Fakjů pane učiteli 2

Fakjú pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

• chelseaman22

Nutno konstatovat, že oproti jedničce je dvojka vyložená bída, jež postrádá sebemenší humor a hlavně ústřední hrdinku, jejíž zrzavou hřívu museli diváci chtě nechtě omezit na desetiminutovou metráž. Idea cesty do Asie je fajn, ale co proboha měla být zač ta kinder mafie bydlíc na útesech? Radostný konec nepotěšil snad nikoho. 41%(28.3.2016)

Úplně srovnatelné s jedničkou. Pořád to má šmrnc a nadhled. Byli jsme na tom v kině jako parta studentů pedagogický fakulty a není lepšího povzbuzení do naší budoucí kariéry. Závěrečný spot, jak je úžasné být učitelem, se podle mě stane jednou kultovním. :-D Škoda několika trapných momentů, ale takové byly i v jedničce. Silné 4 hvězdy!!!(4.11.2015)

Překvapivě docela stejně dobrá sranda jako minule. Líbilo se mi to uštěpačné sekání na všechny strany, youtube blbkami počínaje, přehnaně na oko cool slušňáky se zdánlivě ušlchtilými cíli konče. A i ten hlavní hrdina není tak úplně čistý. Jednoduché, oddechové, zábavné. Že budu u Německé komedie čekat na trojku, by mě nikdy nenapadlo. Doufám, že bude.(13.3.2016)

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem dvojku neviděl s dabingem, ale v originále mi přišla až otravně uječená a pubertální a jedničku si takovou nepamatuju. Povedených vtípků není už tolik, zejména první polovina je spíše trapná než vtipná. Naštěstí se to ke konci docela zvedne a vrací se černý (hláška o nacistech mě položila) a občas i trochu morbidní humor.(6.3.2016)

Sprostý, laciný, triviální, jednoduše styl jedničky a ještě kousek víc. Morální standarty jdou totálně stranou a na opět podobně křehkou kostru jsou naházeny spousty jouků, kterým pomáhá hlavní sympaťák a překvapivě slušné řemeslo, kterému nechybí pěkná kamera nebo řízný soundtrack. Pokud se Vám první setkání se Zekim líbilo není co řešit, což samozřejmě platí i naopak. Fack ju!(31.10.2015)

• - Natáčelo se v Mnichově a Berlíně v Německu, v Bangkoku a dalších  místech v Thajsku. (Cheeker)

• - V čase cca 0:53:40 má Zeki (Elyas M'Barek) zapíchané v obličeji akupunkturní jehly. Cca v čase 0:54:15, když se rozbíhá za Chantal (Jella Haase) a Dangerem (Max von der Groeben), jehly v obličeji pořád má, ale když za nima vbíhá na pláž a běží za nimi, už je v obličeji zapíchané nemá. (PatrikP4)

• - Film bol natočený za 40 dní, čiže rovnako ako prvý diel. (WalterIK7)