Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

Strike

Tento film obsahuje několik nej. Scéna v baru je rozhodně nejtrapnějším hereckým momentem Bruce Willise. V tomto filmu je nejvíce nejstupidnějších pádů a narážení do dveří v podání jednoho ,,herce" - Perryho, kterej tam nic jinýho v podstatě nedělá. Ale ze všeho nejhorší je kreace Kevina Pollacka - ten je opravdu k nevydržení. Dvě hvězdy jsou za to že to bylo tak nějak koukatelné, Willis, kromě výše jmenované scény, byl v pohodě a Amada Peet je stejně roztomilá jako v prvním díle. ()

kluk z Na

Co si budem povídat, je to sračka. Jednička byla velice fain, byli tam povedený vtipy, třeba dyž Oz narazil do dveří, nebo se omluvil, že se de vyzvracet. No a z nějakýho důvodu si vedení myslelo, že by se msz2 mělo stavět na těchto vtipech, takže v konečné fázy to vypadá, že se divám na neucelený prasácky roztříhaný celek, ve kterém Oz neustále naráží do dveří a do kytek ,padá na zem, opět naráží do čehosi a hádejte co? Spadne na zem!!! A najedou se dáví jakoby chtěl zvracet a to několikrát zopakuje a do něčeho narazí a dál už to znáte samy... do toho další tragické postavy v čele s Brusem Tadeskym. Slabota. ()

waits

Hele, běhá tam zase Chandler, ale už vůbec není vtipný. Zoufale nevtipný je taky Willis a za hranicí parodie skupinka padouchů včetne totálně nevýrazného šéfa. U Willisova "Drž hubu" a varování, že manželku zastřelí, jsem málem vypnul, ale ovladač byl kdesi pod gaučem, vydržel jsem tedy až do konce. Škoda, že jsem ho tam pohodil až během filmu a ne před zapnutím. Ztráta času. ()

Pitrsss

K tomuhle filmu s dovolení zkopíruju komentář z prvního dílu a doplním, že za ještě větší trapnost dávám dolů další hvězu (kdo by byl po jedničce řekl, že to může být ještě trapnější, že?) a Bruce Willis by se měl stydět.Zajímavý komentáře: kleopatra, Matty, Oskar 1. díl: Tenhle film bych koupil svý tchýni v Lídlu za 35 Kč. Taková supermarketová instantní zábava. Je to nudný. Je to trapný. Je to křečovitý. A co tam do psí p*dele dělá Bruce Willis?! 15% ()

Jaroslaf odpad!

....furt tam někdo někoho mlátí, padá a prdí. hlavní evil mafián je neskutečně umělej a otravnej. extrémně nevkusná zábava pro opravdu nevim koho. od jedničky veliký propad. ()

etienne odpad!

Na filme som sa ani raz nedokázal zasmiať, a tym pre mňa vôbec nesplnil účel, ktorý mu jeho tvorcovia chceli dopriať. ()

Honza dAve

Další zbytečné pokračování. Nechápu, proč tohle vůbec točili, když ani první díl neměl úspěch - a to ani finanční. Drsňák Bruce změkl až do kuchyňské zástěry a mazlení se slepicemi. A jeho filmová manželka není jediná, komu se to nelíbí. Opět jen pár Brucových hlášek a nic víc. ()

Zeek

Stalo se to, co všichni čekali. Přišlo druhé pokračování úspěšného filmu. Je to jen slabý odvar prvního dílu, který byl dle mě na daleko vyšší úrovni než jeho pokračování. Je to škoda, že si takhle kazí renomé nejenom první díl filmu, ale i Bruce Willis, kterému tahle role vůbec nesedla. Moje hodnocení: 50% ()

jasanka

O maličko slabší než první díl, ale pořád dobrý film. Hned bych uvítala třetí. Nejlepší scéna se slepicemi. Chudák Blanka… ()

Bozvav

Výrazně slabší záležitost, než skvělá jednička. Pár vtipných momentů, trocha akce, jinak slabota. Všichni dost přehrávali, dialogy pod psa. Prostě nic moc. Za mne 45% tak, tak. ()

Puol

Prvá časť bola celkom fajn zmena pre Bruca Willisa, hadam sa už po tomto prešlape vráti k tomu čo mu ide najlepšie dostane, však John Mc Clane. Úprimne aj teraz som sa pár krát zasmial. . ()

Zalost

Dobrá, je to slabší než díl první, ale pořád to není nijak výrazně špatné. Ano, většina zábavných scén více či méně vykrádá jedničku, ale přesto jsem ochoten to akceptovat, když to dělá slušně. A přízvuk Kevina Pollaka byl roztomilý :-) ()

char_t

Prvního souseda zabijáka mám fakt rád, ale tohle nešlo. Narážky i vtipy obecně jsou ty tam, děsivě přehrávající gangsteři jsou prostě nesnesitelní. Zajímavé komentáře: Tom Hardy ()

Hapretor odpad!

Šílený pokles kvality od předchozího filmu. Humor debilní, herecké výkony strojené a zápletka jen rádoby zajímavá. Škoda, že jsem naletěl. Nepovedený druhý "díl" těží jen z dobrého předchozího. Grrr! ()

CyriC

Tak, Bruce Willis dokončil svou přeměnu z dobrého herce na "děvku", co by zahrála i v nejhorším braku. On si tedy vždycky užíval hraní v příšerně hloupých filmech, ale tohle je příliš i na mě. Tohle je ten, co hrál ve 12ti opicích a Pátém elementu? Pulp Fiction? Stejně tragické jako jednička. ()

Heroine

Ale ne, už zase? Jak je to druhý díl, musí to dostat nižší hodnocení? Kdyby se tak jednou někdo vyhrabal z těch předsudků. Mě přijde dokonce druhý díl o trošku lepší než první, a totiž má dost zajímavý nápad. Bruce je samozřejmě fajn, a je to dost velká sranda. ()

Merggie

K prvej časti som sa vyjadril celkom jasne a nemienim sa opakovať. Medzi deviatimi a desiatimi yardami je len veľmi malý rozdiel. Berte to doslova. Čím ďalej, tým horšie...ale vlastne rovnako o ničom. Bezcharakterná zábava. ()