Between (TV seriál)

Kanada, 2015 - 2016, 8 h 45 min (Minutáž: 12x60 min)

• Kailo

Všichni lidé s věkem nad 22 let zemřou a mladí přeživší truchlí s "heštegem" #RestInPeace. Ani se jim nedivím, i mě ta nenadálá mozková dysfunkce obyvatelstva nechala chladným. P.S. Co se dnes děje s herci? Proč se všichni tváří, jak kdyby přišli z konkurzu na Twilight? To se dneska do teenage filmu/seriálu obsazují jen kvůli tomu? Vědět to, tak jsem mohl mít dveře do Hollywoodu otevřené už dlouho.(25.5.2015)

• Mr.Ripley

Pilot: Zkratkovité, až frackovité. Chápu snahu tvůrců udělat show pro mladé s poněkud drsnější atmosférou, ale to by chtělo alespoň jeden charakter, kterému se dá fandit. V tomto případě pouze protáčíte panenky, kontrolujete čas a přejete většině obyvatel stejný osud. O mrtvolném tempu nemluvě. 40%(1.6.2015)

• ARI50

Ještě že to uteklo jako voda být dílu víc vzdám to, nevyužitý námět a herci moc nepomohly škoda.(7.10.2018)

• Davies182

PILOT: Všichni dospělí jsou mrtví!! Sympaticky odsýpající úvod plný svěžích charakterů je v druhé polovině nekompromisně pohřben pod lavinou hloupých dialogů a nereálných scének - dokonce i na mystery seriál. Mohlo z toho být atmosférické komorní sci-fi, City si ale postupně zadělává spíš na post-apokalyptické televizní céčko. Škoda...(24.5.2015)

• MoiJe

Pilot: Slabucke s nesympatickymi a hlavne nezaujimavymi postavami. Urcite nesledujem dalej. *Plot:* V 8000-ovom mestecku zacnu rychlo umierat dospelaci po stovkach, nik nevie preco. Vlada mestecko zakarantenuje a mladi (pod 22) svojimi uz tak dobabranymi zivotmi situaciu rozhodne neukludnuju.(22.5.2015)