Šest studentů se rozhodne ukrást správné odpovědi k důležitému testu a získat tak vynikající výsledky. Velmi brzy ale zjistí, že úspěch v životě nezávisí jen na plném počtu bodů... (oficiální text distributora)

spriteboy

Dlouho mi trvalo, než jsem si tenhle film pustil, protože jsem očekával spíš nějakou blbost (hodnocení na CSFD má nic moc), a tak jsem dával přednost filmům, od kterých jsem čekal víc...Ale musím uznat, že jsem PERFEKTNÍ SKÓRÉ podcenil - nejde o druhořadý film, který se snaží nalákat na jedno slavné jméno (Scarlett Johanssonová). Jde o velmi povedený snímek, který patří mezi ty lepší "komedie pro mladší diváky". Věčně zhulený asiat je výborným zpestřením filmu. No a výkon Scarlett - když si uvědomím, že ji nebylo ani 20 a už v té době měla za sebou několik povedených rolí - opět předvedla excelentní výkon. Neškodilo by film asi tak o 5 - 10 minut zkrátit - to je počet minut, které mě moc nebavily - jinak měl snímek dobrý spád a splnil účel - POBAVIT. Ikdyž se může zdát, že se tvůrci snažili natočit něco o nespravedlnosti amerického školního systému - to bych za tím nehledal - spíše bych to bral jako slušnou záminku k vystavění příběhu... ()

Heroine

Jasně, není to zrovna intelektuální bašta pro vysokoškolské profesory, ale docela mne to bavilo. Je to celkem vtipný nápad, a je svižně natočený. Herci jsou fajn, dokonce výjimečně snesu slečnu Johanssonovou. A Chrise Evanse už mám v top 10. ()

BOURQUE

To, že sa jedná o americký film, by sme uhádli podľa scenára. Taký film mohli natočiť len v Amerike. Nehovorím, že film nemá čo povedať – práve naopak: kladie dôležité otázky a nesie aj „odpovede“ pre skoro dospelých ľudí, len ten spôsob podania je nevydarený. Na druhej strane S. Johansson to dokáže tak trošinku napraviť :). Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Anduril

Táto komédia sa mi nezdala až taká zlá. Je jedna z tých lepších tohoto typu. Páčila sa mi hudba a prepracované osudy hlavných hrdinov a prípadne konečná myšlienka. Inak sa z nej nič moc vyťažiť nedá. Boli tam dosť hlúpe narážky a drogy, takže to spadá do kategórie 18+. ()

merigieren

nejdřív se seznámíme s pár děcky, co se bojí testů, potřebují bodíky na vejšku, když si sestaví dream tým pro získání výsledků, tak si zázračně zničí první akci, Pak přijde druhá, kde si vycucají heslo z prstů, no ono vlastně je lepší se soustředit jen na vztahy mezi nima a výsledek, že to vlastně zvládnou bez podvodů. JInak by z toho byla šílená pohádka, vedle který by i perníková chaloupka vypadala jako třípatrová luxusní vila s bazénem a výhledem na les. ()

Jerryy

Perfektní skóre je typická americká komedie která si na nic nehraje a tudíž vás ani nemá čím urazit.Není přehnaně vtipná , ale ani není nudná , taková zlatá střední cesta :) . ()

bolf!k

Zajmavý, v čem všem Johansson a Evans byli schopný hrát :D Kdyby v The Perfect Score tihle dva nebyli, tak si ho není ani čím zapamatovat, což je trošku smutné :) 40% ()

Kingjiri

Na Perfect Score jsem koukal zrovna během zkouškového období, takže jeho téma pro mě bylo aktuální. Znát zkouškové otázky a k nim ještě správné odpovědi je snad snem každého (vysoko)školáka:) Ale k filmu - jde o slušnou oddychovou komedii, která s odpovídající stopáží rychle utíká. A ačkoli se jedná o teen komedii, není tak přiblblá, jako většina jejích konkurentů. Z těchto důvodů a za zhulence Roye dávám tři hvězdy. ()

figliar

Každý z nás niekedy v živote opisoval. Žiadne morálne dilema sa pri tomto druhu podvodu nedostavuje, avšak toto, čo sa snažili títo už dosť odrastení školáci predviesť, už jen trochu príliš. Asi je to už zvykom, aby stredoškolákov hrali herci výrazne cez dvadsať. Neviem či 3 hviezdy sú zaslúžené, ale napokon Scarlett Johansson ma donútila trochu dvihnúť hodnotenie, aj keď jej výkon nebol nič extra, ale tak... ()

arkie

Vcelku vtipná oddychová teenagerská komédia. :) Scarletka bola otrasná ako vždy, najlepší bol zhulený génius. :) ()

E lan

Ve všech ohledech průměrná teenagerovská podívaná - nechybí pár dobrých hlášek, několik trapných scén, průhledný scénář, hezký herečky (a herci), dobrá hudba a téměř idylické prostředí. Na pondělní večer slušná odpočinkovka... ()

annickka

V rámci žánru je to rozhodně dobrý film. Filmy z prostředí americké high school jsou všechny dost podobné a tento patří k těm lepším. Žádné trapné momenty, žádné nechuťárny, prostě totální oddechovka přesně pro chvíli, kdy se unavení vracíte z práce a máte chuť na menší výplach mozku. ()

bakeero

Dost velká nuda. Tohle se snad nemůže dneska líbit ani patnáctiletým výrostkům. Spíš tak třináctiletým dětem. Jedna hvězdička za řemeslné zpracování a druhá za Scarlett :-) ()

Dartdevil

Na Scarlett pomalu leze třicítka, což je jedině dobře. Nebudou jí totiž nabízeny takovéto role, a posléze se na to já nebudu muset dívat. Ale sluší jí to, to se musí nechat. ()

Likan7

Za mě dobrý. Nebudete koukat na takový film a očekávat Avatara nebo nový Matrix. Pefektní skóre je komedie o středoškolácích, jenže je setsakramentsky povedená. A to hlavně díky castingu. Scarlett je neuvěřitelně hot, Evans sympaťák snad už od narození a Leonardo Lam si krade většinu scén pro sebe. Všechno jede v zajetých kolejích, kde se film cítí nejlíp a divákovi tím pádem ani nevadí, že tu není nic překvapivýho. Nic přelomového, ale moc fajn. ()

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (více)