Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy. Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu. Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd. Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit... (Bioscop)

Frajer42

Do dobrého akčního filmu scházelo více rozmanité akce a na dobré krimi snímek postrádal výrazně promakanější děj a alespoň malinko zajímavou zápletku. Divácký dojem zachraňují celkem sympatické postavy a krátká stopáž, která nedovolí divákům, aby byli z filmu nějak výrazně otrávení. Dost jsem se zděsil při pohledu na to, jak chodí Jean Reno. Působí dojmem, že byl krátce před natáčením zprzněn bandou vyvinutých černochů. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Asia_Power a uživatel AlistairMir. ()

Kudly4

Tak do půlky jsem si myslel, že už jsem tenhle film viděl. Po skončení jsem pátral co to tenkrát bylo a hle hodně hodně podobné anglickému The Sweeney. Každopádně tohle se mi líbilo víc, ale není to na víc jak 3*. Akce taková 100x omletá a příběhově právě přes kopírak anglické verze. No a teď jsou na řadě amíci ? ()

SeBig

Tým hlavních hrdinu mě nebavil, Reno je nasranej furt to už vim, ale nějaký vtipný hlášky nebo tak něco nic, napětí to taky moc nemělo, až pak když začali nahánět ty zločince to dostalo dost dobrý grády! ()

Chrustyn

Francouzi jsou jedni z mála, kteří se dokáží vyrovnat americké produkci a na tento film jsem byl docela zvědaví. Nejen kvůli námětu, ale i kvůli Renovi, který si po dlouhé době střihl akční roli, která se zdála být zajímavá. Bohužel natěšení opadlo, hned po úvodních titulcích, kdy se v akci představí Jean Reno a jeho parta. Film se podobá nedávné Sabotáži, jen je kvalitativně ještě mnohem níže a vlastně nemá čím zaujmout. Nudná akce, nezajímavý děj a unavený Jean Reno. Silně nepovedené. ()

Arsenal83

Len kvôli Renovi nemôžem dať menej. Ten človek má tvar drsného, nekonvenčného policajta či vyšetrovateľa a vždy mu to bude sedieť. Hoci teraz už v pokročilejšom veku, stále pôsobí mladšie a nestráca na šarme. Film je samozrejme slabším krimi útvarom s priemernou zápletkou. Vedľajšie postavy malo výrazné a hlavne tie dlhotrvajúce strieľačky boli prehnané. Nebolo ich často, ale keď už prišli, tak minimálne 5 minút len civíte na nábojnice padajúce na zem. ()

honajz

Skoro hodinu sledujeme mlácení prázdné slámy, pokukování postaršího donjuana po mladé manželce šéfa, mezitím přepadnou jedno klenotnictví (když nepočítám naprosto zmatenou úvodní akci, kdy netušíte, kdo, co, kdo je kdo, co se děje, takže těžko si tu akci vychutnat). Když se člověk jakž takž zorientuje, pořád se nic neděje - jedna sledovačka, jedna menší rvačka, vykradení banky a konečně zhruba desetiminutová přestřelka v ulicích Paříže, kde kulky létají o sto sedm, ale nikoho netrefí. Vzhledem k vypálené munici, již budou sbírat ještě na Vánoce, solidní výkon. A následuje zas pár minut tlachání, rozpuštění jednotky, získání důkazů způsobem, jaký by soudní zástupce hned odmítl, znovuzaložení jednotky a jedna akce v tunelu, kdy Jean Reno statečně vstoupí do deště střel z obou stran, a nic ho netrefí, neb on je naštvaný a jde se mstít. Dřív měly francouzské kriminálky alespoň nějaký reálný základ, ale tohle je čistá utopie a fantasy. Paralelní svět. Zklamání. Pár dobrých záběrů kamery na film nestačí. ()

claudel

Neustále se opakuji, že Francouzi umí natočit všechny žánry. V některých jsou excelentní a nepřekonatelní. Drsné krimi patří mezi ně. Starý dobrý Jean Reno posílá vzkaz, že ještě nepatří do starého železa a stejně jako zvládá likvidovat zločince, stíhá balit mladší sexy kolegyně. Herecký ansámbl mi celkově sedl. Stopáž kratší a vůbec jsem se nenudil. ()

Morholt

Ani Jean Reno roky nezastaví a už je na něm vidět, že je trochu těžkopádnější, ale narozdíl od svého vrstevníka Depardieuho na to pořád ještě má. Notabene když má podporu takového týmu, jako tady. Antigang je prostá akčňárna o drsném policejním týmu, který pase po zločineckém gangu a ani si na nic víc nehraje. Hodně se tu střílí, kope, cajti se ohánějí basebalkama i beranidly a sem tam se tu prožene auto vyšší než přípustnou rychlostí. A víc jsem ani nechtěl, takže jsem spokojený. 75% ()

Lacike

Remake britskej detektivky Sweeney, ktora ma prilis nenadchla lebo vsetky sceny a podzapletky mi pripominali sceny z inych filmov, kde boli natocene lepsie. No a vo francuzskej verzii mi vsetky sceny pripadaju este otrepanejsie a opozeranejsie. Proste jak keby som pil stokrat vyluhovany caj. Uplne bez chuti. A to vratane Jeana Rena, ktory je uz tak stary, ze sa zadýcha, ked vyjde jedno poschodie po schodoch. Drsniaka som mu s tou dedomrazovskou briadkou, ktora ho este viac ostarsuje, neveril ani sekundu. Rovnako ako zvodcu o polovicu mladsej kolegyne. V akcnom zanri je uz podla mna nepouzitelny. Snad mu to dôjde cim skôr, nech nie je na smiech. Dalsia vec, ktora ma sklamala bola atmosfera. Dufal som, ze ked uz to po dejovej stranke neprinesie nic nove, tak sa film odlisi od originalu temnou francuzskou atmosferou. Ale ani tú v tomto filme nenajdete. Namiesto toho je vo filme mnozstvo divnych pokusov o humor, ktore isli mimo mna. Takze jednu hviezdicku davam za solidnu drsnu bitku a druhu za celkom slusnu prestrelku (ktora miestami vyzerala jak ohnostroj) a to je tak vsetko, co stoji za zmienku v tomto nevyraznom filme. 4/10. ()

JohnCZ

Sympatická parta policajtů, co se s ničím neserou vs. stokrát ohraný a nezáživný scénář bez pořádného vyvrcholení. Je to zábavné, Jean Reno je stále stejně charismatický, ale film jako celek je to takový spíše horší průměr, který člověk zapomene zhruba 2 hodiny po zhlédnutí. ()

MartinezZ

A kde je ten zbytek filmu? Ne, vážně, tohle působí jak část prostředku a konec nějakého filmu, kterého jsem ale svědkem nebyl. Najednou se začne něco dít, místo budování nějakého vztahu nebo vůbec smyslu nad tím, jak urputně se po zlounově partě jde, je tu důvod odvyprávěn několika větami, do toho pár zvratů, které mají asi být pro děj filmu esenciální, ale pro mě za mě, kdyby se z filmu vystřihly, nic by se nezměnilo. Není to jen díl nějakého seriálu? S01E15 Antigang Revenge, part 2. ()

agentmiky

Jeana Rena a celkově francouzské detektivky mám opravdu rád,ale tady se tvůrci trochu přepískli.Určitě to není tím obsazením,ale je to spíše tím stylem natočení.Chtěli tomu dát i zábavné prvky,což mi nevadí,ale tady se to nepovedlo.Příběh je docela nijaký.Kromě jednoho zvratu zde nebyl ani jeden překvapivý moment.Jean Reno zahrál dobře,ale sám to nemohl zachránit.Doufám,že příště se herecky ujme nějakého lepšího detektivního projektu.Tady to nebylo nic moc.Za mě dávám 60% ()

Ellmariachi

Řeknu to asi takto. Rozhodně se nudíte, ale na druhou stranu jsem se ani kdo ví jak nebavil. Všechno to odsejpá a vám je skoro jedno, kdo z jednotky přijde k úhoně nebo když už to má vypadat, že k tomu dojde, víte , že nedojde. Dobře, čest výjimce/kám. Paradoxně mě nejvíce bavily dialogy v hospůdce a v dodávce, než přestřelky. Připomínalo mě to špičkování v té naší bandě a nebo v té Slyově Postradatelné. Všechno je to tak průměrný, že z toho nemůže být nic jiného než lehce nadprůměrné hodnocení a to jen díky dni dvou Kámošů. 62 procent. ()

kaylin

Celkem povedený kriminální drama, kde má Jean Reno roli, jež mu sedne a kam se hodí možná ještě o něco více než do komedií. Jde o to, že je zastáncem staré školy, drsný chlap, který se nebojí jít do akce, ale jeho nový nadřízený nechce kovboje, chce detektivy, vyšetřovatele. Jenže okolnosti tomu chtějí jinak a tvrďák má pořád svoje místo. Fajn film. ()

Tony.cs

V rámci žánru, tedy, bezmyšlenkově postavené kriminálky, je to za pět. Protože akce je dost slušná, přestože aim nemá v tomhle filmu nikdo. No a Renův sekundant pouští dobrý hlášky a je vlastně tou nejzajímavější postavou filmu. ()

AlistairMir

Jean Reno byl, je a vždy bude frajer. Nemilosrdní jsou drsnej akční krimi film, kde není nouze o napětí, hlášky a i občasné vtipné situace (pokus odtáhnutí obrovského černocha v bezvědomí mě rozesmál nahlas) . Kromě překvapivého zjištění, že Jean Reno neviděl Avatar ve filmu překvápek moc není a ani nejsou potřeba. Šlape to totiž přesně tak, jak jsme u Jeana zvyklí - více než dobře. ()