Lovesick (TV seriál)

Scrotal Recall

(pracovní název)

Lovesick

Komedie

Velká Británie, 2014–2018, 9 h 30 min (Minutáž: 23–28 min)

Tvůrci:

Tom Edge

Předloha:

Tom Edge (kniha)

Simon Vickery

Si Begg

Johnny Flynn, Antonia Thomas, Nikki Amuka-Bird, Riann Steele, Sharon Young, Cara Theobold, Jessica Ellerby, Turlough Convery, Rosalie Craig, Joshua McGuire, Jamie Demetriou, Bruce Mackinnon, Clare Wille, Duncan Pow, Robert Lonsdale, Hannah Britland, Daniel Ings, Tony Gardner, Vicki Pepperdine, Aimee Parkes, Daisy Beaumont, Kim Allan, Scott Gilmour, Dafydd Llyr-Thomas, Richard Thomson, James Martin, Alisa Anderson, Gayle Telfer Stevens, Oliver Coopersmith, Tom Stourton, Natalie Burt, Tom Duncan, Stephen Wight, Isabelle Joss, Mike Wozniak, Grant Thomson, Molly Innes, Neil Thomas, Robyn Milne, Tala Gouveia, Kevin O'Loughlin, Kerry Lynn Hamilton, Sharon MacKenzie, Susannah Fielding, Chris Donald, Antonia Clarke, Nomaan Khaan, Katrine De Candole, Laura Aikman, Jordan Coulson, Bekka Bowling, Jade Ogugua, George Docherty, Rob Crouch, Morag Calder, Seylan Baxter, Simon Tait, Paul Chaal, Moon Saker, Finlay McLean, David Westhead, Jenny Bede, Gabby Best, Charlie Leech, Cassie Layton, Sara Vickers, Yasmine Akram, Deborah Findlay, Karl Johnson, Sam Lathem, Klariza Clayton, Buchan Lennon, Sophie Stevens, Sara Clark-Downie, Florence Hall, Ian Kelsey, Oliver Alvin-Wilson, Laura Evelyn, Tom Golding, Pearce Quigley, Jade Ewen, Tom Bell, John Scougall, Paul Longley, Greg Miller Burns, Melanie Hudson, Paul Ritter, Laura Ferries, Tom Cox, Rich Hardesty, Claudia Jessie, Jaz Deol, Solomon Israel, Oliver Powell, Elena Saurel

Příjemný romkom, který jede dost na jistotu. Na druhou stranu, je to opravdu vtipné a boduje to sympatickými herci i charaktery, takže to, že víte, jak to zákonitě musí dopadnout (teď i za tři série), nakonec tolik nevadí. V podstatě poslední série HIMYMu skrouhnuté na méně dílů. Mně to vyhovuje.(2.1.2017)

85% ... Ach, fantastický romanticko-komediálny seriál. Už dlho som sa tak dobre nenasmial (inteligentný britský humor). A navyše je hrozne úprimný, prirodzený, nenútený; ako by ho bol sám život napísal.(16.1.2017)

Nejvtipnější televizní romcom za děsně dlouhou dobu. A díky tomu, že je britský, nemá tolik dílů, aby vás stihl omrzet. Obsah na čsfd je jinak dost dementní.(1.1.2017)

Skvěle natočený seriál, díky kterému můžete být „in touch with your feminine side“, ale zároveň si užít zástupy až nerealisticky krásných holek.(17.10.2019)

Námět ucházející, zpracování ne až tak. Hlavně ty tuny sentimentu tomu moc nesluší. (Nicméně protože to sluší aspoň Antonii Thomas, rozhodl jsem se po třech dílech pokračovat...)(18.10.2014)