Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GeusX
  ***

  Film pro příznivce prvního dílu. V tom je však trochu problém, přišel "syndrom pokračování" a už to taková velká zábava nebyla. Alespoň pro mne. V kině se stále smáli především ti školou povinní, ti byli z těch šaškáren jistě na větvi. Pro mne zase byly vtipné některé narážky, které ta děcka nepochopila. Bohužel se tu objevila hluchá místa, kdy jsem se poněkud nudil. V tuto chvíli tři stovky hodnotících a 84%!? Tak to hodnotili asi jen ty děti... Slabé nápady pěknými písničkami nezamaskují. (U jedničky jsem se opravdu bavil a musím se na to schválně podívat znova, zda se pobavím opět...) (kino)(31.10.2015)

 • Bauer
  ****

  Čekal jsem zklamání od druhého Fakjů pane učiteli, ale naštěstí se nedostavilo. Zeki Müller je prostě "učitel", jak má být, ale má za sebou pestrou minulost. Tentokrát musí zajistit diamanty a cesta ho povede do Thajska. A právě díky tomuto výletu s povedenou třídou, těch největších idiotů, je druhé pokračování této komedie stále na dobré úrovni. Opět dobré dialogy a vtipné scény. Nicméně si myslím, že Fakjů pane učiteli mělo tímto dílem skončit. Další díl už neměl, co nabídnout. Jedině tak výlet do vesmíru. Pořád ale dobrá komedie.(12.8.2020)

 • verbal
  odpad!

  Babylón čmoudů, náš západní soused Spolkova republika Syrsko-Turecká, začíná po vzoru žabožroutů vyučovat Evropu k toleranci ke kdejakému parazitickému svinstvu, protože pomalu začíná praskat ve švech. Na rozdíl od poměrně vtipné a vcelku svěží jedničky je dvojka filmu „Sagvan a banda vypatlaných dětí německých socek alias Mrdám tě, cigánský mukle“ jen narychlo splácanou a trapnou Troškijádou za každou cenu, jen aby káplo ještě nějaké to ojro navíc. Na povrchu mentálně zaostalá kokotmédie pro stejně vyspělé publikum, uvnitř hrozivě mentorský multikulti podtext o tom, jak podnětné a kůl je mít v kožichu Zimíra, imáma za učitele a mešitu za barákem, jak velkorysé je zkurveným thajským zlodějům nastavovat druhou tvář a oplácet láskou a dobrosrdečností a jak z partičky vymatlaných asociálních dementů vychovat mávnutím kouzelné Angely kohortu „kulturních“, empatických a prudce inteligentních sluníčkářů s dveřmi na jih dokořán. Pro náctileté debily vskutku velmi nebezpečná podprahová taškařice!(15.3.2016)

 • Bloody13
  ***

  Zeki je nejen sympaťák, ale hlavně borec, protože zvládnout takovou tlupu dementů je kumšt hodný snad jedině Buddhy s dvěma D. Je sice fakt, že už to nemá ty brutus koule z minula, a navíc je tu zase o něco zesíleno takové to sociální srdíčko, ale vulgární/vaginální humor naštěstí zůstal a je to právě ona drsnější sranda, co se celkem spolehlivě stará o vaší bránici. Snímek šlape od začátku do konce, nemá výrazně hluchá místa, thajská exotika láká svými plážemi a vůbec celkově jde opět znát, že všichni se u natáčení perfektně bavili. A je to fajn, protože člověk úplně vypne a na ty dvě hodiny zapomene na veškerý životní sračky. Takže mise splněna a za dva roky fakjů u trojky.(3.11.2015)

 • Frajer42
  ****

  Po poměrně nudném úvodu následovala obrovská smršť vtípků. Trošku jsem se obával, že film nedovede běžet ve stopách luxusního prvního dílu. Překvapil mě a dokázal to. Vtípky se nesou v téměř totožném duchu, jako tomu bylo v prvním díle. Nicméně, fungují. Pár jich bylo pohřbeno dabingem. Pár jich bylo pro odrostlejší publikum. Trošku mě pohoršilo, když se třebas střílely pingpongové míčky z čárky, což ne všechny aktérky dovedly hned napoprvé, asi to chce trénink. Nějak jsem to celé naštěstí rozdýchal. Trošku mě zaskočilo, že se na tento film vydalo dost rodinek s dětmi, které se pohybovaly hrubě pod povolenou hranicí 12 let. Ale to byla jen taková malá moralistická vsuvka. Snímek také v závěru vytáhl nějaké to morální ponaučení, ale příliš to nepřeháněl a zachoval si tak svoji tvář. Na tomto snímku musím zejména ocenit, že jsou veškeré prasečinky a vulgarismy podány tak příjemnou a neagresivní formou, že je každý prostě žere a zbytečně se nad nimi nepohoršuje. Za tohle skládám tvůrcům poklonu. Snad je v plánu minimálně třetí díl.(31.12.2015)

 • - Natáčelo se v Mnichově a Berlíně v Německu, v Bangkoku a dalších  místech v Thajsku. (Cheeker)

 • - Tento film je druhým nejúspěšnějším německým filmem. Prvním je Manituova bota (2001). (NormanBates)

 • - V čase cca 0:53:40 má Zeki (Elyas M'Barek) zapíchané v obličeji akupunkturní jehly. Cca v čase 0:54:15, když se rozbíhá za Chantal (Jella Haase) a Dangerem (Max von der Groeben), jehly v obličeji pořád má, ale když za nima vbíhá na pláž a běží za nimi, už je v obličeji zapíchané nemá. (PatrikP4)