Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nancy má děsivé vize. El zvládne důležitou zkoušku. V Hawkinsu pak parta shání zásoby a chystá se do boje. (Netflix)

Recenze (46)

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Jedenástka sa musí postaviť proti svojim stvoriteľom aby sa opäť mohla stretnúť s Mikom. Aby to bolo možné musí v sebe prebudiť všetku svoju energiu. Zatiaľ sa Hooperovi svitá na lepšia časy, keď sa záchranná misia začne uberať tým správnym smerom. Deti v Hawkinse sa zatiaľ pripravujú na finálny boj s Vecnom. Prevedenie: Asi prvý raz mi povinná netflixovská LGBT pasáž až tak veľmi nevadila lebo bola reálna a netlačila na pílu. Na druhej strane vyvrcholenie konfliktu eleven vs papá som čakal v oveľa väčších rozmeroch ale aj tak to potešilo. Ak k tomu pridáme dobrú hudbu z 80.s tak máme celkom dobrú časť, ktorá znesie to najprísnejšie hodnotenie. 91% ()

Eliott 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemohu si pomoci, ale poslední díl před dlouho očekávanou finální bouří mi připadá o dost slabší. Stále se sice na závěr dost těším, ale upřímně to bude celkem trapné, pokud opět všechny hlavní postavy přežijí. Jestli na výše zmíněné dojde, asi bych si vsadil na někoho z trojice Johnatan, Steve a nebo Nancy. No uvidíme... 70% ()

Reklama

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Najednou mi přijde, že tvůrci rozjeli strašně moc dějových linek a tím, že se je snaží nacpat do jedný epizody, to působí strašně překombinovaně, protože se každou chvíli soustředí na někoho jinýho a vy nemáte šanci se do nějakýho příběhu pořádně vžít. Jde do tuhýho, ale na to, že je příští epizoda poslední, se tady moc věcí nestalo.. Ruská linka, která se mi i přes tolik chyb líbila asi nejvíc, je upozaděná a útěk hrozně zrychlenej. Hopper vypadá, jakoby v gulagu nikdy nebyl a samotnej gulag má tak pět vojáků na obranu.. Tuhle sérii mě příběh Eleven celkově moc nechytá, takže její rozhovory s doktorem jsem musela fakt přetrpět. Byly celkem zajímavý, to musím uznat, ale zkrátka mě Eleven tuhle sezónu nějak nevzala. A potom je tady celá ta věc s armádou. Ach jo. Vůbec mi nedává smysl, ukázali se asi ve dvou scénách, tak dávno, že jsem stačila zapomenout, o co jim vlastně šlo. Jsou sami za sebe nebo je do laborky poslala vláda? Vědci jednají na vlastní pěst, ale pracují pro vládu, ne? A mají vlastní lidi s helmami s nápisem MP, což by mělo znamenat military police, takže vojáci zabíjí vlastní vojáky?? To se mi zdá trochu divný.. Celá armádní dějová linka mi přijde jako absolutní ztráta času. Ještě když jim trvá sto let, než zjistí, že jejich lidi jsou mrtví, akorát aby všichni měli dost času se objímat... Ale abych jenom nekritizovala, musím pár scén taky vyzdvihnout. Konečná scéna s Eleven a helikoptérou byla skvělá, stejně jako rozhovor Mikea a Willa, ruská laboratoř a příprava na bitvu. Hodnocení: jsem jediná, komu chybí krátký epizody? Nestěžuju si (možná trochu), ale kdybych se chtěla kouknout na celovečerák, tak si nepustím seriál/10 ()

Marius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvorcovia rozbehli zbytočne veľa línií, čo na jednej strane pôsobí dynamicky a divák sa nenudí, na strane druhej však seriál splošťuje a oprosťuje od akéhokoľvek hlbšieho posolstva, ktorým disponoval napr. priznaný Papa seriálu, o tom, že to málo tlačí na pílu ani nehovoriac. 7/10 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Človeku bolo Willa pri rozhovore s Mikeom ľúto a je to jeden z mála prípadov keď povinná LGBT vsuvka nevadila, skôr naopak...epizóda s názvom Papa by si možno zaslúžila výraznejší flashback do jeho života, toto by bol jeden z tých prípadov kedy by pomohol a nakoľko trochu za očakávaním zaostal aj dej v Matičke Rusi dá sa predpokladať že táto epizóda potom ako ju nebudú hodnotiť iba ST fanúšikovia padne z terajších 91% snáď niekam k 83%... ()

Galerie (87)

Zajímavosti (8)

  • Když Nancy (Natalia Dyer) utíká v úvodu epizody před Vecnou (Jamie Campbell Bower), tak ze dveří vyrve prkno a odhodí ho na zem. V dalším záběru jsou ale na zemi prkna dvě. (Duoscop)
  • Na konci epizody hraje píseň „Separate Ways“ od Journey. (Duoscop)

Reklama

Reklama