Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

Lucasion

Po traileru jsem se na film těšil. Aby taky ne, hrají tam moje oblíbenkyně Kunis a Bell. Čekal jsem vtipnou a sprostou komedii. No aspoň to sprosté jsem dostal. Film plný zpomalených záběrů, až je z toho nuda. Fuckuje a dickuje se celou stopáž. Přitom vtipných momentů není hodně. Opravdu není. Spíš jistojistě nejsem cílová skupina, protože mnoho věcí ocenit nedokážu. Jako třeba pěti minutová scéna, kdy Kunis a spol rozebírají, co dělat s neobřezaným chlapem. Pro mně asi zbytečné, ale chápu, že se tomu někdo může smát. Upřímně mně nenapadlo, že to bude čistě holčičí film. Aspoň to na mě tak ze začátku nepůsobilo. Jinak bych do toho asi nešel. Herecky všem vytřela zrak opět Oona Laurence. Po Bojovníkovi (2015) hraje další dceru skvěle. Kristen je správná domácí puťka, která toho má na konci plné zuby a tak to manželovi vrátí i s úroky. Mila naopak to nevěrnému manželovi natře hned na začátku. Ale jak říkám, moc jsem se nebavil. Od filmu jsem čekal něco zhola jiného a celý film jsem pouze zíral, jak to ženy-matky natřou všem mužům. A taky ostatním mamkám. (43 %) ()

Handle

Trailer mě nezaujal a fakt jsem byl téměř přesvědčený, že půjde o nevtipné klišé, které tu neuvidí červenou barvu ani z vlaku... No a nakonec jsem se řezal smíchy v kině jako nikdy a místy se mi i chtělo zvednout ze židle a zařvat něco ve stylu "yeeeeea fuckin' bitch!"... :D No, co Vám budu, prostě absurdní úlet jak blázen, záměrná přehnanost až sebeparodie a blbej styl humoru - přesně tak, jak miluju. Snad bych se nebál příště ještě víc odvázat a vyhnout se hlušším místům, ale většinu stopáže jsem se bavil prostě královsky. Nevím, jak se zapnutým mozkem, ale s vypnutým určitě 5*. ()

Kamca_

Nebýt toho místama stupidního humoru a scének, tak bych dala vyšší hodnocení. Výběr hlavních hereček mi sedl. Milu Kunis můžu už od filmu Kamarád taky rád. Vtipné chvíle se ve filmu určitě našly, o tom žádná. Ale pořád bylo hrozně znát, že je to americký film a ve finále vlastně nepřináší vůbec nic nového. 55%. ()

ScarPoul

Nič originálne a v mnohých miestach príliš okaté. Hoci to netlačí na pílu tak okato v rámci sentimentálnych scén a naplno to prezentuje majstrovstvo ako Kristen Bell tak aj Kathryn Hahn. Je to taká oddychová jednohubka. Hoci sa priznám že scéna v supermarkete je pre mňa jeden z tohtoročných komediálnych vrcholov! ()

malylada

Oddychová komedie, která pobaví i překvapivě chlapy. Od začátku až do konce jsem se prostě bavil. Když už přišly slabší momenty, tak se objevila hláška a scéna, která mě dostala. Děj je hloupoučký, ale to se dá také pokazit jako v českých končinách. Neurazí.....6/10 ()

BoPo

Zaznamenal som existenciu viacerých ženských verzií Pařby ve Vegas a všetky som doteraz úspešne odignoroval, ale Mila Kunis sa neodmieta. Som predsa gentleman. No a moja dobrá výchova ma tentoraz odmenila fajn zážitkom. Väčšinu času sa totiž Matky na tahu prezentujú vtipnými hláškami, gestami a zpomalenými zábermi. Buráca do toho párty hudba a vy si hovoríte, že po dlhej dobe komédia, ktorá trafila do čierneho. Celkový dojem bohužiaľ zrážajú kecy o rodičovstve a predovšetkým sračky o materstve, ktoré ako bonus na úplný záver zničia mokrý sen o Mile a jej matke. ()

corpsy

Aj mamičky potrebujú oddych. A to riadne amorálny a nekorektný. Je zrejmé, že Amerika sa stále drží zásad v prípade vulgárnych komédií a ponúka ich každoročne za tucty, avšak sem tam sa nájde výnimka, ktorá celkom poteší a nenúti diváka dáviť. ()

Tryskomyš

Pokud jste matka, a nestíháte všechny ty povinnosti a děti vás zlobí, tak tento film pro vás bude příjemným osvěžením, kterému nemůžete dát míň než 4 hvězdy. ()

spaceboyCZ

Mírně nadprůměrné s obrovskou dávkou skvělých gagů a hlášek, leč občas spadající do otravné poučnosti a unylosti. I tak je to komedie, na kterou se rád podívám znova, Mila Kunis v roli zoufalé matky neskutečně baví. ()

Lokutus

Až na to, že v podstatě všechny postavy jsou neskutečný krávy a scénář je plnej americkejch píčovin a těžce křečovitý nápravy vrchní krávy.. tak by to i celkem ušlo a pár momentů je tak ujetejch, že jsou i celkem vtipný... ve výsledku přecejen ale žádnej zázrak... max tak pro křivochcalky a frustrovaný maminy. co o tomhle možná sní a budou tak vrnět blahem.. ()

Vxxx

No není to nejlepší film na světě, ale jako odpočinková hloupost se to dá. Nereálné a nelogické, nicméně vtipné situace proplétají celý příběh. Hlavní trio je skvělé a dětští herci taky ujdou. 3* ()

kobejn

Takže Matky na tahu je film stupidní, ve své stupiditě předvídatelný, doslova můžete říct přesně, jak se odehraje, co kdo udělá a řekne a jak to dopadne, ale to by ani tak nevadilo, co ale vadí, že to je naprosto nudný, zdlouhavý a nevtipný. Doprdele, dyť to má bejt komedie, tak proč to to komedie neni? To je nějaká přihlouplá rádobycool rádobydrsná...debilita, co je navíc skrznaskrz prorostlá moralizovánim o správnejch hodnotách, a navenek se tváří, že to je "nekorektní", bohužel to je korektní, až to neni hezký a až to neni ani vtipný. Takže sakumprdum film naprostá sračka, až tak velká, že se mi tomu ani nechce dát odpad, ani na ten odpad to neni tak špatný, je to jen zoufale sterilní. Nakonec ta pasáž po filmu je z toho nejsnesitelnější, herečky přestanou hrát a dělat ze sebe krávy a najednou je to normální, jenže to s filmem nemá nic společnýho, film je jinak totální krep neboli crap, pokud tomu někdo nerozumí. ()

Praxis

Naprosto průměrná americká komedie, která vyplodí asi tak tři vtipy a pak se jenom točí v kruhu, kde dokážete naprosto přesně předvídat následující minuty, a ono vám to vychází... Mila Kun(d)is je sice kočička, ale to je asi tak všechno. 45% ()

Alementina

Jak tohle muze byt v cervenych cislech to opravdu nevim.... Scena v shopping mallu je dobra,Kunis je sympatanda, ale jinak.... trochu mimo. Jinak dobra rada pro vsechny, snaha o to byt perfektni matkou vede minimalne do blazince (neni dulezite, jesti v blazinci skonci matka, manzel ci nekdo jiny :) ()

blackrain

Očekávala jsem typickou americkou slátaninu, ale bavila jsem se od začátku do konce. Takže bych měla poděkovat švagrové, že mi tenhle film doporučila. Mila Kunis a její dvě kámošky, jedna drsná a nechodící daleko pro sprosté slovo a druhá nesmělá a naivní, byly super a přišli mi i slušně přesvědčivé a pěkně jim kontroval Melounek. Ač jde o Ameriku tak tvůrci spoustu věcí vystihli přesně. V Čechách to samozřejmě funguje malinko jinak, tady jsou děcka vychovávaná jiným způsobem, ale proč se nepobavit na cizí účet. To přece nic nestojí a hlavně to nebolí. ()

..Lucas..

Jedna z nejvtipnějších komedií za poslední dobu. Výborná ústřední trojice, mnoho hlášek a výborná hudba. Dlouho jsem se takhle nezasmál. ()

JohnMiller

Klasická Hollywoodska remeslená brainwash kino snímka na ktorej (ako vidíte za jednu hviezdu) sa mi páčilo to, že bolo očividné na scenáristoch, že asi majú s rozvodmi alebo s rozvedenými mamičkami skúsenosti lebo to čo sa tam dialo v istých scénkach hraničilo skoro s dokumentom :) veľmi realistické a možno trošičku zábavné. ()

hygienik

Tak dnes zase raz ľutujem, že som zašiel do kina. Matky na tahu sa mi zdajú so svojimi 78% (15. 8. 2016) nadhodnotené. Myslím, že by mali mať 60%. Vo svojej podstate sa jedná o komédiu postavenú na vulgárnom párty humore, ako väčšina teen USA komédií. Lenže táto vraj je pre rodičov. Nezachráni to ani Mila Kunis, ktorá hrá výborne. Naopak veľmi iritujúca bola Kathryn Hahn. Všetky charaktery boli ploché a šablónovité. To všetko by som filmu odpustil, keby ma ten humor častejšie rozosmial. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér