Reklama

Reklama

Lovesick

(seriál)
  • Velká Británie Scrotal Recall (pracovní název) (více)
Trailer
Velká Británie, (2014–2018), 9 h 30 min (Minutáž: 23–28 min)

Tvůrci:

Tom Edge

Předloha:

Tom Edge (kniha)

Kamera:

Simon Vickery

Hudba:

Si Begg

Hrají:

Johnny Flynn, Antonia Thomas, Nikki Amuka-Bird, Riann Steele, Sharon Young, Cara Theobold, Jessica Ellerby, Turlough Convery, Rosalie Craig, Joshua McGuire (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(22)

Dylan si při svém hledání lásky pořídil sexuálně přenosnou nemoc. Společně s přáteli Evie a Lukem se proto rozhodne upozornit všechny své bývalé partnerky. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Lovesick je jedno z největších překvapení, které jsem poslední dobou sledoval. Původní nápad je vcelku originální. Hlavní hrdina musí kontaktovat svoje bývalé, aby jim řekl, že má chlamydie. Přesto, když jsem si to pouštěl, tak jsem si myslel, že půjde o další tuctovou romantickou komedii, ale nestalo se a já se dobře bavil. Mám rád britské série a tahle je vtipná, navíc je to takové přirozené a ze života. Co mě na tom ale nejvíc bavilo je fakt, že se postavy skvěle vyvíjí. Speciálně druhá řada má několik silných momentů a Abigail je skvělá postava. Obsazení je taky fajn. Dovedl bych si představit ještě další pokračování po třetí řadě, ale k tomu už nejspíš nedojde. Jsem rád, že to na mě na Netflixu vyskočilo a doporučuji dál. ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Nejvtipnější televizní romcom za děsně dlouhou dobu. A díky tomu, že je britský, nemá tolik dílů, aby vás stihl omrzet. Obsah na čsfd je jinak dost dementní. ()

Reklama

Mishqo 

všechny recenze uživatele

85% ... Ach, fantastický romanticko-komediálny seriál. Už dlho som sa tak dobre nenasmial (inteligentný britský humor). A navyše je hrozne úprimný, prirodzený, nenútený; ako by ho bol sám život napísal. ()

Víteček 

všechny recenze uživatele

Trochu zklamání ze závěru. Zřejmě to bylo chystání na další řadu, která nejspíš nikdy nepřijde, ale hlavně to už bylo zbytečné a nevím, proč museli vymýšlet takový umělý problém, který se vynořil odnikud. Lukův závěr mě taky úplně nepřesvědčil, ale co už. Průběh, hlavně 1. a 2. řadu jsem si užil, takže zůstanu n slušných 75 %. ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Námět ucházející, zpracování ne až tak. Hlavně ty tuny sentimentu tomu moc nesluší. (Nicméně protože to sluší aspoň Antonii Thomas, rozhodl jsem se po třech dílech pokračovat...) ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Glasgow ve Skotsku. (Ajka1)

Reklama

Reklama