Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

bruceman7

O něco slabší než jednička, ale Strabo&Lazlo Gogolakovi (včetně Janiho) jsou svým způsobem ta nejhustčí mafiánská rodinka, co jsem kdy viděl, takže už za ně je to někde na pomezí třech až čtyřech hvězdiček. 65% ()

Wally odpad!

Pokud se režisér a scénarista rozhodli totálně shodit všechno dobré, co se podařilo v jedničce, pak musím zatleskat - Povedlo se! Hrůza... ()

Hopper

Absolútna trapošina. Scénarista bol sfetovaný, keď toto písal, režisér zrejme trpí duševnou poruchou a herci na čele s Brúsom Výlizom sú asi na pokraji bankrotu, že museli niečo takéto zobrať. Nudné, nevtipné, uvrešťané a Perryho by som najradšej nakopal, za to akého blbca produkuje. Najlepšie by sa pre neho stalo, keby odišiel po Priateľoch predávať niekde do sámošky, alebo si otvoril trafiku, do filmu ale nech sa radšej nepletie. ()

cajke odpad!

Nic vás nepřekvapí, když ano, tak ne příjemně. Trapné gagy, nevtipné vtipy, vše předpokládatelné, a když už přeci jen nějaké překvápko, raději, kdyby se žádné nekonalo. Totálně bezradný film, který je ztrátou vašeho času. ()

cab

Je smutne videt dva oblibence v podprumernych filmech, ale nejhorsi je se s nimi setkat v nedomrlem a viditelne zbytecnem pokracovani dobre komedie. Nenasytni papalasi. 30% ()

Janega

Ten film som nedokázal dopozerať ani dokonca. Oproti ako-takej jednotke, je toto totálna hovadina. "Vtipné" scénky nie sú vtipné, ale úbohé a človek sa cíti miestami trápne. Inokedy vynikajúci Matthew Perry trápne šaškuje už v úvodnej scéne a Willis v zástere no comment. Film som videl asi polhodinu (viac som nezvládol), ale pochybujem, že by sa to postupne zlepšilo. ()

Paity

Pokračování docela originální, ale už méně vtipného počinu s názvem Můj soused zabiják. Už jednička nebyla nic extra a vůbec nezáleželo na tom, že ve filmu hraje Bruce Willis a Matthew Perry. Diváky to do kin nenalákalo a já jsem tomu jen rád. ()

mirkaaa

Pokračování už není tolik zdařilé jako jednička, ale mě se přesto celkem líbilo a úplně bych to nezatracovala. Chápu, že Bruce se zástěrou a šátkem může působit poněkud dekadentně, ale zase v rámci žánru to není až natolik rušivý element. Rozhodně se na to dalo koukat. ()

unagi

Vôbec ma nezaujal dej a v podstate ani celý film z každého hľadiska! Jednotka sa ešte dala tak nechápem prečo natočili dvojku....mám v tom hľadať úmysel? ()

vander19

Klasický syndróm takmer všetkých filmov, ktoré nadväzujú na na predchádzajúci, v celku kvalitný snímok. M. Perry znovu opakuje to čo ho spravilo hviezdou. Klasické jeho gestá, pohyby, mimika z tváre. V jedničke sa dalo v pohode zvládnuť, ale to čo ho v seriály Priatelia preslávilo ho v tomto filme odpísalo. Už to nemalo taký cveng. Bruce Willis ma naopak oveľa viac dokázal pobaviť, hlavne scénka so sliepkami nemala chybu. Príbeh je ako obohraná platňa. Všetci vieme, ako to skončí. 3* zrejme zato, že som nemal náladu na žiadny vážny film. ()

Macik

Žádnou revoluci jsem od tohohle snímku nečekal.A jelikož mě ani jednička nějak zvlášť neoslovila,v tomhle případě jsem nebyl příliš zklamán... ()

sestrad

Nic velkolepého jsem nečekala, takže na nenáročné pobavení mně to přišlo dostatečně dobrý, člověk přece čas od času potřebuje vidět takovéhle ničím neurážející blbinky, ne? ()

Yardie

Lepších 50%. Není to rozhodně tolik vtipné a nahláškované jako jednička, nicméně i přesto jsem se docela dobře pobavil. Pár hlášek tam bylo, Willis dokáže pobavit a několik vtipných situací se také objevilo. Co se týče příběhu, nic nového pod sluncem, jen kopie jedničky. Koukat se na to dá, pobaví to, ale jednička rozhodně lepší. Howgh! ()

Mikino00

Co to bylo? Z Willise udělali zženštilého hlupáka, příběh byl familiárně stupidní, kde se jednotlivé postavy překonávaly v tuposti a přitroublosti. Herečky alespoň neztratily nic ze své krásy, to ale nemůže zastavit neuvěřitelně prudký sešup po jedničce, zde není totiž nic co by zaujalo, ani příběh, ani scénář, či nějaký vtip nebo sympatická postava. ()