoby. Podle mě jeden z nejlepších akčních filmů roku 2015.95%(14.11.2016)

velmi svěží dílko, které vás strhne od začátku až do konce (tedy pokud máte rádi akční filmy). Pokud jste navíc hráči FPS stříleček, tak budete u toho slintat blahem. Já si taky na konci říkal, sakra, kde si tu hru můžu koupit?(27.11.2016)

Devadesáti minutová hardcore jízda aneb 1st person revoluce v akčním žánru.(9.12.2016)

No tak tomu vravím jazda plná krvi, prestreliek, bitiek a svinských smrtí. HERCI: Tak v podstate celé to stojí na Henrym ktorého hrá neviem kto a na Sharlto Copleyovi ktorý stvárnil úplného magora vynikajúco. AKCIA: Od začiatku až do konca je plná neutíchajúceho masakru, brutálnych a vtipných nápadov. PRÍBEH: Tak ten tu nehľadajte, on tam je ale dajak bars dôležitý neni. Skrátka 4* zaslúžene na 5 to ale neni toho šialenstva tu bolo až až.(10.1.2017)