Excess Animus (S03E07) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2018, 58 min

Jedna z lepsich casti serie. Mnohe dejove linie a osudy postav sa pretnu, Tagomi a Kido daju zaujimavy pokec, trojka zo San Franciska sa opat zvita a nocna manzelska melancholia Reichsmarschala v zavere je az etericka (vyborna kamera a ozvucenie). Naozaj perfektny diel.(27.11.2018)

• Cheeter

Pevně doufám, že tento díl byl oním tichem před bouří, která nás čeká. Všechno tomu nasvědčuje, tak se v tom nezklamu. A štve mě, že Helen dostává hodně prostoru. Buď nás čeká něco zajímavého, nebo tvůrci potřebují vatu. Co z toho ještě sám nevím.(10.2.2019)

Na začátku bolestivá poprava zrádce japonského císařství, ke konci si s Kidem promluví Tagomi. V neutrální zóně se shledají staří známí. V říšské části států se spíše řeší osobní problémy.(16.12.2018)

Sedmá epizoda byla sice poklidnější, ale pro mě byla paradoxně extrémně zajímavou. Příběh se posunul kupředu velmi zajímavým způsobem, konečně se začala řešit důležitá (vlastně nejdůležitější) témata, celý díl měl skvělou atmosféru a já jsem se od něj nemohl odtrhnout.(12.1.2019)