Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

Petroff

Komentáře netřeba... ale dobrá tedy, dám to. Tak, to by bylo asi tak všechno. Mám rád Bruce, mám rád Chandlera... ale je to jen taková ta televizní ptákovina - jakože krimi, jakože funny ... ()

lekr

Po bombastické jedničce přišel tenhle nechutný odvar který jakoby si dělal srandu z fanoušků předchozího dílu. Matthew Perry sice hraje výborně a v Chandlerovském stylu ( za to ta jedna hvězdička ) ale Willis který se změnil v pana domácího je příšerným způsobem trapný!! K tomu ubohé vtipy a zoufale vyčerpaný námět který mě už nedokázal okouzlit.. ()

rakovnik

Pro Willise nedůstojná role. Vtipu málo, nových nápadů oproto jedničce málo. Několik scén je tak debilních, až mě to rozesmálo. Ale nevím, jestli to byl záměr autorů. ()

peto12

Neviem prečo, ale mne sa náhodou viac páčil tento druhý diel ako prvý. Bruce Willis a Matthew Perry výborná dvojka. Veľa vtipných scén tu bolo. ()

Martin741

Dementnejsia, retardovanejsia, amaterskejsia, herecky slabsia, scenaristicky taktiez slabsia dvojka. A krasny priklad toho, ze dvojky su vacsinou podradne filmy. Proste horsia dvojka ako jednotka. 5 % ()

dezorz

filmove sitcomy nemozu mat pokracovanie? co by nie. a sitcomom vela odpustame, nie? komedialna mafia predsa nie su takmer realni spopranovci. ()

Jino

Bruce Willis opět s přehledem zvládá Jimmyho, až to dohání k smíchu. A Mathew Perry je pořád ten smolař, zbrklý a vtipný jako v prvním díle. Celé se to zdá jako dobrá komedie, ale jen do té doby než si uvědomíte, že už to tady jednou bylo a Soused 2 Vás nemůže ničím překvapit. ()

Bláža

Matthew Perrymu asi nikdo nerekl, ze nehraje v Pratelich, ale ve filmu, protoze se chova stejne trapne jako Chandler. Umi zahrat i jinou roli nez radoby roztomileho pitomecka? Proc ho Willis nezastrelil uz na zacatku... ()

Crawler-D

Základ jedničky vyždímán do poslední kapičky, až se musí scénáristé uchýlit k nebetčně hloupým charakterům a "zvratům". ()

C0r0ner

Jak už to tak s pokračováními bývá - podruhé to samé v mnohem horším hávu. Jednička byla v pohodě film, bez nějakých úžasných momentů k zapamatování. Dvojka je průměrný film, bez jakýchkoli momentů k zapamatování. Hodnocení je tím pádem snadné. 45% ()

Flynn

Docela jsem se bavil, ten stařičký padouch byl fakt skvělý, hozně mi připomínal Labudu :). Bruce Willis je se svými pokusy o pláč k smíchu a Matthew Perry se snad nikdy nevyhrabe z role, při níž by nemyl zmatený a zbrklý jako v Přátelích. I tak jsem se pobavil, příběh sice zase až tak moc za to nestojí ale za zkouknutí to stojí. ()

Fallen_One

Strašlivé přehánění ve všech aspektech. A že se na konci přišlo na to, že vlastně všichni tu praštěnost a trapnost jen "hráli"? Uááá...whatever, každopádně zklamání. Tohle pokračování nemuselo vzniknout. Chybí tomu vlastně všecko (kromě herců) co měla jednička. Druhý díl je víc ulítlý, mnohem méně uvěřitelný a...jo, nedívat se na to v tv s dabingem - strašný! ()

necisty

Myslím, že jednička se mi hodně líbila, ale to co zplodili ve dvojce je minimálně výsměch divákům. Špatný děj, nelogické reakce hlavních postav a dementní gangsteři. Prostě trapas. Dvě hvězdy jen a pouze za krásné hlavní protagonistky. Bruce zase jednou šlápl hodně vedle. ... SA ... Souhlas s kleopatra ()

PavelVanekArt

Není to pravý ořechový jako geniální první díl, ale i tak je Matthew Perry super vtipnej a Bruce Willis ultra drsnej. Jakej jinej zabiják, než Jimmy ,,Tulipán" Tudesky, by v důchodu pojmenoval svoje slepice Conzuela, Xena, Blanka... ()