Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

Juto

Matky rebelky nie je príliš veľa podivných alebo originálnych momentov ... Ale sú tu výkony talentovaných interpretov, ktorí dokážu z ničoho nič roztočiť film. 6/10 ()

Larushka

Velké nadšení. Seděly mi naprosto všechny vtípky a hlášky, to se jen tak nevidí - této scénáristické dvojice se musím držet! Fakt jsem se bála, že to bude stupidní, jako většina podobných filmů, ale byla jsem příjemně překvapena. Ze sálu jsem odcházela s úsměvem na rtech a dobrou náladou - miluju to, když se mě komediální filmy dotknou. Skvělej soundtrack. Závěr s real maminama byl moc milej. Christina Applegate dokonalá. Holt vzdávám i mé oblíbené Kristen Bell, Mile Kunis a Kathryn Hahn. ()

Jermann

Namísto prezidentky SRPŠ si dosaďte jakoukoli zásadnější volenou funkci, namísto rebelujících matek nasranou menšinu.. a je z toho antikonformní protest-film jak víno :D A nebo je to jen pitomá řachanda o partě zhýčkaných blbek z předměstí? ()

mortak

Bohužel neexistuje řešení pro touhu žen stát se supermatkami, tj. zvládat co nejvíce rolí ve svém životě (matka, kuchařka, zaměstnankyně, sexy dračice v posteli...), takže je pochopitelné, že mainstreamová komedie na toto téma půjde z extrému do extrému, a nakonec skončí jakýmsi prapodivným pohádkovým "happyendem" (proti vydírání matek okolní společností, tj. jinými matkami se dá bojovat, proti vydírání matek vlastními dětmi nikoliv). Naštěstí pro diváka je tu Kathryn Hahn, která dokáže skvěle hláškovat s přesným timingem (demonstrace mikinou nemá chybu). A i když se dopustím politicky nekorektního výroku, který mě v den posledního MeToo soudu pošle do pekla, musím to říci nahlas: Jada Pinkett Smith neumí hrát. ()

majo0007

Dobre, toto bola fikcia. Pozrite si after credits (sorry, nie sú preložené) - chcel by niekto takú svokru ako má teraz Ashton -"čo ti chcela povedač angličaky", chcel by niekto šústať škulavú Kristen Bell, ktorej mamča vyzerá hotter, a Kathryn Hahn ktorá je možno vtipná na buzna párty... brekeke, tfujtajbl! ()

URBAN

Amy je typická zamestnaná mamina, které jednoho dne tak něják z toho všeho přepne a to přeběhlo do skvělého komediálního příběhu, který baví. Průběh příběhu je celkem inteligentní, na komedii a Mila Kunis je krásná. ( 20.10.16/MAC ) ()

vesper001

Kdyby matky na tahu raději táhly do jetele hned po první třetině, bylo by na světě líp. V tom filmovém určitě. Hvězdičku za Milu Kunis. Kdybych vyčerpaná, přepracovaná, frustrovaná a zoufalá vypadala jako ona, taky by na světě bylo líp. V tom mém určitě. :) ()

chelseaman22

Idea dobrá, zápletka postrádá na překvapení a poutavosti. Slušné herecké obsazení stojí a padá na střetu mezi prezidentkou nezajímavého rodičovského kroužku a Milou Kunis, jež zamlada vypadala o dosti lépe. A když nadejde samotný závěr, tak je vám z té všude vyskytující se dobré nálady až zle. 48% ()

viperDavid

Hrozná prdel, fakt úžasně natočené, dokonalé pro pobavení. Já teda úplně nejsem bad moms, ale awesome dad, nicměné jsem se i tak bavil. Slušná odreagovačka. Bod dolů za ten trapnej konec, ale zbytek, zvláště začátek byl suprovej ()

Jizni Tlapa

Je to pohádka jako blázen, ale s naprosto povedeným scénářem, na kterém poctivá komedie stojí a padá! Spousty amikovskeho klišé ale vem to čert. Je to opravdu zábavné a nenechá vás to upadnout do nic nebavící nudy... ()

SimpanzJi

Čas od času se mi stává, že po zhlédnutí filmu ještě pět minut koukám do blba a říkám si: “To bylo něco”. Bad Moms jsou právě jedním z nich. Mile Kunis ta role skvěle sedí, stejně jako ostatním špatným matkám. Ve filmu snadno najdete desítky vtipných situací, které jsou doplňovány skvělým mixem hudby. Výborně to odsýpalo od začátku až do konce. Závěr, který mnoho lidí zkritizovalo, jsem já pochválil. Přesně takhle mají končit komedie. Dobré komedie. A že jich moc není. Tohle mi prostě sedlo. ()

Johnny.ARN

Prvá tretina filmu, to je ešte silno pozeratelné a dokonca dá sa aj dobre uchechtnúť. Potom to ale ide do kytek. Avšak Milu si vždy rád pozriem a buď radi za naše a Šmajdové manky. 2 z 5 ()

Qitek

Těžce zasloužené dvě. TĚŽCE. Marně se snažím vzpomenout, kterej otřepanej fórek mě vlastně pobavil. ()

Lachtaan

Největší filmový skvost pro feministky. Ryze dámská záležitost trpce zobrazující složitý ale přesto neodmyslitelný život každé matky se místy jevila hodně přehnaně, chvílemi to byla dokonce zábava. V kabátu typického hollywoodského klišé, kdy by v případě takovýchto témat snímky jimi obohacené mohly tímto definovat vlastní žánr. Přesto tam zanechám slabý průměr, jež hodně zachraňovala stále krásná sympaťačka Mila Kunis. ()

Minimie

Jeden z těch filmů, kde je mi úplně jedno, že zápletka není nijak skvostná a většina scén je typicky americkým způsobem přitažená za vlasy. Nechte mozky odpočinout a užijte si jízdu bláznivých matek! Musím říct, že jsem se skvěle bavila a z kina odcházela s dobrou náladou. Na jedno oddychové zhlédnutí paráda! ()

venison

I když jsem čekala uvolněnou slátaninu, ta komedie "Matky na tahu" mě mile překvapila.. Jasně, něco je až tupě vyhrocené, ale vesměs jsem se celý film cítila příjemně a uvolněně.. Velmi často jsem se zasmála.. "Matky na tahu" není film jenom matkách, ale především o ženách, na které jsou v současné době kladeny vysoké nároky.. Musí být krásné, štíhlé, nonstop upravené, příjemně naladěné, sexu chtivé, v zaměstnání úspěšné, skvělé organizátorky, finančně nezávislé a perfektně pečující o své děti i drahé polovičky.. Každá žena je tlačena do role superwoman a všechny její superlativy jsou navíc brané jako samozřejmost.. "Matky na tahu" je film, který úsměvnou formou a vyhroceným dějem boří mýty a ukazují, že uvnitř každé ženy je nespoutaná sprostá holka, která se chce dostat na povrch.. Navíc ústřední trojka v čele s Milou Kunis měla pěkně a komediálně zpracované charaktery.. Christina "Melounek" Applegate byla skvělý "padouch", který ovšem nebyl jen černočerný, ale měl i své šedé odstíny.. Navíc hlavní hrdinka nebyla najednou jen cool mamka, ale nesla si za své nezodpovědné chování následky.. Bavilo a moc, taková holčičí jízda po třicítce, a od komedie mi to fakt stačí :-) Od ní nepotřebuji sofistikovaný děj a herecké výkony hodné Oscara :-) ()

Pavlínka9

Snaha o to ukázat, jak mají matky vyčerpávající život, jak se snaží všechno stihnout a jak otec nic nedělá? Ano :) Ale také je to ukázka toho, jak si za plno věcí tyto matky, které v tomto filmu působí, mohou sami, jelikož mít dítě ve věku 12ti let, které si není schopno samo udělat snídani či referát na jakoukoliv hodinu - tak to pardon - to jsou v tom případě matky, které si nechávají s*át na hlavu :) :) :) Ale pokud to bereme z hlediska, kdy se rozhodnou - kašlu na to - a začnu se taky bavit, páč mi není ještě ani 35 let - tak to ok :) V tu chvíli je potřeba tento film brát s nadhledem, pěkně se u toho usadit a užívat si ho dokud to jde :) Dobrá hudba, hodně alkoholu, informací o sexu a Kathryn Hahn je prostě bombastická :) A závěr - ten mě pobavil nejvíc :) Nemyslím ty povídačky s matkami hlavních představitelek, ale ta jízda ke tryskáči :) ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér