Mike i Dave sháněj holku

• Česko Mike i Dave shánějí holku (více)

Tento film byl natočen podle skutečných událostí. Nečekejte ale žádné soudní drama, osudy válečných hrdinů nebo, nedej bože, životopisný film nějakého politika či excentrického umělce. V tomto případě se jedná o katastrofickou komedii, protože vypráví příběh bratrů Mikea a Davea Stangleových (Zac Efron, Adam DeVine), kteří byli vždy skálopevně přesvědčení o tom, že jedině oni umí rozjet na rodinných setkáních tu pořádnou zábavu. A to ať už se jedná o svatby, narozeninové oslavy, pohřby apod. Ostatní přímí účastníci těchto rodinných událostí to rozhodně viděli jinak. Hlavně proto, že příspěvek obou bratrů ke společné zábavě většinou, vlastně vždycky, končil nějakou naprostou katastrofou: rozsáhlým požárem, těžkými zraněními, infarkty, demolicí slavnostní tabule apod. A tak když jejich sestra (Sugar Lyn Beard) začne plánovat svatbu na Havaji, nastane pochopitelné zděšení a milí bratři dostanou od rodičů podmínku. Na svatbu si musí sehnat partnerky, které je udrží na uzdě. Make i Dave proto začnou přes internet shánět holky, které by je doprovodily na havajskou svatbu jejich sestry. Takové nabídce odolá málokteré dívčí srdce a tak se jejich nabídka rychle rozšíří. Mladí flamendři tajně doufají, že si vyberou dvě slušné dívky a sami si pak užijí divoké dovolené. Ale tvrdě se přepočítali, ze slušných dívek se vyklube nekontrolovatelné dívčí duo (Anna Kendrick, Aubrey Plaza), které jim nejen vytře zrak, ale dokonce je předčí i ve flámování a katastrofách všeho druhu. (CinemArt)

helloween93

Přiznám se, že jsem zasmál jednou, a to už ani nevím při jaké scéně. Film neurazí, ale trapných vtipů je tu bohužel požehnaně. Efron mi nevadil, ale Adam Devine není vůbec vtipný, spíš naopak. Film je odvar American Pie a fekálních sandlerovských komedií. ()

Lyžař

Anna Kendrick, to je jediny pozitivni na tomhle filmu. Jinak nic moc. Spis odpad, ale prece se tvurci tak snazili :-D ()

Rathalos

Vyborna blazniva komedia,ani som necakal,ze bude az tak crazy,skvely vyber hercov,to urobilo vela,najviac ma potesila Anna Kendrick,ta zenska nema absolutne ziadnu chybu,a ked ju vidim tancovat i spievat,som z nej uplne hotovy,k tomu vsetkemu este paradna hudba,no co k tomu dodat,jasna patka...:-) ()

bararich8

Překvapivě vtipná komedie, která akorát vyplní odpolední nudu. Většina vtípků pobaví a pokud od toho neočekáváte nic velkoduchého, ani nezklame. 3* ()

Plechpetr

Nápad dobrej. Ale nějak to celý neudrželo moji pozornost. Mínus taky za spoiler k Game od Thrones(Stejně jako Matky na tahu)... ()

Torgal

Idiotská zápletka, tragická realizácia a najpreafektovanejší herecký výkon (nielen tohto) roka v podaní Adama Devina (a nech mi nikto nevraví, že tento chlapec netrpí ľahkou retardáciou, inak si ale tie jeho kreácie vysvetliť nedokážem). Jednu hviezdu dávam za ultrabizarnú masáž nevesty, ktorá je jednoducho nezabudnuteľná. 3-/10 PS: Toto je ďalšie potvrdenie mojej teórie o filmoch odohrávajúcich sa na Havaji - herci ich berú ako platenú dovolenku a je im jedno, čo točia (inak si účasť Anny Kendrick vysvetliť nedokážem). ()

bearmeedek

Komedie mířená asi hlavně na teeanagery, ale pokud máte mladou duši, nedělá vám problém se pobavit. Ano, je to blboučké, ale vtipy jsou dobře servírovány a místy i gradují. Masérská scéna je na velmi dobré komediální úrovni a čtyřkolky v údolí jurského parku taky slušné. 70%. ()

Psycho.R

Prvních dvacet minut jsem měl pocit, že se koukám na americkou komedii, která je vtipná, není prvoplánová a není vulgární. To se po dvaceti minutách změní v přesný opak. A je to velká škoda, protože rozjetý to bylo slibně, už jen proto, že všichni čtyři hlavní představitelé jsou pitomci a z toho se dalo něco vymáčknout. ()

liberita

Prvá polovica filmu je skutočne zábavná a hoci väčšina vtipov je založená takmer výhradne na stupidite ústredných bratov, neomrzí. Neskôr však tempo začína spomaľovať a prichádzajú scény spytovania svedomia a zachraňovania poškodeného, kde humor ustupuje do pozadia pred trochu otravnými citovými výlevmi až ste nakoniec radi, že film mal len hodinu a pol. Aj napriek spomalému tempu mi ale po dopozeraní filmu zostalo v hlave pár vtipných scén a hlášok plus úvodné kvarteto pôsobilo presvedčivo, preto napokon pri rozhodnovaní medzi tromi a štyrmi hviezdičkami prižmúrim oko a doprajem filmu tie štyri. ()

TommyDiamond

Mike a Dave jsou dva trapný hovnomrdi, kteří si nedokáží najít dvě reprezentativní holky s podobným iq, které by je provedli americkou svatbou zazobanců. A tak si ty hloupé ale vychc..... holky musí malou lstí najít je.... Pro mě byl film příběhově ohranou záležitost bez kapky normálního humoru, který by pobavil. Film zdobí pouze trapnost, přehnaná afektovanost a hloupost naší čtveřice. Za mě to bude jedna hvězda ()

alldo.raine

Místama bavilo, to ale nesměl na plac přijít Adam DeVine. V tu chvíli doporučuji odejít od obrazovky. je tu ale jeden malý problém. Byli byste v tu chvíli u tv asi jen tak 5 minut:/. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Nic extra, ale je to ten styl švihnuté komedie, u které musíte vypnout. Ujeté scénky, herecky dobře sladěné a takové pohodové. ()

ANTYCHRYST

Jako to je tak divný :) až je to dobrý... Po prvních minutách si říkám co to je ty holky..to je trapný...ale ono to nebylo trapný..naopak..bylo to milý a zábavný... ač to nerad říkám Efron mě bavil..a nejen on... :) Příjemná komedie..70% tvl...chci na Havaj :) kvalitní soundtrack samozřejmostí ()

olmikee

Upřímně myslel jsem, že to bude teda zábavnější nebo spíš mě tenhle humor asi moc nesedí takže pochopím, že většině se to bude asi líbit, ale já se bavil/zasmál tak možná u 5ti scén z celého filmu jinak mě to přišlo celkem nudný a to Efrona mám celkem rád v komediích to samý můžu říct o Anne Kendrick. Takže pro mě spíš takový průměr, ale na druhou stranu každý máme jiný vkus humoru. ()

Jaromír

Fakt dobře jsem se bavil :D. Je to sice ptákovina, ale když jdete na tento film s dobrou holkou, tak se prostě bavit musíte :D. ()

vieriX

Přesně jak už to tady někdo zmínil to je přesně ta jednohubka co člověk potřebuje na odpoledne. Hodně nenáročné a hodně zábavné. Herecké výkony nehodnotim jako celek hodně fajn. ()