Crybaby odpad!

Choré, celé zle. Úvodná polhodina naznačovala že sa bude jednať o celkom dobrý film na rozhraní medzi komédiou a hororom ale nakoniec z toho nebolo ani jedno ani druhé. Horor by mal byť strašidelný, nie vizuálne odpudivý. Postrieľal by som všetkých čo sa na tomto filme podieľali od scénaristu až po maskérov. Nudné, nezáživne, nestrašidelné, chaotické, bez nápadu, bez pointy, bez deja, s úplne hrozným koncom, odporné na pohľad, s hrozným hereckým obsadením. ()

elanista1

Waw. Neviem co je to hixploitation ci exploitation a je mi to vcelku jedno. Dom tisicky mrtvol predstavuje nieco o com sa mi este nikdy nesnivalo. Pravdaze, som si musel predtym prejst ine sadomasochisticke filmy, aby som toto prezil bez ujmy. Neviem si predstavit, ze by som toto mal pozerat pred 5timi rokmi, dnes mi to nerobi "nic". Film prekracuje iste hranice unosnosti kopou nechutnych situacii, ci toho najtvrdsieho nasilia, ale urcite si nemyslim, ze by Rob Zombie za to mal ist do vezenia. Ved Hooper ma svojym texaskym masakrom znechutil a rozbuchal mi srdce ovela viac a to len jedinou scenou. Zombie sa nestrani nicoho a je z toho vyborny vysledok. Sexualne podmanive, zaludok napinajuce, tazko predychatelne, ale naozaj vazne zabavne. Treba sa pri tom odviazat a uzivat si, hlavne dve psychopaticke blondiny stoja za vsetky drobne. Ved uz len to meno Sheri Moon Zombie je samo o sebe charakteristicke. A ked sa k tomu prida diabolsky smiech, vzrusujuce kostymy alebo masivny cierny humor tak budete nadseni. Iste, nie je to pre vsetkych, ani si nemyslim, ze to pustili do kin, ale je to ine a kto si chce pozriet konecne nieco sokujuce a nemainstreamove tak nech nevaha ani sekundu! Chcel som dat 3, ale az prilis sa mi to vrylo do duse, a ovela viac ocenujem prve dejstvo, ked sa este nedeje ziadna agresivita. ()

Dr.Bishop

Už jenom kvůli úvodní scéně za 4. Zombie si jede svoje a nic ho nerozhodí...paráda. Úžasně zábavná vykrádačka Texaského masakru, rodinka Fireflyových je správně ujetá a Bill Moseley jako Otis je skvělý, neříkám nic. Navíc jako příjemný bonus je tu šílená Baby v podání Robovy staré, Sheri Moon - fakt kus ženské. Nebýt zbytečně podivného konce, dal bych bez zaváhání 5. A Sid Haig chrlí jednu hlášku za druhou! 75% ()

Lucbric

Na film jsem koukala hlavně kvůli Robu Zombiem :D místy mi to přišlo jako komedie, místy dost nechutný, ale celkově trochu slabší. Sheri Moon Zombie je jako vždy velice okouzlující. Pokračování bylo lepší. ()

The_soloist

Jedná se o neuvěřitelně nechutný film, který je svou nechutností a pachutí je zvláštním způsobem děsivý a velmi, velmi šílený. ()

Mamutol

Celý film provázely divné rádoby umělecké vstupy, které bohužel narušily hororovou atmosféru natolik, že to bylo místy nekoukatelné. Navíc nemám rád klauny a šašky. Výprava filmu asi nebyla levná, kulisy a celý vizuál byly propracované, ale bohužel s hororem tahle slátanina nemá nic společného. Jedna hvězda za krásnou Sheri Moon Zombie. ()

wowylgu313

Tak takhle, tady se to bude můj názor a mé hodnocení hodně prát. Z nostalgie když jsem to viděl poprvé bych totiž s přehledem dal klidně i čtyři hvězdy. Po opětovném shlédnutí se držím při zemi. Dobrá práce od Rob Zombie, uchylností ve stylu Texaský Masakr taktéž. Dost podtextů a narážek na mistra Mansona. Mělo to svoje tempo a má to svůj odlišný styl od ostatních podobně vytvořených filmu. Příběh je tady absolutně easy. Žádné promyšlené Story nečekejte. Tady si buďto tu vraždící "satanistickou" rodinku oblíbíte a nebo rovnou odsoudite. Z úcty k nostalgii na tento film dávám 65-70% ()

Nikolas__

Hixploitation roku 2003, s přehledem divácky nejvýživnější společně s remakem texaského masakru motorovou pilou, o to smutnější je, že oba dva filmy nejsou příliš nadprůměrně hodnocené, přitom minimálně Zombieho zářez mi přijde hororově velmi divácky vděčný a sympatický. Pro všechny řeči že to skrz na skrz kopíruje texaskej masakr, posílám brokovnici. Lidičky tohle vzdává klasikám hold, nevykrádá to žádnej váš oblíbenej horůrek. Režijně maximálně nápadité, kreativní a hlavně praktické efekty tomu dodávají ten správný vibe, stejně jako příjemné venkovské prostředí. Tohle je neuvěřitelnej žánrovej debut vy prostoduchý kurvy. Postavy mohli být lepší, ty záporné mi sedli, nicméně podle mě to bylo značně i o těch "hrdinech", tudíž ahh, tohle mohlo být vypiplanější, ale je to přeci jen Rob Zombie, poslechněte si jeho hudbu a jestli vám nesedne tak sami uvidíte. Protože mi celkově přijde, že mít rád horory a nemít rád ty od Zombieho, je jako milovat metal a nemít rád Zombieho metal, ani jedno prostě není můj případ, já ho miluju. Finále s doktorem výborné, atmosféra by se dala krájet, tohle je pro mě fakin klasika. 85% ()

Ygor20

Ak by film pokračoval v tempe prvej hodiny, dal by som určite viac a keďže som videl najprv "vyvrheľov pekla", dve hviezdičky sú oiptimálne. Zaradiť tento film do kategórie odpad si z môjho pohľadu rozhodne nezaslúži aj keď Dr. Satan to tam celé aj s kumpánmi v závere riadne posral. ()

Makak

Hehe, solidní úchylárna. Přesně tohle jsem od filmu čekal a přesně tohle jsem i dostal. Ještěžě jsem si před filmem dal pár piv, jinak by mě to asi tolik nebavilo. Každopádně skvělá muzika, dost krve, skvělej začátek, svělej konec a vynikající trička hlavního úchyláka. ()

geedee

První hodina je fakt kulervoucí, ale ten zbytek stojí za totální ... Na Roba až moc příšer naráz... Jedno se ale Robovi nedá upřít. Udělal z normální vyvražďovačky úchylnou vyvražďovačku, která ukazuje násilí bez příkras, které vidíme dnes a denně v rádobyhorrorových hitech dnešní mládeže, kde je vše přesně nalajnované a hezky brutální (hezky jako ve spojení "hezké počasí", ne ve smyslu "opravdu hodně zlé"), postrádající jakoukoliv skutečnost násilí. Vrah dělá jenom jako, vraždy vypadají jenom jako a nemůžete se u nich ani bát ani věřit tomu, že jsou to opravdové vraždy. Zombie a jemu podobní (např. Alexandre Aja) dávají násilí punc opravdového násilí, kterému uvěříte a vleze vám za nehty i u nohou. ()

rajot

První zhruba hodina filmu naprosto parádní, bere si to nejlepší z různejch horrorů, ale jsou tam i humorný prvky. Největším kladem jsou ale postavy! Postavu kapitána Spauldinga nejde hodnotit jinak než 5 hvězdiček, ale i členové rodiny Fireflys nemaj chybu, úchylnou barbínou s totálně vyhustěnym smíchem počínaje, a popálenym monstrem v masce konče! (máma i děda taky nemaj chybu) - totální zvrhlost rodiny dodává onu potřebnou atmosféru... V závěrečný půl hodině ale jako by Rob Zombie nevěděl, co si s filmem dál počít a stává se z toho nesmyslná slátanina patýho přes devátý. Toho konce fakt škoda, přesto ale hodnotim hodně vysoko a jsem zvědavej na volný pokračovaní "Devils Rejects"! ()

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Nuda a k tomu ten psychopatický strih, ktorý akurát môže vyvolať epilepsiu. Dej sa ako tak rozbehne, potom strih na nejaký čb seriál, na nejaké túžby či psychomaniere postavy, čo vstupuje do deja, potom šaškáreň a neustále dokola... mal som problém dopozerať túto sračku. ()

veverysiak

Toľko bláznovstiev, bizarností a zvráteností v necelých deväťdesiatich minútach sa len tak ľahko nevidí, a aj preto je tento kúsok buď uctievaný alebo zatracovaný, medzitým je vákuum, mne to šmakuje, Rob sa tu vybláznil ako sa patrí a dal si hovadsky záležať na všetkom, pojašenom scenári, psychedelickej kamere, úžasnom výbere týpkov, originálnych maskách, aj fajnových trikoch, takže 85%. ()