Co na to Češi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 40 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (123)

• Krabak

Ten pořad by se měl jmenovat "Co na to retatardi". Je to neskutečná přehlídka hloupých výjevů. Jasný, sem tam nějáký výjimečný tým se tam objeví, ale převážně je to přehlídka tlustých rádoby vtipných ženských a trochu...více zaostalých chlapů. Já myslel, že se vždycky říkalo, že češky jsou jedny z nejhezčích ženských světa... Ta přehlídka vyžraných nesoudných čehosi mi tuto větu dost vyvrací. Co se týče otázek, tak mi přijde, že ty body si tam spíše generuje počítač, než že by tak odpovídali lidé... (dnešní díl, kdy tam hloupá patka rozebírala jak chová, rozmnožuje a sprchuje šneky... To je už pane trapnost)--->11%(30.11.2017)

• Radek99

x-tý pokus českých televizí převést do českého prostředí na Slovensku velmi povedenou a úspěšnou mutaci pořadu 5 proti 5 selhává na tom elementárním - STV1 má charismatického, pohotového a vtipného Andreje Bičana, kdežto Prima kdysi nabídla divákům tragického Petra Novotného a Nova nyní přišla se snad ještě zoufalejším Tomášem Matonohou - vyšeptalým moderátorem, který neumí mluvit a šlape si na jazyk...karikaturou sebe sama...,,umělec", který postavil kdysi svou kariéru právě na tom, že parodoval mainstreamový styl pokleslé zábavy, aby nakonec skončil jako zoufalý předmět své někdejší parodie...(1.9.2016)

• Karlos80

Co na to Češi a v hlavní roli chazar Mátoha, aneb jak chazaři zkoumají inteligenční koeficient mladých gojímů a ještě se přitom dobře baví :-) Odpudivý pořad..(4.7.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Prosím, přivítejte moderátora Tomáše Matonohu." Tak to je špatná volba. Ale na druhou stranu tam ta přehrávající Matonoha mezi ty dvě skupiny zoufale exhibicujících stvoření tak nějak patří. Trapné prostě patří k trapnému a tady to do sebe všechno zapadlo naprosto dokonale.(6.9.2016)

• Ded@M@tes

Šišlavý Matonoha a Nova kopírující pořad ´´5 proti 5´´. Špatné to není, hodně nenáročný pořad a spíš relax o tom co si 100 oslovených čechů myslí neboli jak odpoví na jednoduché otázky. / Viděné epizody cca*30. dílů / ( Hodnocení: 4/10 )(10.4.2016)

• MM_Ramone

Obdoba tejto televíznej súťažnej relácie bežala v Čechách už v roku 2007 pod názvom "5 proti 5". Svojským spôsobom ju uvádzal Petr Novotný. U nás na Slovensku sa to vo vysielaní verejno-právnej televízie drží už deviaty rok. Moderuje to poblaznený šašo Andrej Bičan. Teraz s týmto formátom vyrukovala aj TV Nova. Pozmenili názov na "Co na to Češi" a do úlohy moderátora obsadili nemožného Tomáša Matonohu. Ten to absolutne nezvláda. Jeho humor je úbohý a jeho artikulácia ešte úbohejšia. Hlavne vďaka nemu je to jasný odpad!(5.5.2016)

• kulyk

Univerzální předUliční žvýkačka. Proč uni - univerzální odpovědi jsou ,,sex a pivo", protože Češi jsou patrně hovada, co jenom mrdají a lejou. Soutěžící od nás, ze středu univerza, evidentně nemají univerzitu a Zmátlá noha je univerzálnější ektr, než jsem si myslel. Co už mu taky zbývá, s tím pionýrským táborem, co se mu doma nashromáždil. Nějak to živit musí. Jen pořád čekám, kdy to autorovi Otevřeného dopisu KSČM, jehož znění si dovolím nyní vložit - ,,Vážení a milí soudruzi, Piča piča kurva čurák mrdka čurák piča piča jebat cecky hajzl, piča mrdka vole kozy posraný, kozy pochcaný vole, rozmrdaná kunda, rozmrdaná piča, vyjebanej čurák, vyjebaná prdel, posraný prkno vod hajzlu, posranej splachovač vod hajzlu, zamrdaná klika vod kópelky, kunda piča piča, mrdat mrdat piča, piča kunda vyjebanej čurák. Závěrem mého dopisu milí soudruzi bych ještě rád doplnil chleba namazanej hovnem, chleba namazanej syflem, zasyflený cecky, piča kunda mrdat. Závěrem třikrát piča piča piča. S pozdravem, míru zdar, soudruh Ladislav Sedláček z Brna." - ujede, a nějakou vesnickou nanynu po její odpovědi, že nejčastěji používaným jménem pro kočičku je Alík, pošle do horoucí prdele její třímetrákové matky. Za tuto slastnou naději pálím dvě. A zdravím připravovaného cenzobota.(20.6.2016)

• cheyene

Myslím, že hodnotit odpadem, je trochu přehnané. Není to žádná velkolepá soutěž, slovenskou předlohu jsem neviděl, tak nebudu porovnávat, avšak jako výplň dopoledního vysílacího času je to dobré. Matonoha si sice šlape na jazyk a možná kdysi podobné počiny parodoval, aby později sám zabředl do podobných soutěží, ovšem moderování mu jde poměrně dobře, občas má trefné i sympatické poznámky a do konceptu pořadu celkem dobře zapadá. Samozřejmě, že se člověku chce postesknout si po kvalitních soutěžních hrách typu Riskuj! nebo O poklad Anežky české. Přesto si myslím, že Co na to Češi není zdaleka tou nejblbější soutěží, co byla, je či bude na našich obrazovkách.(29.5.2018)

• MikeCool

TV-pořad. Ne, Tomáš Matonoha fakt ne, pane režisére! Obyčejná a více trapnější předělávka 5 proti 5 z TV Prima. No, ale na to už můžeme být od TV Nova zvyklí. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |(23.5.2016)

• kingik

Dávám Matonohovi týden, maximálně dva. V době od 17:35 do 18:30 se stejně pravidelně věnuji masturbaci, nasazování kondomů na svíčky a čtení zábavné literatury. Ten nesympatický ostříhaný oslizlec nemůže v žádném případě rušit mé kruhy. A co na to Češi? Budou tuhle trapnou soutěž svorně ignorovat. 0%(22.3.2016)

• Kothy

Novácká verze pořadu 5 proti 5 s Tomášem Matonohou v roli moderátora.(5.9.2016)

• InJo

Příšerná hudební znělka a soutěžící, vedle nichž i zoufalci z Kolotoče byli hotovou intelektuální elitou... Je mi celkem líto Matonohy, že se v něčem takovém musí ztrapňovat, ale složenky se holt asi samy nezaplatí.(22.9.2017)

Celkově zábavný pořad s nešťastně zvoleným moderátorem, který skutečně není tahákem na sledovanost a sráží jakékoli možnosti na vyšší hodnocení. Pobavíte se, ale Matonoha vás bude neskutečně srát. 50%(24.3.2016)

• Croft

Co na to Češi a uvádí to Xid Mátonoha! :-) Stokrát recyklovaná sračka na entou.(26.4.2017)

• ConanVJ

Že si Nova s těma hnojema nedá pokoj. A moderátor vypadá jak přiblblej bezák. Fakt kvalitka :D 0%(17.2.2017)

• Yoshitsune

Co na to češi ? hovno nebo snad něco jiného ? https://www.youtube.com/watch?v=_tmS_KLHIc8(22.4.2016)

• Tommassi3

Co ?? Raději nic.. Jen by mě zajímalo, proč na Nově prohlašují svůj opsaný Príma pořad za nový.. Matonoha zatím však až překvapivě zábavný..(24.3.2016)

• Anrie

Myšlenka téhle soutěže "5 proti 5" je super, ale když se do moderátorské pozice dostane natvrdlý Matonoha, mluvící jak kdyby měl po flámu, je hned o průšvih postaráno.(1.9.2016)

• gogos

Slušnej hnůj a Matonoha je doslova tragickej...(9.4.2016)

• harfuska

O hodne horšia verzia oproti slovenskej relácii 5 proti 5. Vela závisí od moderátora a v tomto prípade to bol krok vedľa. Matonoha nieje ani dobrý rečník ani zabávač.(22.3.2016)

• FFilipCZ

Kdyby to nebyla pouhopouhá kopírka 5 proti 5, možná bych šel s hodnocením výše. Ale otravný a nesympatický Matonoha spojený s vykrádačkovým konceptem to víc jak na 2* nevytáhne.(25.6.2016)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7