Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

Pitryx

Na rozdíl od prvního filmu sice přibylo humorných scén, ovšem také scén, které mi přišly víceméně trapné, než směšné (Willisův pláč). Některé scény byly také zdlouhavé, takže to hodnocení "snížilo". ++OPRAVA++ No, vcelku souhlas, ale zase to srovnává slovní humor, hlavně „přeřeky“ Laszsla Gogolaga. Hodnocení zvyšuji o 20% ()

mrclTV odpad!

Och bože, to bola trápna blbosť. Typický príklad zlého pokračovania. Všetko dobré z prvého dielu je zakopané niekde ďaleko a všetko zlé bohužiaľ ostalo. Ak som sa zasmial 3-krát za celý film, tak to je veľa. Prvých 50 minút je doslova utrpenie a potom sa nájde zopár polovtipných scén....A prečo je maďarská mafia zrazu akože talianska, to nebolo ani vtipné a ani nič iné. Ako hovoril starý Gogolak, celý film je iba what the fock! Zabitý čas. ()

AgnesDee

Zbytečně zamotaný, těžko pochopitelné rozuzlení, ale bavila jsem se. Mohly za to ale jen pády a bolesti Matthewa Perryho, což je vlastně jediný humor, který v tomto filmu je. ()

ric

Přehnané (Perry), trapné (Perry + Willis + mafiáni) vaření z vody. M. C. Duncan to mohl snad trochu zachránit, kdyby ho Willis neposlal v prvním díle do věčných "hlubin". ()

Marg odpad!

Ano, odpad, nenašel jsem na tomhle filmu aboslutně nic, co by stálo za 98 minut času s ním stráveného. Nějaký kousek hvězdičky by si Willis možná zaloužil, ale po zaokrouhlení je to na odpad. ()

LucLuc

hmmm, prakticky totéž co v jedničce, pár vtípků (pád ze schodů, králičí pantoflíčky) to nezachrání. Má cenu jen kvůli Willisovi a Perrymu. ()

Bilky

Sú druhé diely, ktoré sú lepšie ako jedničky ale je to skôr rarita. Sú 2ky ktoré sa vyrovnajú 1kám ale najviac je prípadov keď 2ka je o triedu horšia. Tento prípad je tiež rarita! Je o 3triedy horší než 1ka! Čaro, kde 1ka balansovala na pomedzí 3žánrov je preč a miesto neho je tu parodická atrapa bez inteligentného scénara a absolútne sa nehodiacimi charaktermi postáv pre Willisa aj Pollaka. LYNN aspoň presne vedel kde pracovať s náznakom ale tento režisér xcel zrejme zaujať len tým ako najviac spitvorí hrdinov a bude to vydávať za paródiu. Dialógy ťahali uši a celé to bol premastený, presolený guláš 5dní po záruke. A prečo tá 1*? Lebo ešte existujú aj režiséry ako OLMER, RŮŽIČKA,SOUKUP,RAPOŠ.... ()

SheldonShamy

Pokračování úspěšného snímku pořád stojí za to. Pistole pořád střílejí, auta pořád překračují povolenou rychlost. A Bruce Willis v roli neohroženého zabijáka, který zprovodil ze světa už 23 lidí, v papučkách s králíčkem, truchlící nad přejetou slepicích Blanche. Komedie zaručena! ()