Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

coscarelli

Rad degustujem absurdny humor, alebo parodie. Kredenc je plny toho mojho zazivneho. Niekedy nevyrovnane, ale zosilnelo na stvorku. Netlaci na list píly ,a vtedy to funguje. Velmi podarene, a 100x lepsie ako podobne absurdity od 96teho. Snad pride chvila a priberie na hodnotiacej vahe. ()

borec999

Je pravda, že niektoré scénky boli fakt vtipné a ako paródia trefné (Miesiči, Karma s Krepkou a farmárom Kemkom, či Hesso Jašterák pravidlene bodovali). Ale aj to, že časom bolo vidno, že vznikala len preto, že zmluva s TV bola podpísaná na XY dielov a niečo sa natočiť muselo, aj keď sa v nápadoch Dangl a spol evidentne vyčerpali. I tak ale rozhodne sympatická snaha o paródiu, ktorá začína byť v TV priestore úplne mŕtva. 65% ()

janesX

Tak tu sa naozaj dá zasmiať. Oproti Susedom (odpad) a Profesionálom (odpad), je tu konečne niečo na pochvalu. Jediné čomu "nerozumiem", sú scénky Polnišovej s Kubovčíkovou pod názvom "Cuky Luky". Ak sú niekedy dlhšie, nekompromisne prepínam kanál, ale iba nachvíľu. "Cuky Luky" scénky sú skrátka totálne nepozeratelné, ale inak je s oboma týmito protagonistkami vždy sranda. Takže toto je naozaj jediným "tŕňom v oku" tejto komediálnej skeč-šou, inak skvele zohratou partiou, kde výborne zapadol aj Sväťo Malachovský. Pre mňa je Kredenc zárukou úsmevu a tomuto trápnemu humoru (relatívne) úplne rozumiem. A mohlo by to mať kľudne o desať minút viac. 62%. ()

Jano...

Po chvíli rozmýšľania som prišiel na to, že si to nezaslúži o nič menej a o nič viac ako 2 hviezdičky... za Hessa a tých pár ďalších, kvôli ktorým nemám chuť rozbiť televízor. ()

loki5 odpad!

Zvláštní. Ordinace v růžové zahradě je teror. A parodie na Ordinaci v růžové zahradě je ještě větší terror. ()

BOURQUE

V podstate pokračovanie relácie „SOS“, ale už v inom duchu a viacerými novými účinkujúcimi. Nie je to zlé, ale má to strašne kolísavú úroveň. V tomto žánru na slovenské pomery u mňa stále zostáva relácia SOS číslom jedna. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

bubblebobble

Veľmi zlé. Po tretej časti som veľmi sklamaný. Malachovský kazil už celé Haló, Kemka to je taký trapko, ktorý získal svoju slávu svojou debilitou v Partičke no tu sa aj niečo hrá, takže mu to vôbec nejde. Pomajbo, kým ho niekto neusmerní alebo nehrá ženu je tiež pomerne slabý. Kubovčík, Šebová a Polnišová sú fajn ale jednoducho tie scénky pôsobia, tak, že ideme robiť humor ale nevieme akú to bude mať pointu. Neviem zrejme sa točí viac častí naraz ako je to už v televíziách zvykom, a potom to dopadne takto. Kde sú tie časy keď na STV bežalo SOS, ktoré si nebralo servítky pred ústa a robilo si kruto prču zo sračiek, ktoré vysielali komerčné televízie. Btw. tie Televízne koniny sú OTRASNÉ!!!!! ()

UniqueNett

Dost často to bývá trapné, až se skoro stydím, že jsem si to vůbec pustila. Ale Hesso... ten mi vždycky zvedne náladu :D ()

cure

Skeče rôznej kvality, kultúry a úrovne. Dobrý, nudný, výborny...... tak mi to nejak vyšlo za tri hviezdy. SOS bolo o level vyššie. ()

Primavera

Fňukať nad tým, že vymrel humor Lasicu a Satinského nemá cenu. Doba sa zmenila. Táto satira spoločenského života je výborná, lebo vďaka tomuto, aj keď občas preafektovanému humoru si uvedomím, že keď sa cítim pri pozeraní televíznych správ, telenovelách a iných serióznych reláciách ako lietadlo, nie som jediná. :-) ()

balcazar

Napriek tomu, že sa to na totálnu kultovku SOS, samozrejme, nechytá, to je zábava na úrovni. Hoci ide v podstate o rovnaký štýl humoru ako v SOS - paródia na známe osobnosti, programy, reklamy a pod., predsa len relácia prináša niečo nové. Ubudol síce Sklár, ktorý bol TOP, prišli však mená ako Šebová, Kemka či Kubovčík. Prvá menovaná vhodne zapadla k Polnišovej, zvyšní dvaja sú mojimi veľkými obľúbencami, Kubovčík je "neokukaná" tvár a jeho humor je trefný a mimoriadne prirodzený. Spojenie nových tvárí s pôvodnými vypálilo nadpriemerne. ()

Uesbe

na prvú epizódu dosť zábavné, hesso mohol veštiť intenzívnejšie, ale tie paródie boli slušné. Keď si matne spomínam na veľmi trápny úvod SOS a čo sa z toho vykľulo.....mne tento humor vyhovuje, herci tiež vyhovujú, parodizujúca relácia musí byť*mením hodnotenie na ****** všetci sa posnažili a nabehli na rýchle tempo, super skeče, parádne postavičky..... ()