• Xmilden

Tvůrci se evidentně nepoučili a proto je film určen jen pro Něměcký trh, důvodem jsou zcela neznámí herci. Pokud jde o kvalitu filmového materiálu je docela bídná. Sledujeme zápletku, kterak náš falešný učitel Zeke příjde k diamantům, které zašije do plyšáka, ten potom zcela náhodou putuje do Thajska a naši studenti samozřejmě musí být u toho. No řeknu vám takhle nesympatickou bandu děcek aby pohledal. Teoreticky by mohlo film zachránit množství vtipných situací, jenže ty jsou někde na dně moře. Příští díl zcela určitě vynechám, protože tahle pubertální zábava mě opravdu nic neříká. 40%(26.5.2016)

Viac menej to isté, čo prvá časť, pričom opäť platí, že dvakrát opakovaný vtip už nie je tak vtipný. Uletenosť série už beriete ako fakt a nie je potom tak prekvapivo zábavná, ako na prvý krát. A to to ani na prvý krát nebolo, až na pár super momentov, žiadne komediálne terno. Musí sa stále brať ohľad aj na tú pribrzdenejšiu sortu puberťákov, takže trápne vtipy sa striedajú s tými priemernými a lepšími. Ale cítiť, že na tretí krát, pokiaľ sa nejaký scenárista poriadne neutrhne z reťaze, to už bude vyložene sklamanie.(23.4.2018)

Sagvanova pařba kousek od Bangkoku. Sagvan EmPárek je nehomosexuálně pořád sympatickej týpek a Karolínka pořád stejný trdlo už od doby ,co to chtěla s holkama taky. No a nesmím zapomenout na nejhezčí holku celýho dojtšlandu, která se kupodivu nejmenuje Helga ani Ulla, nedejPeytla Uschi, ale Gizem Emre. Bez skrupulí příznávám, tu bych vymlel, až by jí lezli marmeládový čerti z uší. A co se týče téhle dvouhodinové kondomedie, docela to uteklo a já se u toho překvapivě celou dobu slušně bavil a neusnul. Myslím že troječka je příhodným hodnocením. 60% P.s.: proč není na priglu taky plážovej MekDonald kurva?(9.3.2016)

Druhý díl o partě retardů z Goethovy školy šel kvalitativně dolů, ale ne zas o tolik. Všechny klíčové postavy zůstaly a ty protivné se v zásadě dost eliminovaly – především Elizabeth coby jinak hezká Karoline Herfurthová, jejíž role i v jedničce byla ukazovat protiklady flákače Zekiho a poctivku Elizabeth, takže sympatická ani nemohla být. Dvojce Fakjů škodí dvě věci: jednak návrat charakterů na začátek, i když na konci jedničky byli už všichni jinde (což při sledování těsně za sebou, jak jsem to podnikl, bije do očí), takže se opět všichni chovají jako kreténi, než se zase napraví. A taky vůbec ten pitomej nápad školního výletu do Thajska. Přes dobré momenty (zápasení se Schillerovkou) je tu mnohem víc mravoučných keců ohledně sirotků po tsunami a podobně. Naštěstí je Zeki Müller pořád frajer, Chantal a Zeynep neboli Jella Haaseová a Gizem Emre dorostly v opravdový sexy kočky a fantastická kreace Uschi Glasové jako učitelky Ingrid mě rozesmála jako snad nejlepší moment celé trilogie. Na pár nekorektních fórů připadá hodně korektních, ale celkově to funguje, humor je ještě bláznivější a dovede to zabavit po celé dvě hodiny stopáže. A významné plus je multikulturní poselství.(15.4.2018)

Je zcela jasné, že komediální scénu v Evropě ovládá Francie s Británií, ale že s k nim přidá Německo, v toť nedoufal nikdo. První díl je lepší z důvodu, že se odehrává celý ve škole a je výjimečný právě svou drzostí a nekompromisností teenejdžrů, zde se jede na výlet, takže film jede spíše v zarytých US šlépějích, přesto je divák velmi příjemně baven. Elyas M´Barek je vynikající jako vždy, Gizem Emre je nejatraktivnější ženou Německa, Jella Haase je správná naivní a hloupá blondie ak ostatním se vyjadřovat netřeba. Pěkné barvičky i vizuál, správně vulgární i trhlé a potěší pár neokoukaných nápadů. Švihácká komedie, ale letos korunu nedostane. 75%(8.11.2015)