1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

RigorMortis odpad!

Stačilo mi pár minút a fakt, že to moderuje Banášová. "Celebritní" hostia typu Kuly z Desmodu plieskajú dve na tri v shahe byť vtipní, to všetko za účasti nechutne vlezlej moderátorky, ktorá musí byť v každej riti aj napriek jej zjavnému netalentu. No národ ju predsa miluje, nie?. Na tomto by som sa nezasmial ani po lobotómii. ()

JK77

vzdy ma fascinuje vyber hosti v relaciach tohto typu. Niekedy sa tam snad naschval vyberaju ludia co k tomu fakt nemaju co povedat naschval. Zase dalsia relacia typu: Ja se ptám proč?. Hviezdicku dam zato ze obcas sa tam fakt clovek dozvie (hlavne v titulkoch) nieco o danje pisesni ci interpretovi. Inak dalsia zbytocna hovadina. ()

MM_Ramone odpad!

Ďalšia nesmierne blbá (ne)zábavná relácia z produkcie slovenskej súkromnej televízie Markíza. Zahráme zopár starých odrhovačiek a budeme okolo nich hlúpo kecať. Počúvať trapné, rádoby vtipné hlášky a príhody, česko-slovenských pseudo celebrít je pre mňa už doslova neznesiteľné. Vypestoval som si silnú averziu voči kreténom ako je Dangl, Dejdar, Kramár, Studenková, Šteindler, Bičan, Mareš... Ich nechutné ksichty už nemôžem ani vidieť. No a kto iný by mal moderovať takúto kravinu ako nosatá čarodejnica Adela Banášová? Hnusná, premúdrelá a náramne vtipná stará dievka. Je mi vrcholne protivná. "Chart Show" - česko-slovenské shity - Odpad! ()

gogo76

Ja som si Chart show celkom obľúbil. Adelu Banášovú mám úprimne rád a jej humor mi je strašne blízky. Relácia ako celok má samozrejme chyby, rebríček piesní je veľmi subjektívny, zostavený z pohľadu inak skúseného hudobného odborníka J. Čurného. Mám rád debaty okolo piesní, kde sa vraciame v čase a spomíname na hity na ktorých sme vyrástli. Spomínané, dosť kritizované silvestrovské vydanie som nevidel, ale v týchto novších častiach je mnoho hostí i z českej strany, rovnako piesne sú vyberané dobre a je to výber hitov, ktoré kedysi v Československu vládli. Hovorím však na rovinu, že ak by to nemoderovala Banášová tak by som to asi nesledoval. Takže chápem hodnotenia tých, ktorým je Adelka ukradnutá. Ja som spokojný, až na tie reklamy, ale pozerám na až na druhý deň cez archív, takže reklamy neriešim. 70%. Adela 100%. ()

belinko odpad!

Ono popravde, najviac ma štve, ako sa tam vyjadrujú k pesničkám vyhasnuté (Bezdeda), alebo absolútne neznáme (taká stará krava, ani neviem kde hrala, v nejakej slovenskej trápnej reality show o rozvrátených rodinách) osobnosti. Každý mudruje, je trápny a nejak humorne sa snaží na pesničku trefne zaspomínať. Tribula a polka moderátorského osadenia na čele s pánom Čurným, o ktorom som ako hudobník počul až cez túto show by sa mali hanbiť, zapredávať cudziu hudbu kvôli sledovanosti. Hudbu mám rád, no priživovať sa na nej s blbými komentármi a s prehováraním divákov, aké je to vtipné si u mňa viac ako odpad nezaslúži. Prepáč Markíza, ale ty už zmŕtvych nevstaneš. Každým ďalším pokusom sa len zakopávaš viac do zeme, ale je nám to jasné - nejde ti to kvalitu, ide ti o peniaze. ()