Will v průběhu halloweenské noci zahlédne něco děsivého, Mika zajímá, jestli je Eleven ještě pořád tady. Nancy bojuje s pravdou o Barb. (Netflix)

topi

Já tu osmdesátkovou atmosféru prostě žeru!! Navíc v tomhle halloweenském díle jsou kostýmy Ghostbusters, Jasona, Myerse a dalších a dalších. Příběh se rozvíjí, "Upside down" je temnota jak prase a postava zrzky Mad Max mě začíná bavit víc a víc. Navíc potěšilo, když Eleven přepíná televizní programy a tam je upoutávka na Terminátora. Pecka a těším se na další díly!! ()

Sany33

Príbeh: Dozvedáme sa kam sa podela "Trinástka". Will zisťuje, že démoni, ktorý ho zužujú nie sú iba v jeho hlave. Nancy zas rozbieha milostný trojuholník a robí zo seriálu telenovelu. Prevedenie: Čo sa týka Willa je to ťažná dejová linka tejto série, všetko ostatné okolo je iba vata. Buď vata o zneužívanom dieťati (Eleven). Alebo o pubertálnych radovánkach. (Nancy)Pocity:Zatiaľ je to strašne priemerné a má to slabý ťah na bránu. na druhej strane je táto časť potrebná aby sme sa dozvedeli čo sa stalo s Eleven. Zrejme bude pre príbeh ešte dôležitá. Nedal som dve hviezdy iba kvôli krotiteľom duchov. 52% ()

Marceloo

Chlapci sa konečne dočkali Halloweenu a môžu konečne celému svetu ukázať svoje kostýmy, na ktorých celý rok pracovali. Medzitým sa šerif Hopper snaží zistiť, čo stojí za zvláštnou chorobou, ktorá napadla miestne polia s tekvicami a Nancy sa podarí prehovoriť Jonathana, aby prišiel na párty. - Konečne je objasnená velká časť nezodpovedaných otázok z konca prvej série. Prišlo aj na velmi vydarené interakcie s novými postavami a celkovo sa tvorcom podarilo vytvoriť velmi vydarenú a autentickú atmosféru Halloweenu. Taktiež je vidieť, že tvorcovia urobili všetko, čo slúbili. Je tu zatial najdesivejšia scéna z celého seriálu a Dustin neustále používa jeho oblúbené slovo Shit, presne tak, ako Dufferovci slubovali pred začiatkom druhej série. + herec z Better Watch Out + herec z Cabin Fever: Patient Zero a Range 15 + herec z It + herec z Life After Beth a The Darkness + herec z The Ring a Cold Moon ()

Anderton

Adaptácia na spomínanú menšiu zmenu štýlu prebehla v tomto akomsi halloweenskom špeciáli úspešne. Som rád, že El bude na scéne aj v tejto sérii, bez nej by to vážne nebolo ono. No a čo sa mi zdá na tejto časti najhodnotnejšie, je pocit, že sledujem niečo nakrútené v osemdesiatkách a nie niečo, čo je ich adoráciou, ako to bolo doteraz. Na čom mimochodom nebolo tiež samozrejme nič zlé. ()

Trevor

Najmä vďaka piesni z filmu Krotitelia duchov za plný počet. Nancy sa nevie vyrovnať zo stratou Barbary, nové dievča Max rozdelí partiu chlapcov na dva tábory, Willa čoraz viac ovplyvňuje Upside down, v ktorom pátrajú aj vedci a záhada pokazených tekvíc tiež výborne dopĺňa začiatok druhej série. Škoda klišé zo zabudnutým sľubom šerifa Hoopera pre El, ale pomohlo to objasniť Mikeovo správanie v prvej časti. ()