Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (CinemArt)

geek.ondra

Od Thurbera, Johnsona a Harta bych čekal komedii roku. Proto je zklamání že Centrální inteligence je úplně o hovně. Příběh je neskutečně kýčovitej a tři dobrý gagy vždy vystřídá deset trapných. 4/10 ()

figliar

Dwayne Johnson ako drsný agent, Kevin Hart čoby miestny lúzer. Toľko krát videné téma. Táto komédia by si zaslúžila trochu viac vtipov a premyslenejší scenár, ale inak je to celkom pozerateľná oddychovka, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. ()

Veronica27

Docela příjemná, zábavná komedie...hned mi dva oblíbenci Dwayne Jonson a Jason Bateman.Kdyby tam nehrál Dwayne, nejspíše bych hodnocení snížila. ()

Pavel82

Velice slabá akční komedie. Akce je bez nápadu, vtipy nejsou vtipný. Slabej Hart, slabej Rock. Na to obsazení prostě zklamání. ()

bearmeedek

Příjemná humorná blbinka. Dwayne-ho v jeho akčních rolích můžu a nevím, proč bych mu měl zazlívat, že šel do komedie a zesměšňuje se. To už udělalo víc "akčních hrdinů" a nic se nedělo. Nenáročná zábava za 65%. ()

ER

Ukecaně akční jízda se tentokrát nekoná. Keců tu je dost,ale nudí,především díky K.Hartovi. U D.Johnsona je to v celku v pohodě a je zřejmé,že se vše soustředilo na něj,což někdy vyjde,někdy ne. Melissa McCarthy na závěr jen dovrší rozpačitost filmu. ()

E lan

Ve finále jednoduchá odpočinková komedie s klasickým Dwaynem. A to je na dnešní poměry tragicky špatných konedií lehký nadprůměr. ()

Likan7

Baštim Dwaynea Johnsona. Je to nejspíš nejvytíženější herec současnosti a je na něm hodně vidět, jak si to užívá. Je to jeden z těch herců, kterýho jeho práce vyloženě baví a ať už točí komedie nebo akční blockbustery, vždycky si chce svý postavy maximálně užít. Centrální inteligence je toho další důkaz. Přinejlepším průměrná buddy komedie, která je plná klišé, děsný akce a blbých herců je dobrá jen díky dvojici Johnson - Hart. Harta jsem do teď vyloženě nenáviděl, ale tady mi přijde ještě v pohodě. A The Rock si to zase užívá. Jako dobrosrdečný mameluk, co dokáže soupeře prohodit oknem, je to trochu něco jinýho, než na co je zvyklý, ale naštěstí je natolik sympatický, že mu to věříme a zase mu přejeme. Ve výsledku se Vám Centrální inteligence možná bude líbit, ale kdyby zde figurovali jiní herci než tyhle dva, dali by jste tomu maximálně 2*. ()

Acrobat odpad!

Opätovne film, kde ani nejde tak o ten pohodený USB disk, ale o keci medzi bielymi a čiernymi, herecky neatraktívnej kope svalov a prehrávajúceho černocha v tandeme, ktorému by som nezveril ani opateru predsedu vlády SR. Slovo inteligencia v názve filmu dostáva zabrať a je hodené do kopy hnoja filmovej komediálnej spodiny. Slabota až bolia oči. (videné 29.08.2018) ()

boni

Naprostý průměr, který nenudil, ale povážlivě ztrácel tempo, a až moc se mu vytrácela akční stránka. Rozhodně z toho šlo vytěžit víc. ()

rublik05

Trochu delší rozjezd, ale film se rozjede v super akční komedii. Hart a Johnson byla trefa do černého sedí si neskutečně dobře. Dobré akční scénky a ještě lepší vtipné scény. Jednoznačně nejlepší scénka z filmu je, když Dwayne hraje terapeuta, to opravdu nemá chybu. Výborná komedie vřele doporučuji. 8/10. ()

Gienah odpad!

Ak čakáte akčnú komédiu na štýl Bad Boys (Mizerové), tak si nechajte zájsť chuť. S očakávaním viac-menej povrchnej zábavy som film už púšťala. Realita napriek tomu prekonala moje očakávania. Film je trápny, bezduchý, neskutočne prvoplánový a na absorbovanie povrchného humoru tohoto kalibru nestačí ani keď vypnete mozog. Obávam sa, že komédie s Kevinom Hartom - ani jeho stand up - nie sú moja šálka kávy. * nedopozerané, v originále ()

netWoor

Možná to mohly být trochu jiné Pravdivé lži, kdyby to nebylo tak hloupé. Děsný zoufalství, ani nevim, proč dávám dvě hvězdy. ()

samkko

6/10 a úvodní scéna společně s hudbou je snad to nejlepší. Málo akční komedie která vás dostatečně pobaví, místami i dostane. Rock a Hart zde mají mezi sebou skvělou chemii (jako vždy) a příběh leč je jednoduchý, tak postačí. ()

Nix

Očekával jsem daleko větší průšvih a tohle je celkem obstojná buddy komedie. Dva spolužáci a samozřejmě, že Rock byl ten tlustej. No jo, to jinak být nemohlo. Ale jinak je to taková fajn úleťárna, která ale nenabízí nic nového. Pokud jste takových filmů už viděli více, s klidem si ho pouštět nemusíte, ale pokud se v tom vyžíváte jako já a musíte vidět všechny takové filmy, tak se připravte na takovej průměr. Ale Rock baví, i jen tím jaký je to neherec, za to ho prostě musíte obdivovat. Ale tam kde je, tam je dycky akce. ()

RAFT

Po filmu Podfukáři 2.Další film Centrální inteligence a musím uznat že,tu sem se bavil o dost více než u podfukářů.Rock a Hart kurna to je dvojka .Svižná podívaná ,u které nechybí hláška Johnsona na herce Vin Diesel a spoustu dalších hlášek .V kině sem se rozhodně nenudil film doslova odsejpal, i když je pravda že film považuju za slabší komedii než Millerovi na tripu .A s klidem bych za pár let uvítal i nějaké pokračování.70% ()

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem