Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý špičkový agent, který opustil řady FBI, když jeho manželka zahynula při explozi. Od té doby pustne a jeho život ztrácí smysl. Od bývalého šéfa Julia Martina se však jednoho dne dozví, že jeho žena není mrtvá: má novou identitu a žije ve Vancouveru jako manželka bohatého a vlivného Roberta Ganta. Ten vyvinul miniaturní zařízení, které se dá oběti vpravit do těla, aby ji v potřebném okamžiku zlikvidovalo. Ecks se vrací do akce. Jeho úkol je jasný: zlikvidovat Ganta a zjistit, co se stalo s jeho manželstvím. Na to se však musí spojit s agentkou s přezdívkou Sever (Lucy Liu) z DIA (Department Intelligence Agency), která byla dlouhá léta jeho nenáviděnou protivnicí a konkurentkou. Také Sever patří ve svém oboru ke špičce. A také ona v srdci skrývá bolestné trauma: kdysi přišla o dítě. Dávní nepřátelé na život a na smrt se bok po boku vydávají do vražedně nebezpečné akce, aby našli svou minulost. (oficiální text distributora)

Rudinsky odpad!

Supersračka na úrovni Wiseauvho The Room, s tým rozdielom, že tú tie debilné repliky v nezmyselne spomalených záberoch prednášajú Banderas s Liu. O desať rokov to niekto premietne a bude z toho ukážkový guilty pleasure (najmä kvôli nezmyselnému blázneniu Dona Davisa) ()

Lukoboss

Jako sorry, ale to si někdo dělá prdel ne? Kdybych viděl jenom to herecké obsazení, vůbec bych nečekal takovou tragédii. To mohl vymyslet jedině hodně chorej mozek protože to, co je tam k vidění, je neuvěřitelné. Když Lucy Liu jen se samopalem kosí ukrytý snipery na střechách s absolutní přesností, máte pocit, že snad špatně vidíte. Vážně se divím, že do takové sračky Antonio a Lucy šli. ()

Hopper odpad!

Jediným dôvodom, prečo som si sadol k tomuto filmu boli Banderas a Liu. Doteraz toho ľutujem. Obaja museli byť ťažko sfetovaní, aleebo im niekto držal kvér pri hlave, keď sa podpisovali zmluvy na takúto kravinu. Scénar z hlavy totálneho magora, rejža s menom KAOS - to ani inak nemôže skončiť. Banderasovi by človek za to ako útrpne vyzerá dal aj posledných 5 korún a Liu chce byť tak drsná, až by ju človek najradšej vyniesol v zuboch. Zlátanina, ktorej sa treba vyhnúť aj v TV a na videu. ()

wosho

Pokud je akční film hloupý můžou jej zachránit jen dvě věci. Za prvé obsazení a za druhé režisér. Tělo na tělo mělo ze začátku alespoň to prvé. Bohužel Banderas i Liu totálně selhali, jsou nemastní neslaní a zcela bez potřebného charismatu (kam zmizel ten Banderas co si jej pamatuji z Desperada, či ze Zorra?). Ale i s nic moc obsazením je tento druh filmu k podívání, pokud režisér umí natočit akci tak, že si divák neuvědomí nedostatky filmu. Dá tomu scénáři (který asi napsali opice pod vlivem drog a po kurzu kreativního psaní) švih a spád, že divákovi je vše fuk a užívá si všechy ty kaskadérské výkony, exploze, choreografii přestřelek. Jenže tento režisér ja asi tak talantovaný, jako Hitler blonďatý. Zasraní zmrdi, co furt musí vykrádat a inspirovat se akcí ve stylu Matrixu!!!!!!!! ()

Petr.Kocfeld

Film je to plný akce i napětí a má své silné chvilky.Například souboje 2 agentů a třeba ještě výbuch auta na začátku tohoto filmu.Lucy Liu je zde dobrá a Antonio Banderas je zde také vcelku dobrý.Avšak po shlédnutí to u mě na více než-li 2 hvězdy nemá.Díky hlavním 2 představitelům,hudbě a spoustě akce dávám 40 procent. ()

Haymar

Do první poloviny sem si nebyl jistý, jestli to má být akčňák, parodie nebo recese, v druhé půlce jsem té záhadě přišel na kloub - byla to neskutečná blbost (která se navíc brala smrtelně vážně - což byl ten zásadní problém)! Banderasovi s Liu museli asi královsky zaplatit... Dobrá zpráva je, že na úplný odpad to ještě není! Ta špatná zpráva je, že to bylo o fous! ()

peetriss odpad!

Nepřílíš šťastná volba Lucy Liu, jak zúročit popularitu vydobitou rolemi v Ally McBeal a Charlieho andílcích. Film extrémně hloupý a prázdný po všech stránkách a především nudný. Zasloužený kasovní i herecký propadák. ()

system odpad!

To museli pri cteni scenare predstavitelum zavaz oci, jinak si to nedokazu predstavit jak mohli Banderas a Liu spadnout do takove sracky. ()

Cement73

Nekoncepčná zlátanina strielačiek, bitiek a výbuchov zlepená pri pomoci slabých výkonov hercov a predovšetkým slabej réžie. Nebol som schopný to dopozerať do konca a to je už čo povedať... Nezachránila to ani Lucy Liu ()

Zhigi

Film jsem viděl někdy v sedmé-osmé třídě v kině, teď by se mi to asi nelíbilo, ale tenkrát jsem z kina odcházel unešený s tím, že to byla pecka. ()

Movie Gourmet

Slabota, pravděpodobně dost slabý scénář, protože mě neoslovil ani Antonio Banderas ani Lucy Liu ani režie a akční scény si už taky nějak nevybavím. Co taky člověk má čekat od režiséra se jménem Wych Kaosayananda. Verdikt: 2* a 20 - 30 %. ()

dezert

Takže co tu máme? 70 mega na smysl nedávající film v hlavní roli se špatně obsazeným Banderasem a Lucy Liu, která za celý film řekne asi tak 20 slov. Tam ale všechen minimalismus končí, protože zbytek filmu tvoří maximální střelba, maximální výbuchy a maximální demence. Tělo na tělo je složeno z cool jednotlivostí. A těmi jednotlivostmi myslím "jednotlivé záběry." Ty jsou totiž z velké většiny koncipovány tak, aby byly samostatně co nejvíc cool, což doopravdy jsou a v trailerech nebo na fotkách by vynikly -  vrcholem je záběr na snipera, letícího ze střechy. Akorát že jeden cool záběr obvykle nesedí dohromady s druhým cool záběrem a ten nesedí se třetím cool záběrem. Výsledkem jsou podivně nerytmické akční scény, kterých je film plný. Do toho si připočtěte strašlivou hudbu Dona Davise, která má odér "dva roky potom, co to bylo cool" a voilá, jeden z nejhůř hodnocených filmů 21. století je na světě. Stejně si to ale vždycky rád šlehnu znovu, právě pro ty cool jednotlivosti. ()

Greg25

Dementní scénář to teda má nebo ani ne tak demetní jako spíš hodně povrchně jednoduchý. V rámci akčních žánrů se, ale na druhou stranu musím asi zeptat Vás zasvěcených - prý to má scény ukradené z jiných akčních filmů??? A což takhle výbuchy??? Děláte si srandu??? A co nového byste chtěli proboha vymyslet??? Skok z osmého patra na nosorožci, jež bude mít místo levé zadní kulomet??? Já tenhle film beru jako béčkový akčňák a to z toho důvodu, že scénář a dialogy jsou opravdu žalostné. Na druhou stranu herci jsou slušní, akce slušné pro oko (pro hlavu naprosto nelogické) tam taky jsou, chyb je tam taky hodně, ale neznám akčńák, kde by nějáká ta chyba nebyla. 40% Čekala jsem, že to bude horší. ()

Brejlil

Cha, cha, to je děs! Ze začátku jsem se opravdu bavil režisérovými "nápady" (no jeden není tak špatný a je velice dobře provedený) a děsivým scénářem, ale ke konci jsem začal být asi předávkovaný a prostě jsem jen apaticky pozoroval obrazovku. Už jsem se ani ničemu nedivil, stejně toho k divení tento film nenabízí příliš. A to býval Banderas poměrně nadějný herec. ()

Echelon1

Dobre, ako poobedňajšia oddychovka je to fajn, navyše zaujímavé obsadenie, aj keď sa nejedná práve o kvalitný akční film. Ale rozpočet 70 miliónov a takto to dopadlo? Škoda. ()

arcticsky

Dosti nevtipné a nudné béčko béček. Marná je snaha o spektakulární akce, když oba hlavní hrdinové jsou tu tentokrát jako namalovaní. Banderas je jako prkno a Lucy Liu zde poskakuje jako Jackie Chan v nějaké komedii. A to je mám oba docela rád.... ()