poster

Fakjů pane učiteli 2

 • Německo

  Fack ju Göhte 2

 • anglický

  Suck Me Shakespeer 2

 • Slovensko

  Fakjú pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  **

  Nevtipný německý videoklip s pitvořícíma se hercema jak kdyby je rejžíroval Troška. Účelové přehrávání k vytvoření jakých si vtipnych gagů, není komedie. Maturanti chovající se jak 8 letí fakani s IQ na stejné bodové hranici jako má surikata, učitel co chlastá a hulí a jediné co se musel ve scénaři naučit bylo "Drž hubu!" a "Zmlkni!" stačí evidentně většině národa k pobavení. Není divu, že každý retardovaný týnejdžr si to hned vezme jako základní vzorec chování, který je vlastně v poho kámo! Když při sledování téhle veselé kůl taškařice, se rozhodne křeček v palicích těchto hustých týpků přestat běhat v kolečku, jakože mu nic jiného nezbývá, už se jen tak zase nerozběhne!(1.11.2015)

 • epicek
  *****

  Kdo by to byl řekl, že Němci dokážou udělát i napodruhé takovou vtipnou komedii , která si na nic nehraje a k pobavení diváka nepotřebuje fekální humor ani jiné věci , dělané přes bolest. Bavil jsem se bych řekl i víc jak u jedničky, jelikož M'Barek to zas nekompromisně sází a nejde pro sprostou urážku daleko. Jsem hodně překvapen , jak to podruhé fungovalo stále perfektně a řadím to k letošním TOP komediím. A co ty Špekí-Čene? Žerete tady hodně rýže co? (15.11.2015)

 • H34D
  **

  Po velice osvěžující jedničce, která dokázala i jisté známky své hlouposti převrátit v přednosti (humor), přichází dvojka, která výše zmíněné absolutně nezvládá. Děj je odbytá a neorganizovaná vata, v níž se postavy volně pohybují po určitém prostoru a volně mluví, přičemž narazit na vypointovaný vtip je zde obtížnější než integrovat muslimy do ČR. Fakjů pane učiteli 2 není vyloženě tragicky nezáživný film, úroveň poskytnuté zábavy zkrátka odpovídá slabšímu průměru... 4/10(9.4.2016)

 • Havaj8
  ****

  Dokonce i z dvojky vychází tolik pozitivní energie, že se to nedá ani pořádně popsat. Super humor, super hlášky a nejspíš bych se opakoval stejně jak u jedničky. Na německou komedii neskutečně uvolněný a i když ta hlavní zápletka nestála za nic, člověk prostě vypne a jenom se baví. Možná už to bylo trošičku sociálně a poučně zaměřený, ale fakt jenom minimálně. Souhlas, že komu padl do noty první díl, tenhle není o nic horší.(17.5.2016)

 • eraserhead666
  ****

  Překvapivě docela stejně dobrá sranda jako minule. Líbilo se mi to uštěpačné sekání na všechny strany, youtube blbkami počínaje, přehnaně na oko cool slušňáky se zdánlivě ušlchtilými cíli konče. A i ten hlavní hrdina není tak úplně čistý. Jednoduché, oddechové, zábavné. Že budu u Německé komedie čekat na trojku, by mě nikdy nenapadlo. Doufám, že bude.(13.3.2016)

 • - Natáčelo se v Mnichově a Berlíně v Německu, v Bangkoku a dalších  místech v Thajsku. (Cheeker)

 • - Když Zeki (Elyas M'Barek) se svými žáky a místními sirotky na výletu v Thajsku navštíví McDive jedí jídla v baleních s německými nápisy, přestože se jedná o thajskou pobočku McDonald's. (hansel97)

 • - Po skončení závěrečných titulků je možné sledovat nevydařené scény. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace