Excess Animus (S03E07) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2018, 58 min

 • Cheeter
  **

  Pevně doufám, že tento díl byl oním tichem před bouří, která nás čeká. Všechno tomu nasvědčuje, tak se v tom nezklamu. A štve mě, že Helen dostává hodně prostoru. Buď nás čeká něco zajímavého, nebo tvůrci potřebují vatu. Co z toho ještě sám nevím.(10.2.2019)

 • Luk Skywalker
  ****

  Na začátku bolestivá poprava zrádce japonského císařství, ke konci si s Kidem promluví Tagomi. V neutrální zóně se shledají staří známí. V říšské části států se spíše řeší osobní problémy.(16.12.2018)

 • warrenur
  *****

  Jedna z lepsich casti serie. Mnohe dejove linie a osudy postav sa pretnu, Tagomi a Kido daju zaujimavy pokec, trojka zo San Franciska sa opat zvita a nocna manzelska melancholia Reichsmarschala v zavere je az etericka (vyborna kamera a ozvucenie). Naozaj perfektny diel.(27.11.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Sedmá epizoda byla sice poklidnější, ale pro mě byla paradoxně extrémně zajímavou. Příběh se posunul kupředu velmi zajímavým způsobem, konečně se začala řešit důležitá (vlastně nejdůležitější) témata, celý díl měl skvělou atmosféru a já jsem se od něj nemohl odtrhnout.(12.1.2019)

 • PaTeXx
  *****

  Jediné mínus v téhle epizodě je, že dějová linka Smithových je zatím k ničemunevedoucí a už je čas, aby z toho něco vzniklo. Jinak budu muset dát příště o stupeň míň.(29.5.2019)