skipik12

No tvl, dlouho,fakt dlouho jsem nevidel takhle promyslený,strhujici film!!! V politice jsem 14 let ale tohle, no dopr.ele je neuveritelne. Panove a damy kouknete na to-neuveritelne, presne krok lepe dva dopredu, kam se se.e house of card at jiz org UK nebo US..... pecka,fakt pecka za me!!!!! stoji za to. Moje zena nesnasi politiku od te doby co jsem tam, ale tohle hltala od zacatku do konce!!! A samozrejme potlesk ve stoje hlavni hrdince Jessice Chastain-klobouk dolu, sehrala to fenomenalne!!!!! Uzasny vykon!! fakt!! ()

Franky

Jessica Chastain si v tomto filme získala moje sympatie prefíkaná manipulátorská mrcha, ktorej som fandil od začiatku do konca. Perfektná dráma ktorá poukazuje na svinstvá politikov,lobystov a vysmieva sa tak skvelej, neomylnej ústave schválenej cowboymi v roku 1787 :-))) ()

petr6988

Mrzí mě, že se na tento film zapomnělo. Jessica Chastain předvedla skvělý výkon. Celý příběh je velmi poutavý a rozuzlení stojí za to. Dozvídáme se, jak tvrdý musíte být na to, abyste uspěl. Troufám si říct, že si Jessica Golden Globe a nejméně nominaci na Oscara zasloužila více, než Isabelle Huppert ve velmi 'suchém' dramatu Elle. ()

sun.eagle

Výborná moje oblíbekyně Jessica Chastain. V takové roli jsem ji nečekal, nicméně zhostila se toho na jedničku a já z ní měl mrazení a skoro až strach, ale zároveň jí fandil. Možná zatím její nejlepší výkon? Jinak film je hodně náročný na sledování a přiznám se, že jsem se občas ztratil a musel si určité sekvence přehrát znova. Sledování s titulky tomu taky co se týče pochopení moc nepřidalo. Závěrečný twist je sice pěkný to ano, ale nutno říct že celkem očekávaný a já to tak nějak tušil. ()

Kelevra_7

Takové filmy by si zasloužily lepší propagaci. Nebo aspoň nějakou. Přirovnání ke Dni zrady je trefné, ale film je v podstatě jiný. Dlouho jsem neviděl něco tak okázale amorálního. Jessica touto rolí doslova žije a pasuje přesně do koncepce bledé stokové krysy, co světlo světa vnímá skrz prosklené zdi kanceláře. Její osobní (ne)život jen dokresluje dokonalost postavy. Možná to není na plných pět, ale výrazně se to k tomu blíží. ()

Lew.Ashby

Nejdřív mě film nezajímal. Pak jsem si přečetl upoutávku na moviezone a když jsem zjistil, že to shodou okolností večer dávaj na HBO, tak jsem tomu dal šanci. A dobře jsem udělal, vse co jsem kdysi očekával od průměrného "Děkujeme, že kouříte", přinesl tento film dvojnásobně v ne komediálním, ale dramatickém podání. Začátek 3 hvězdy, po první třetině up na 4 hvězdy a obdiv nad ztvárněním hlavní role. Skvělé finále tohohle politického dramatu, který strčí do kapsy Den zrady nebo podobně laděné nepolitické drama Michael Clayton, pak zvyšuje hodnocení na 5. Bohužel, pro mě zbytečná, scéna po finále sráží hodnocení zpět na 4. Plus 1 za hlavní představitelku a její oscarový výkon dává dohromady 5 hvězd. ()

BStone

Jessicu mám rád a je třeba přiznat, že v tomhle filmu hraje opravdu výborně. Je to i poměrně zajímavě natočený snímek. Problém mám s tím, o čem je. O neskutečných loserech na straně politiků i lobbistů, kteří se neváhají pro kariéru brodit tou největší špínou a tunami sraček. Díky, ale v tuzemsku je takových hnusů opravdu taky dost, tohle nemusím 35% ()

im8

Nečekané. Konečně. Marta Skarlantová by asi řekla, že tvůrci nastavili zrcadlo prohnilé kapitalistické společnosti, kde gigolo má více morálky, než americký senátor a kde miliony dolarů zbrojařské lobby drží při životě (krví nevinných obětí zkropený) druhý dodatek Ústavy Spojených států. Já říkám – výborné! Skvělý casting! Nebýt ne úplně přehledného úvodu, šel bych na plný počet. A jo, pro Jessicu mám od Země bez zákonu slabost. ()

Minikax

skvelý film a Jessica Chastain bola vo svojej ulohe vyborná. Film v ktorom až do konca netuším ako skončí ma uplne dostal a clovek si uvedomí ako velmi peniaze a moc hýbu svetom... ()

slatkakuca

Jednak jsem asi vůbec nepobrala děj filmu (jo závěr byl asi hustý, to jo) a hlavně mě celou dobu vadila hlavní protagonistka. Nějak poslední dobou nedávám tento afektovaný styl hraní, který se často objevuje u amerických hereček v podobně dravých rolích. Stejná gesta rukama, obličejem, stejné pohyby, slovní přestřelky, monology....Nemůžu si pomoct, ale bylo to pro mě tak nějak celý klišé. ()

Denzen

Trochu ma štve, že takmer všetky filmy takéhoto typu končia na súde, kde sa rozhoduje o vine hlavnej postavy. Ale to je len jediná námietka. Inak je Miss Sloane celkom komplikovaný, menej politický film staviaci všetko na hranie postáv, kde Chastain jednoznačne vedie. ()

Roosevelt

Řemeslně natočený film, který však ve svém finále nepůsobí příliš realisticky. Rovněž bych měl výtku k přílišnému důrazu na aroganci a závislosti hlavní postavy na povzbuzovacích prostředcích různého typu, která ve výsledku popírá sama sebe. ()

JerryPilsen

Drsná pohádka o světě lobbismu,kde se nesluší být s někým kamarád.Scénář je až děsivě napínavý,což se zpočátku ani nedá odhadovat. ()

derylla

Uvažuji, proč tomuto filmu dávají lidé tak vysoké hodnocení. Ano má to spád, napětí, ale momenty překvapení už mi tak překvapivé nepřijdou. Jsou zčásti předvídatelné. Jednání hlavní hrdinky je do posledního momentu nevysvětlené. To se nechá dobrovolně zavřít jen na základě morálních zásad, které do té doby porušovala? Zavání mi to lehce pokrytectvím. Tudíž tu její „vyrovnanost a najednou naleznuvší duševní klid“ v závěru jí prostě nevěřím. A ten její člověk v rivalské firmě – totálně si zboří kariéru kvůli někomu, kdo není ani její přítel? Nesmyslné. Po celý film jsem si říkala, že slečna Sloane je oproti ostatním až moc inteligentní, až moc chytrá, až moc lstivá, až tak trochu nereálný hero a závěr mě v tom jen utvrdil. Škoda. Avšak to, že Jessica Chastain sehrála svou roli na výbornou, je nepopiratelný fakt. 4* ()

Peti_Zu

Chtíč zvítězit je velkou hnací silou, přesto na to jít přes mrtvoly (a to i tu svoji) musíte mít žaludek a city pod podem mrazu.. a tohle všechno Jessice Chastain rozhodně věříte, dokonce ji totiž vlastně i fandíte. ()

PRASÁK

Tohle je skutečně politickej thriller, kterej opravdu divákovi ukazuje, jak to chodí v zákulisí nejvyšší politický moci a všemožný machinace a intriky. Mezi politický filmy patří třeba tyhle snímky: „Všichni prezidentovi muži“ (1976), „Selma“ (2014), „Lincoln“ (2012), „Případ Pelikán“ (1993), „Milk“ (2008), „Kandidáti“ (2000), „Sedm květnových dní“ (1964), „Malcolm X“ (1992), „JFK“ (1991), „Nixon“ (1995), „W.“ (2008), „Všichni královi muži“ (1940), „Duel Frost/Nixon“ (2008) nebo „Kandidát“ (1972). Ale všechny tyhle filmy jsou jen slabým odvarem toho, co se odehrává v dramatu „Případ Sloane“. Vyhledávaná lobbistka v celým Washingtonu Madeline „Elizabeth“ Sloane (v tomhle snímku vynikající herečka Jessica Chastain) se umí skvěle pohybovat v nemilosrdným světě politickejch stratégů a je proslulá jak svou mazaností, tak i skvělými výsledky, protože je vždy poháněna touhou zvítězit za každou cenu. Divák sleduje její každodenní náročnou práci a zároveň má možnost nahlížet do zákulisních praktik ve Washingtonu. Pak každýmu, kdo se na tohle drama kouká, dojde, že sleduje ty nejbrutálnější špinavosti politickýho života. Absolutně úžasnej je pak závěr snímku, kdy madam Sloane při slyšení v Kongresu USA všem přítomným pouze oznámí jistou webovou adresu a odchází. Všichni přítomní u sebe mají laptop nebo mobilní telefon, onu internetovou adresu si najdou a … VENKU JE JEDEN OBROVSKEJ POLITICKEJ SKANDÁL! Tenhle závěr filmu je prostě nezapomenutelnej. Drama „Miss Sloane“ se stopáží 132 minuty vzniklo v koprodukci zemí Francie/Kanada/Velká Británie/USA a natočil jej anglickej režisér John Madden (nar. 8. 4. 1949). Premiéra tohoto filmu proběhla 11. listopadu 2016 na mezinárodním filmovým festivalu AFI FEST (American Film Institute Festival) v Los Angeles, kterej se konal ve dnech 10. 11. – 17. 11. 2016. Do americkejch kin vstoupil celonárodně 9. prosince 2016, zato českejm kinům se vyhnul a navíc nebyl v ČR dosud vydán ani na DVD/Blu-ray. Vysílala jej pouze ČT 2 pod titulem „Případ Sloane“. ()

Cuffini

Klasická já v práci. Sexy pracovitá, věčně sjetá mrcha s rudými rty a stehny z toho, jak se šoupou o sebe. Mňam. Delší koment nebude, musím zpátky před soud. Ale určitě se na mě koukněte, stojím za to! Hlavně mužům. ()

Sejkorka

Vynikající záležitost, naprosto skvělá hlavní představitelka. Člověk musí celou dobu přemýšlet, co se to vlastně děje, zpočátku trochu více, ale o tom to je. Nečučet jen jak se mají rádi a jak jsou šťastní, dokud je smrt nerozdělí (pokud je již nerozdělila). Geniální pointa mi vzala dech. Kéž by se něco podobného mohlo stát v realitě, třebas v naší prohnilé politice. PODRUHÉ 17-3-24 , aby si člověk užil tu pointu, musí na ni zapomenout, což  se mi povedlo. Čili (a nejen proto) stále 5*. ()