Mike i Dave sháněj holku

• Česko Mike i Dave shánějí holku (více)

Tento film byl natočen podle skutečných událostí. Nečekejte ale žádné soudní drama, osudy válečných hrdinů nebo, nedej bože, životopisný film nějakého politika či excentrického umělce. V tomto případě se jedná o katastrofickou komedii, protože vypráví příběh bratrů Mikea a Davea Stangleových (Zac Efron, Adam DeVine), kteří byli vždy skálopevně přesvědčení o tom, že jedině oni umí rozjet na rodinných setkáních tu pořádnou zábavu. A to ať už se jedná o svatby, narozeninové oslavy, pohřby apod. Ostatní přímí účastníci těchto rodinných událostí to rozhodně viděli jinak. Hlavně proto, že příspěvek obou bratrů ke společné zábavě většinou, vlastně vždycky, končil nějakou naprostou katastrofou: rozsáhlým požárem, těžkými zraněními, infarkty, demolicí slavnostní tabule apod. A tak když jejich sestra (Sugar Lyn Beard) začne plánovat svatbu na Havaji, nastane pochopitelné zděšení a milí bratři dostanou od rodičů podmínku. Na svatbu si musí sehnat partnerky, které je udrží na uzdě. Make i Dave proto začnou přes internet shánět holky, které by je doprovodily na havajskou svatbu jejich sestry. Takové nabídce odolá málokteré dívčí srdce a tak se jejich nabídka rychle rozšíří. Mladí flamendři tajně doufají, že si vyberou dvě slušné dívky a sami si pak užijí divoké dovolené. Ale tvrdě se přepočítali, ze slušných dívek se vyklube nekontrolovatelné dívčí duo (Anna Kendrick, Aubrey Plaza), které jim nejen vytře zrak, ale dokonce je předčí i ve flámování a katastrofách všeho druhu. (CinemArt)

Pavlunka

Miluju Annu Kendrick, ty její gesta a ksichty. Takže komedie za mě super. Dala bych 3* ale díky ní za 4*. Vyměnila bych Adama DeVine, ten chlapec mi moc nesedí... ()

george82

Taková ta klasická tuctová americká komedie, která nemůže dostat víc než 3 hvězdy, ale ono je to vlastně TOP, co dostat může. Sem tam nějaký vtípek a pocit, že máte odškrtnuto, že jste to viděli a vidět už nemusíte. :) ()

jayman

Do 40tej minúty to bolo lacné ale uveriteľné. Odvtedy to je lacné a hlúpe. Chlap, čo vyzerá ako retardovný Mark Whalberg zničil celý film svojim hlúpym ksichtom. There you go, I said it! ()

nula87

Jako nenáročná oddychovka, proč ne? Samozřejmě, jsou tam pasáže trapné, které se asi tomuto typu filmů nemůžou vyhnout, ale celkově se na to dá s malými nároky podívat, a místy se i pobavit 55% ()

BradleyT

Kupodivu to nebyla takova katastrefa. Clovek se i ze srdce zasmal a tak to ma byt, docela me ten Zekefron prekvapil. Nevychazi to vsak ze stinu tuctovych komedii, na ktere si za tyden nevzpomenete. ()

IZFNP

Neskutočná konina, ale tak zábavná! Celú prvú polovicu filmu som si hovorila, že tie vtipy majú z mojej hlavy, presne tento štýl hovadín sa mi v nej totiž rojí. A že som sa celú stopáž smiala tak, že sa ľudia otáčali, mi vôbec nie je blbé. Film mi proste sadol do momentálnej nálady, vypla som hlavu a len si ho užila. Szymanski našťastie neskĺzol k utápaniu sa v stupidite, miesto toho ponúkol kopec gagov, situačnej komiky i pár nápadov, dokonca i nejaká ta spoločenská satira sa tu dala objaviť. Efron si trošku nudne hrá to svoje, DeVine sa dá vydržať, naplno ich ale prebíjajú baby. Plaza síce občas trošku prkenná, ale úloha jej sadla, Kendrick mi tu bola sympatická ako nikde. Milé, blbé, zábavné, čo viac od tohto žánru chcieť. ()

blazma

Moc velký fanda přemrštěných komedii nejsem. Právě proto jsem mel z tohoto snímku strach. Postupem casu a průběhu filmu, jsem byl, ale čím dal víc a víc překvapeny. Dej plynul sice velmi rychle doprovázen velmi trefnými vtípky, které většinou nebyli přehnané ani trapné. Herecké obsazeni bylo opravdu skvěle, jen škoda některých hercu ze se nemohli ještě o stupínek vice rozvázat. I presto to byla pro mě neskutečně vtipná podívaná a jedna z nejlepších komedii kterou jsem mohl v poslední době zkouknout. ()

DonBraso

Není to dlouho co jsem koukal na Děda je lotr opět se Zacem,jen místo De Nira se vyměnil parťák a to DeVine,který sekundoval skvěle,ba co víc i prohazoval hlášky elektrizující k slzám.Awesome.Tenhle typ komedií můžu,ačkoliv jsou stále stejný,tak možná právě proto,že se vždycky skvěle zabavím u tohoto pro někoho možná ne tak zářným humorem.Nejlepší scéna byla rozhodně v sauně u pana maséra a jeho praktik.Skvěle doplňující duo,které doplnilo dvojice holek,kde byla lepší určitě Anna,která svoje momenty měla určitě taky.Škoda jen,že konec už trochu nudil a vyčpěl,co se týče závěrečnýho happy endu,který samozřejmě musel přijít. ()

lobo87

Priemerná komédia, ktorú v mojich očiach zhadzuje hlavne mužská časť obsadenia. Efron ani DeVine nie sú zrovna moji favoriti, ale chápem, že na podobný štýl filmu sú asi fajn. Úloha nepasovala ani Anne Kendrick, ktorá má určite aj na charakternejšie role. Zato Aubrey Plaza je sexi mrcha, ktorá sa tu opäť našla. Humor hrubšieho zrna a pubertálneho razenia, ale vo vhodnej nálade sa človek celkom pobaví... 60% ()

Karlos8

Počítej s tím, že pojedeme dlouho do noci - nech ho v poklopci. Jednou jsem si šlehnul a podepsal smlouvu s T-mobilem. Musím uznat, že jsou zde chvíle, kdy se člověk slušně baví. Za zmínku stojí sexuální lekce na masáži, vypuštění všech koní z ohrady a několik dalších úsměvných chvil. Na druhou stranu velmi trapně vyzněla srážka kola od čtyřkolky s obličejem nevěsty. Možná se mi to zdálo, ale chvíli mi přišlo, že má obličej po nehodě totálně pomlácený a někdy naopak bez jediného škrábnutí. Úchvatná není ani zachraňovací scéna, bez které by se ale dva povedení synáčkové jen těžko seznámili s tak roztomilými holkami. Ovšem největší perlou (myšleno negativně) je zcela určitě hlasový projev jednoho ze synů (Zac Efron to není). Tak uřvaný hlas jsem už hodně dlouho neslyšel a doufám, že už dlouho zase neuslyším. Dobrá rada na závěr. Pokud si chcete tento snímek vychutnat a pobavit se u něj maximálním možným způsobem, neváhejte a vezměte si nějakou tu pilulku nebo alespoň panáka něčeho ostřejšího. ()

Domas88

Klasika, nic co byste už asi 1000x neviděli, jen pobavil jsem se. Není to nejhorší a když jste doma nemocní, postačí. ()

HrudkaJ

Jedním z důvodů, proč nemám rád svatby, je, že by na ni určití svatebčani měli přivést i svou drahou polovičku, aby se jich ti ostatní mohli ptát, kdy bude další, neboť to patří k rituálům lidského života a čím víc jich bude, tím větší je šance, že se z nich nestane cosi nesamozřejmého, co by nesvedlo se aspoň přibližovat množství stále ještě jen velmi těžko přijatelných pohřbů. A tak, zvlášť je-li svatebčan starší než ženich, bez potenciální známosti jakoby na tu svatbu jít ani nemohl, resp. se ho i tím snaží všichni přesvědčit, že ženit se (a vdávat) má smysl, stojí to za to a určitě by o tom měl přinejmenším uvažovat. "Řešením" tohoto svatebního šílenství a spolu s tím i nahmatávání potřebného štěstí a velmi čitelných pozitivních emocí je všechny ty rodinné oslavy svou přítomností rozmetávat a tím dávat jasně najevo, že nemusí jít vždy jen o přehlídku kolektivních neuróz... Řešením naopak není hledat si holku za každou cenu (abych se vůbec mohl před svou "rodinou", neřku-li příbuzenstvem ukázat), nýbrž nechat, aby si holky našly je a mj. tím zároveň všem ukázat, co to po našich hrdinech ti druzí vlastně chtějí. V tomto případě to dopadne ještě dobře, k potřebnému zlidštění nakonec dojde, dokonce i za "dobrou" cenu, jen je jasné, že by se to s těmi rodinnými setkáním nemělo ani nadále nijak přehánět. ()

blondboss

Podobných komédií sa v súčasností točí na mraky, ale napriek tomu sa pri podobnom žánri vždy slušne zasmejem a vôbec to nemusí byť inteligentný humor, aspoň pri tom človek trošku vypne. Takže svoj účel táto komédia úplne v pohodičke splnila. A ústredná štvorica vcelku vydarená. Na oddych vrelo odporúčam. 60 % ()

pida123

Totálně ujetý a debilní - ale sakra, chlámala jsem se jako blázen :D Jestli to má děj? Nevím. Jestli herci umí hrát? Nevím. Jestli je v tom nějakej smysl? Do prdele nevím, ale prča to je velká. :D ()

LindaVa

"Vypadá jako hezkej kluk v křivým zrcadle." :D Já moc takový filmy obvykle nemusím, natož s českým dabingem, ale musím přiznat, že jsem se místy doopravdy bavila :)) Blbá a všední, ujetá a vtipná komedie. ()

AndrewNewman

Komédii Wedding Crasher to nesiaha ani po členky. A to po každej stránke. Ale bolo mi jedno aké výkony podávajú herci. Chcel som len vidieť nenáročnú komédiu, pri ktorej sa aspoň trochu pobavím. Úroveň trápnosti však bola neúnosná a poslednú polhodinu som to už nevydržal. Jedna hviezda len z milosti. ()

Allcik

Pokud nečekáte hlubokou myšlenku, tak je tento ilm skvělý večer po práci, kdy prostě chcete jen tak vypnout a pobavit se. Plus dámy potěší vypracované tělo Zaca Efrona. Za mě tři hvězdičky. ()