Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

Jeand´Boa

Ubohost a lacinost...ach ouvej...proč ten vynucovaný humor?...vždyť už je přeci historií prověřeno, že to je cesta, která nikam nevede... ()

Steffa

Slabé, moc slabé. Vtipy jsou vtipné jen vyjímečně, spoustu jich je vykradených z jedničky, děj je o ničem a postavy se občas chovají trochu nelogicky...a Willis je fakt nesnesitelný...tohle pokračování prostě nemělo vzniknout. ()

pepa3rd odpad!

Pokračování úspěšných filmů překonávají své předchůdce jen výjimečně. Napadá mě třeba Poslední křížová výprava, nicméně toto je přesně ten opačný případ. Pokračování, které nemělo nidky vzniknout, které nedává smysl a které po výborné jedničce dokáže jedině na*at. 10 % ()

Kingjiri

Nájemnej zabiják Jimmy Tulipán se v domácnosti převlíká za ženskou, chová slepice a občas si pobrečí. Oz neustále vráží do dveří. Na scénu se opět dostává Kevin Pollak, tentokrát však jako mega afektovanej kmotr Lazlo Gogolak, kterej fackuje svýho dementního syna kdykoliv si ho dovolí opravit a má velice pohostinnou prdící babičku. Možná už ani nemusim dodávat, že na sympatickou žánrovku v podobě prvního dílu tohle pokračování ani náhodou nemá. Druhá hvězda za Willise a Perryho. ()

Torgal

Moje matné spomienky na prvý diel mi hovoria, že to bola celkom vydarená čierna komédia. Dvojka už ale skĺzla hlboko do vôd (seba)paródie a všetky postavy sú úplne odtrhnuté od reality. Najviac to platí o “gangsterovi” v podaní Kevina Pollaka, ktorý bol svojou imbecilitou na úrovni záporáka z Policajnej akadémie 5. Perry tajtrlíkuje, Willis to má v paži, na baby sa síce dobre pozerá, ale tým to končí. Fandiť komukoľvek je nadľudský úkol, hlavne pri tak jalovom scenári. Pár zábavných momentov sa tu ale nájde - napr. Perry sa zobudí vedľa Willisa v posteli a bolí ho riť, Willis mu vraví že len spadol zo schodov a pritom žiadne schody na dohľad… keď už vyzdvihujem toto, hovorí to o úrovni humoru mnohé. Zbytočnosť točená na voľnobeh čo vznikla len s vidinou ľahkých a rýchlych prachov. 4/10 ()

Menja

Najlepšie z filmu: "Fluffy bunny feet" Bruce Willisa. Najhoršie z filmu: Matthew Perry vrážajúci aj dvakrát do tých istých dverí a neustále padajúci na zem. Kto by si takého blba vobec zobral?! ()

duffi

Přemýšlím, jestli to stálo Bruceovi za to, protože v tom šátku a s vysavačem vypadá fakt dost hrozně, celý film je toporný, ko komedii jako by se slehla zem. ()

Trenz

Mnoho lidí říká, že je to jen odvar jedničky a možná mají pravdu. Nemůžu to posoudit, protože jsem jedničku neviděla, ale můžu říct, že se mi dvojka líbila. Zasmála jsem se u ní, opět zaobdivovala nejlepšího dabéra Alexeje Pyška a celkem byla spokojená. ()

Sosak

Uf. Dost hrozný. Jednička se ještě dala, ale tahle kravina už dojíždí na přemíru pobíhání a předstírání potrhlosti. Haha. Větší smích vás nečeká, nezachrání to ani známí herci. Jak je jednou blbej scénář s přehnanou pointou, tak tam můžou křepčit jak chtěj a stejně z toho vzejde sračka. ()

BLADER

Mám rád akčné krimikomédie, a preto sa mi logicky páčil aj tento sequel k pomerne úspešnej prvej komédii Môj sused zabijak. Tento film nie je zrovna niečím, čo by nejako extra vybočovalo z rady, ale je to skutočne príjemný film na večerné pozretie. Dávam lepšie 3. ()

Acrobat odpad!

typicky nanutene pokracovanie, ktore pokazilo vsetko co sa pokazit dalo. Herci musia vediet povedat dost, pokracovanie nebude. Skazili a domrvili snad vsetko, kdezto jednotka aspon ponukala aku taku priemernu zabavu, toto je len na zufaly smiech. Zbytocne pokracovanie. Uplne. ()

FireTight odpad!

Čtyři roky po natočení docela povedené akční komedie Můj soused zabiják se autoři rozhodli nabídnout všem fanouškům pokračování. Slušelo by se dodat bohužel..., protože dvojka zabíjí všechno dobré z jedničky a snaží se divákovi nabídnout vlastní verzi, ehm, "humoru" s kadencí jeden ucházející vtip na třetinu filmu. Nebudu to nijak prodlužovat, protože si to tenhle film ani nezaslouží - je to zkrátka sračka, na kterou se podíváte jednou a nikdy víc o to nezakopnete (možná tak při upoutávce na TV Nova). Zlatá jednička... ()

Rudyamon

Nepochybně je to starý známý případ, kdy po exkluzivní jedničce někdo přijde na skvělý nápad pokračovat a být ještě lepší. Je třeba říct, že se to nepovedlo až tak, jak se povést mohlo. Návaznost děje je v pohodě: Jimmi Tulipán, úředně mrtvý, žije v Mexiku se svou beznadějně smolnou zabijáckou manželkou Jill, po dvorku mu běhají slepice, které kvůli citové vazbě pojmenoval, luxuje a vaří a rozjímá. Alespoň se tak tváří. Mezitím vyjde z vězení Lazlo Gogolak a vzápětí je unešena manželka Ozyho Oseranskeho. Ten okamžitě jede do Mexika a požádá o pomoc Tulipána. Tak se ve filmu setkáváme se starými známými a se starým známým humorem. A to je právě trošku škoda, hodně věcí se totiž až příliš opakuje. Matthew Perry má hodně starých známých manýrů, což je v pohodě, ale jaksi nepřináší nic nového. Bruce Willis v roli domácí puťky ze začátku filmu hodí pár krásných hlášek, např.: "Brambory mají kolem humra hezky plavat, ne tam jenom tak trčet." - což řekl s tak milým výrazem, že jsem opět budil sousedy šíleným smíchem, ale jinak to jaksi nebyl ten pravý Tulipán z jedničky. Celkově ale musím říct, že jsem se přesto dost pobavil. A mám tento film, spolu s jedničkou jako "komplet" rád, na čemž má nesporně zásluhu právě můj oblíbený Bruce Willis. ()

josieaddms

Tady musím uznat že se dvojka trochu méně povedla. Ale jinak nejsem nijak zklamaná, myslím že dost vtipů bylo povedených, a rozhodně jsem se bavila. Perry ani Willis mě nezklamali, a opravdu nejde o víc něž o trochu kriminální parodické zábavy. Myslím že to splnilo svůj účel. I přes dost nedostatků. ()