Nic moc jsem nečekal, jen další krimi na nedělní večer, ale razantní rozjezd mne vtáhl a tenze (hlavně postav) vinoucí se dějem mne nepustila. Kdysi jsem něco takového (intenzívněji) zažil na koncertě Prodigy ;). Tak snad i zde chlapcům nedojde energie a bude to podobně pokračovat jako začalo. Dobré, těším se na další díly :). [8/10](13.3.2017)

Psychologické kriminální drama přináší něco, co tu už velmi dlouho nebylo. Pomalé, avšak temné kriminální drama, kde se do křížku se zákonem opět dostává policejní vyšetřovatel, neboť jeho dcera spáchala vraždu a ne ledajakou. Tady jde o hodně. Po nalezení těla se rozjíždí vyšetřování a okolnosti kolem případu se pomalu rozplétají. První díl ze třech představí veškeré postavy děje, jejich charaktery a jejich místa v příběhu. Na Ostravsko docela trefný šedivý obrazový filtr. Rozjezd dobrý, ale žánrově ne pro každého.(28.5.2017)

Alibistické čtyři pecky pro případ, že by se to mělo nějak pokazit. Jinak to ale zatím funguje dobře, neobjektivní kriminalista Richard to může hodit asi na tři lidi, na druhou stranu si neumím představit, že by z toho měla jeho dcera tak lehce vyklouznout, nemluvě o tom, že to asi bylo jinak, než jak to chuděrka znásilňovaná popsala tatíčkovi. P.S.: Vynikající muzika!(20.3.2017)

• IvcaSammet

Námět seriálu je sice velmi zajímavý, bohužel mě ale jeho zpracování prozatím velmi zklamalo. Elizaveta Maximová i Ondřej Vetchý zde nepředvádí zrovna špatné herecké výkony, bohužel je ale všechno ostatní absolutně zabíjí. Tvůrci se pravděpodobně snažili o psychologický seriál s temnou linkou, což se mi ale prozatím jeví jako paskvil hysterie spojený se zbrklým chováním všech okolo, hlavně tedy již zmíněných dvou hlavních hrdinů.(19.3.2017)

Česká televize to rozjela ve velkém a tahá jedno seriálové eso za druhým. Spravedlnost je řemeslně velmi dobře odvedená práce, ale hlavním tahounem stejně zůstává Vetchý, který seriálu dodává šťávu. Hudba též dobrá, režie velmi slušná a příběh sice jednoduchý, ale s pěkně hutnou atmosférou. Hodně dobré!(20.3.2017)