Sprostý, laciný, triviální, jednoduše styl jedničky a ještě kousek víc. Morální standarty jdou totálně stranou a na opět podobně křehkou kostru jsou naházeny spousty jouků, kterým pomáhá hlavní sympaťák a překvapivě slušné řemeslo, kterému nechybí pěkná kamera nebo řízný soundtrack. Pokud se Vám první setkání se Zekim líbilo není co řešit, což samozřejmě platí i naopak. Fack ju!(31.10.2015)

Film udělaný přesně pro generaci dnešních mladých (i já jsem se ovšem slušně pobavila), kteří jsou odkojeni "jůtůbem". Snad poprvé se mi stalo, že je druhý díl snad ještě lepší než ten první. Ani trochu nelituji toho, že jsem na to šla do kina. Jedno mi ovšem nesedělo - sirotci, kteří měli prostředky na to, aby si sehnali elektrické čluny (nebo jak se tomu nadává) a jediné na co mají myšlenky je jídlo z mekáče. Díky těmto maličkostem jsem nedokázala dát plný počet hvězdiček. Musím ovšem sama sobě trochu posypat hlavu popelem, protože jsem dříve naprosto nesnášela jakoukoliv zmínku o Němcích, ale tento film se jim naprosto vyvedl (a je snad ještě vtipnější než vše co jsem do teď viděla). Doufám, že bude ještě něco tomuto podobného, protože minimálně dvojice šprtka a bývalý kriminálník mě baví neskutečně.(17.11.2015)

Klasická 2. Prostě to není tak dobré, jako 1. Příběh je podobný, akorát že ze Zekiho už je plnohodnotný učitel. Stále ho honí jeho kriminální minulost, což ho zavede až do Thajska spolu s jeho třídou, Hledají totiž ztracené diamanty. Vše se samozřejmě zamotá a celý výlet se dost zvrhne. Nakonec se jim ale podaří vše urovnat. "Dal jsem mu na gumu čili." :D(1.4.2018)

Zeki je nejen sympaťák, ale hlavně borec, protože zvládnout takovou tlupu dementů je kumšt hodný snad jedině Buddhy s dvěma D. Je sice fakt, že už to nemá ty brutus koule z minula, a navíc je tu zase o něco zesíleno takové to sociální srdíčko, ale vulgární/vaginální humor naštěstí zůstal a je to právě ona drsnější sranda, co se celkem spolehlivě stará o vaší bránici. Snímek šlape od začátku do konce, nemá výrazně hluchá místa, thajská exotika láká svými plážemi a vůbec celkově jde opět znát, že všichni se u natáčení perfektně bavili. A je to fajn, protože člověk úplně vypne a na ty dvě hodiny zapomene na veškerý životní sračky. Takže mise splněna a za dva roky fakjů u trojky.(3.11.2015)

Stejná palba jako první díl. Fakjů pane učiteli 2 se náramně povedlo a vrátí vás rovnou mezi Zekiho, jeho partu ubertrotlů a kanonádu humoru, který si zásadně nebere servítky. Pokud někomu nesedla jednička, samozřejmě ruce pryč. Pokud na ní ale nedáte dopustit, budete se i tentokrát prvotřídně bavit. (8/10)(29.10.2015)

• - Film bol natočený za 40 dní, čiže rovnako ako prvý diel. (WalterIK7)

• - V scéne, kde Danger (Max von der Groeben) a Burak (Aram Arami) sedia na slonoch, spievajú titulnú pieseň filmu Bibi & Tina (2014), v ktorom Max von der Groeben hral. (Astonko)

• - Film prelomil nemecký rekord v tržbách počas otváracieho víkendu pre nemecký film (s 2,1 miliónmi vstupov, celkovo približne 17,7 milióna eur). (WalterIK7)