Tři nejlepší přátelé a spolužáci Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn se na prahu třicítky rozhodli zatočit setypem každodenního života a začnou pořádat divoké mejdany. Jenže věci se vymknou kontrole a jejich řádění jim pořádně zkomplikuje život... Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit. Že je Mitch poněkud konzervativní se ukáže hned v úvodu, kdy se vrátí ze služební cesty a najde svou manželkou Heidi v posteli se dvěma muži. Opustí tedy jejich společný byt a nastěhuje se rozlehlého domu ležícího na hranici pozemků místní vysoké školy, který si na neurčito pronajme. Brzy ho tu navštíví jeho nejlepší přátelé. Frank, který se nedávno oženil s Marisou, ale zjišťuje, že manželství se mu příliš nezamlouvá, a Beanie, který je spokojeně ženatý s Larou a navíc je otcem dvou dětí. Ti oba mají nádherné vzpomínky na dobu studií, zejména Frank který si kdysi "heroickými" výkony v pití vysloužil přezdívku "Frank Tank", a tak přesvědčí Mitche, aby využil nově nabyté svobody a pořádně si užil. Sami mu také iniciativně začnou pomáhat s organizací divokých mejdanů. Jejich řádění ozvučené opravdu silnou aparaturou přivádí jejich bývalého spolužáka a nyní děkana univerzity Gordona Pritcharda k zuřivosti natolik, že se je rozhodne vyštvat. Nemalou měrou jeho vztek přiživuje také nezapomenutá křivda ze střední, kde byl jako třídní šprt častým terčem jejich mučení. Když už se zdá, že mu opravdu podaří Mitche z domu vyštvat, vymyslí trojice fintu, která jim umožní v domě zůstat... (oficiální text distributora)

Muff

Ulítlá komedie, která ale potěší, pobaví, odlehčí, bez trapných scén. Normálně bych dal za tři, ale Ellen Pompeo je prostě moje favoritka. ()

Firko

K filmu som sa dostal vdaka Williamovi Scottovi, ktory na mna v poslednom case urobil velky dojem a presvedcil ma ze je skvely herec,profesional. Nanestastie vo filme mal len malu rolu, v ktorej ale nesklamal a pri ktorej som sa od srdca zasmial. Co bolo este horsie, hned na zaciatku som zistil, ze hlavnymi hrdinami vo filme bude trojica Wilson, Ferrell, Vaughn... pre mna trojica nesympatickych hercov, ktori na mna nikdy neurobili dojem svojim vystupovanim. Necakal som vela, ale dal som filmu sancu. A urobil som dobre. Chemia trojice je uzasna, dej velmi vtipny, po dlhej dobe som sa pri komedii fakt pucil od smiechu a mal som slzy v ociach. K tomu paradny soundtrack, the dan band su ako vzdy skveli a nemozem zabudnut na Snoop Dogga... Komedia na urovni, so vsetkym co k tomu patri. ()

lobo87

Jeden z prvých filmov Todda Phillipsa ma len utvrdil v tom, že tento režisér patrí k mojim top v rámci komédie. Zatiaľ ma ani raz nesklamal. Vaughn tradične ukecaný, Wilson nič nepokazil a Ferrell je najlepší v takýchto vedľajších uletených úlohách. Potešila aj Juliette Lewis, Elisha Cuthbert či Stifler vo vedľajších úlohách. Film o druhej puberte, ktorej sa väčšina z chlapov asi nevyhne (i keď som počul, že prichádza až okolo 50). Hviezdou snímku bol však jednoznačne Blue... 75% ()

dully

Super jednoduchý film, nad kterým se nemusí moc přemýšlet... Takže ideální na odpoledne k pár pivům. 3* za skvěle zvolený soundtrack. Určitě bych se na něj podívala znova. ()

Thovt

U podobného typu filmů nevadí, když je hlavní představitel nanicovatý jouda, ale Vince Vaughn v roli zábavného parťáka naprosto selhal. Trapárna s asi třemi opravdu dobrými gagy, zjevně spoléhající na to, že šaškování Willa Ferrela to všechno zachrání. ()

dsaiko

Je rok 2023 a mě se to líbilo. Ten film je praštěnej, ale asi jsem už taky dost old school, abych nostalgicky vnímal vzpomínky na dobu, kdy svět byl ještě tak nějak v pořádku. ()

Rorie

taková klasická americká komedie poslední doby...navíc jsem se tak trochu ztrácela v ději..proto je max co můžu dát tři hvězdy...a to jen za "skupinový" běh Willa Ferrella ()

Entfak

Nevím proč, ale mám tento typ komedií rád. Vtipu měl tento film dostatek a kupodivu i děj celkově nebyl špatný. Kro mtoho se mi velice líbí jeho obsazení :o) ()

Sekel

Vsechny komedie v nichz se objevi Will Ferrell jsou si podobne jako vejce vejci. Stejne tak ty s Vincem Vaughnem. Nic moc chytreho, ale neurazi. Navic mile obsazene cameo rolicky. ()

pwc

Ideální komedie pro třicátníky, Frank The Tank nemá chybu! (doporučuje se shlédnout bez manželky :-) ()

Dexter666

Komédie tohto žánru nepatria práve k mojim obľúbeným, ale táto sa podarila. Trio hlavných protagonistov to náramne dobre rozbehne a dva-trikrát som sa skutočne "na plnú hubu" zarehotal, čo v spojení s vynikajúcim semi-retro soundtracom vynáša moje hodnotenie až k 70%. ()

E.T.Martin

Komedie od frat packu mám docela rád, i když často balancují na hraně totální trapnosti. Tady tahle je docela povedená. Děj a zápletka sice nic moc, ale podařených vtípků je tam dost na to, aby se člověk u filmu nenudil. A jedna scéna je opravdu božská. To když Will Ferrell najde v seně u poníka uspávací pistoli. ()

@nthr4X

Od tolika známých tváří, které ve filmu byly jsem čekal víc. Spíš podprůměrná komedie s pár dobrými fórky. ()