Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota...  Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson  s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny... (TV Prima)

Jakubik

Tady je jasnej plnej počet. Nejlepší parodie všech dob. Film kterej je prostě bláznivej už od samýho začátku. Gagy, kultovní hlášky já sem prostě vždycky na zemi když se na to koukám… ()

sarkareifova

Nejlepší parodie na akční filmy :D Charlie Scheen se na roli Harleye skvěle hodí. Místy to přechází až v kravinu, ale to filmu jen svědčí. Nikdy se během nepřestanu nudit a pokaždé brečím smíchy. :D ()

fraktal

Stará dobrá klasika. Určitě patří mezi 10 celkově nejlepších parodií, co jsem kdy viděl. Ovšem je třeba znát Top Gun (slavná scéna smažení vajíček kupř.). ()

kilobyte

Jednička není tak nadupaná jako dvojka, ale i tak je tam spousta vtipů, které vás dostanou do kolen. "Vavatukýna. To znamená horké bříško." ()

tranquill

"Nefunguje podvozek! .. Dobrý .. Ani radar! .. Tak trošku přidej.. Došlo palivo! .. Srovnej se.. Urvalo se křídlo.. To bude dobrý.. Druhý křídlo taky..." Tohle nebylo jen dobrý, tohle bylo betelný! Bláznivá akčně-romantická parodie plná hlášek v čele s Charlie Sheenem, který je pro takové šílenosti stvořený. "To jsou ale nohy! .. Nechala jsem si je prodloužit. Teď je mám až k pasu!" ()

NiaWolf

,,Příště až tě uvidím, ať máš hubu řádně voholenou!" • ,,Tady máslo, sádlo, škvarky... Vápno, třešně, slanina ... Alfa, spodky, bravo, vpravo."  •  ,,Uklouzl jsem po rybě, kdo ji tam dal?" ,,Jak to? Žádná tam není!" ,,Vždycky útočí ve dvou! Copak jste nechodil do školy!" ()

Fat'Fatal

První Hot Shots! nezestárly úplně nejlépe; hlášky a parodie jiných filmů jsem často nechápal nebo si je musel zpětně dohledávat. Dodnes však dokáže upoutat a na takový ten pohodový večer u pivka a pizzy to zajisté stačí. Nejlepší mi přišla ta scéna s Topperovým otcem, jak se snažil zachránit svého kámoše z padající stíhačky. Naopak ten hlavní šéf sboru byl hroznej ocas :D // EN, CZ SUB ()

Odpadlik

Výborná komedie, která si bere na mušku hlavně Top Gun a je mnohem lepší než originál. Komedie trojice ZAZ jsou zárukou toho, že se bavíte od začátku až do konce a to i když film shlédnete vícekrát. ()

Candyman

Tak tohleto nemá chybu. Dokonalá parodie na Top Gun, u které se budete smát v jednom kuse. Tyhle starší komedie, stejně jako série Bláznivé Střely, jsou prostě bomba. ()

Gardenboy

Kultová paródia, ktorá ma dokázala rozosmiať, čo je úspech, nakoľkio väčšinu komédií vždy skopem pod čiernu zem v hodnoteniach. ()

artuš

Výborná parodie na akční filmy.I ten indiánský šaman, který poslouchá rád walkmena je super.Herecká výkony jsou prostě geniální. nejlepší parodie století. ()

Sosak

Klenot od Abrahamse, spolu s Bláznivými střelami král parodií. Top gun v tomhle filmu dostává pořádný kapky a řada hlášek se vryje pod kůži, až se tomu nechce věřit. Vážná tvář Charlieho Sheena a dalších herců dodává filmu ty správný koule. ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí