Návrat Re-Animátora

• Španělsko Beyond Re-Animator

Smrtí život zdaleka nekončí. Kultovní heslo šíleného vědce Herberta Westa, který se specializuje na oživování mrtvol, zaznívá už potřetí. West se kvůli svým morbidním pokusům, které za sebou paradoxně zanechaly víc mrtvých než živých, ocitá v přísně střeženém vězení. Tady shodou okolností pracuje i muž, jehož sestra se před deseti lety stala jednou z obětí šíleného génia... Hektolitry krve, svérázní zombíci a strach kombinovaný s humorem vám předvedou, že umírání může být sranda. (Vapet Production)

Oktavianus

Míň toho nablblýho doktůrka a víc Herberta Westa a klidně bych opět napálil plnej počet. I přes slabší herecké výkony některých představitelů, i přes slaboučkej a děravej scénář, i přes všechny vady, které ve filmu najdete. Ano, jsou tam, ale na tom vůbec nezáleží: je tam Jeffrey Combs, a tedy nejslavnější absolvent lékařské fakulty Miskatonické univerzity Herbert West.. Oceňuju, že tvůrci konečně použili další reálie z Lovecrafta - právě Miskatonickou univerzitu, město Arkham atd. První půlka je lehce slabší, ale masakr a hlavně úchylné vtípky v druhé části jsou úžasné - na ukousnutý a následně znovuoživlý penis ředitele věznice jen tak zapomenout nepůjde. Zábava s nadhledem, jak má být. ()

Hellblazer

No rozhodne najhorší Re-Animator a to predovšetkým kvôli tomu, že z filmu skoro zmizol ten typický čierny humor. Čo sa našťastie nezmenilo je Jeffrey Combs, ktorý tu vlastne ako jediný hrá. Na to, že sa jedná o straight-to-video, potešia slušné efekty a niektoré gore si skutočne vychutnáte. Príbeh je úplne stupídny a takmer bez konca, ale je tu aspoň možnosť pokračovania...eh...aby som nezabudol, počkajte si na záverečné titulky pri ktorých sa odohrá kung-fu fight medzi odhryznutým penisom a krysou.... ()

iolaos

je s treba rici na rovinu ...fragmenty, ve kterych nefiguruje maniakalni herbert jsou na odpis... koho zajimaji cetne milostne pseudoscenky nesympaticke novinarky?? ... v horroru??? yuzna pod tlakem filmovych moneymakeru, zreziroval mdly pribeh jedne z nejvetsich postav subzanru: H. WESTA... zestarly aktor (stale extraklasa) jeoffrey combs lovi z hereckeho repertoaru co se da, ale tuto potapejici se kocabku (krom utilitarniho finale) titulem: beyond reanimator, svymi neotrelymi grymasami nezachrani.. zklamani. radeji zapomenout. pri vyberu vedlejsich postav byl yuzna tentorkrat na sto honu mimo misu, takove darebaky bych naverboval spise do serialu typu How I Met Your ... Wet Panties, Mother ! _ 4,5/10 ()

Dexter1

Každá dekáda má toho svojho Re-Animatora a tak sa aj v roku 2003 urodil ďalší Westov šialený príbeh. Priznám sa, prvá polovica filmu sa ťahá v celkom nudnom kŕči, kedy diváka toho nemá moc čo osloviť. Ale čo prichádza v druhej polovici som nečakal. Nejde ani tak o dáky krvavý masaker, ale o neskutočne čierny humor, ktorý mi privodil niekoľkonásobný výbuch smiechu a svoje hodnotenie som musel zdvihnúť až o dve hviezdičky. Najviac sa zrejme pobavia len vyznávači série a uletených zombie flikov, ale osobne si nemyslím, že by toto musel byť dáky odstrkovaný diel celej série a bol by som rád keby vznikol aj ďalší diel. ()

EvilPhoEniX

Můj první Animátor, kterého jsem Zhlédl.. Bylo to určitě zajímavý, vědecké procesy mám vcelku rád, ale proč to sakra bylo tak Komediálně podaný !! Některé scény, byli šíleně komické, například když černoch pouze s půlkou těla skáče po zdech, gore spíše amatérské,Holky byli kupodivu odvážné a nebáli se ukázat i něco víc.. Yuzna zřejmě, chtěl udělat Hororovéj Trhák, povedla se mu Parodie ! ()

• Film bol zakázaný v Kanade a Singapure. (Paldiny)
  • Meno doktora Howarda Philipsa je odvodené od autora predlohy prvého Re-Animátora, spisovateľa Howarda Philipsa Lovecrafta. (BlackTom)