Raubíř Ralf a internet

• USA Ralph Breaks the Internet (více)

Ve filmu Raubíř Ralf a internet opouštíme Litwakovu videohernu a vydáváme se do rozsáhlých, nezmapovaných a vzrušujících vod internetu, na kterých udělá Ralfovo raubířství pořádné vlny. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá poruchová kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s webovými občany neboli Webčany, mezi které patří například internetový podnikatel zvaný Yesss, který je hlavním algoritmem a duší trendové stránky „BuzzzTube“. (Falcon)

blondboss

Opäť celkom dobre našlapaná animovaná jazda, ktorá síce oproti jedničke pokulháva v niektorých smeroch, avšak stále sa na to dá pozerať a je tam možstvo nápadov, ktoré proste neomrzia. Sekvencia s Disney štúdiom perfektná a jednu hviezdu jednoducho musím pridať za úžasnú potitulkovú scénu so zajacom, to proste nemalo chybu. 70 % ()

blazma

Jsem zklamanej, první díl byl vynikající a originální. Tady i po přidání nové zápletky což je internet, se i přesto nepovedlo mě zaujmout. Zkrátka nic z příběhu a zápletky mě nezaujalo. Jediné co si zasloužilo tři hvězdy, byli všechny pohádkové princezny pohromadě. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

stihac10

Nudný, předvídatelný příběh, násilné použití ostatních Disney princezen, pobavilo jen pomrknutí na Star Wars a triko Just Let It Go, Rebelka, scénka mezi konečnými titulky... Kouzlo je pryč.. 5/10 ()

Nemooo

První díl mě bavil o něco více, ovšem i dvojka má něco do sebe.. Plno nápadů a srandy i pro dospělé 😉 ()

LencaN

Plynulé navázání na jedničku, která ale není podmínkou. Pochopí to i ten, který první díl neviděl. Opět velice hezké. Nudné to rozhodně nebylo. Celý film se točil kolem přátelství a cestou za svým snem, takže rozuzlení zase dojemné. Navíc je k našim známým hrám připojeno ještě něco nového, co skýtá spooostu možností, což taky ve filmu krásně využili. Nějaké děti vedle nás v kině se ošívaly a nebavilo je to. Ale my starší jsme si to užívali. Rozhodně doporučuji těm, které si jednička získala, že vám to "chuť" jedničky nezkazí. ()

Astonko

A to som si pred pár dňami myslel, že Isle of Dogs Wesa Andersona bude najoriginálnejším animákom tohto roku. Kam sa hrabe Rodinka Úžasných 2 (ale nehovorte to môjmu o pár mesiacov mladšiemu "Ja"). Tak nápadmi sršiaci film, útočiacich na vás zo všetkých strán a pri tom udržiavajúci logiku a konzistenciu deja sa v súčasnosti len tak nevidí. O to viac, že až na posledných cca 15-20 minút, film vlastne nemá záporáka. Postavy putujú, objavujú nové veci a prekonávajú rôzne prekážky, kým diváci im držia palce, a to detskí, rovnako ako aj dospelí. Mnoho odkazov sa dá nájsť nielen v pozadí pribehu či medzi riadkami, ale aj v originálnom dabingu (Buzz Lightyear nahovorený Timom Allenom či Groot Vin Dieselom). Pridajte veľa humoru, skvelú hudbu a animáciu a iste odpustíte trochu klišé ku koncu. Pre mňa určite najlepší animák tohto roku (zatiaľ, ešte som nevidel nového Spideyho) a dokonca lepšie ako prvá časť. Ralph, break the Oscars! 9/10 ()

Dr_Berry

Druhý díl s nejmilejším záporákem a holčičkou s chraplákem Veroniky Žilkové. Dvojka není na stejným levelu jako jednička. Přesto je zábavná a může se zařadit mezi ty lepší animáky. Kde jinde si vlastně uvědomíte, že všechny disneyovský princezny jsou zralý na cvokaře? Kde jinde uvidíte, že pro jednu z hlavních postav je největším snem být v gangu a mít tetování? Je to zábavný a akční animák, který neskrývavě říká dětem, že si můžete vydělat balík prachů na youtube pomocí lajků. Sláva budoucí generaci. Prostě super animák, který je hlavně o tom, že nejlepší přátelé nemusí mít nutně stejný sny a zájmy. ()

mouzi

Cim dal casteji premyslim, jestli se dnesni animaky toci pro deti nebo pro dospele. Mam totiz pocit, ze pro deti je toho v nich cim dal min. Mame tady spoustu podprahovych scen a popkulturnich odkazu, ktere dle meho soudu nejsou deti (mineno +/- 10-12 let) schopny vubec zachytit, natoz nejakym zpusobem zpracovat. Kdyz se na to podivam s odstupem, opet vidim ten filmarsky um, kdy jsou tvurci schopni vest dej paralelne ve dvou rovinach - v detske a dospelacke, pricemz se obe generace bavi a nakonec vsichni odchazeji z kina spokojeni. A to je duvod, proc animaky vydelavaji takove prachy oproti klasickym filmum. ()

othoson

Dvojce Raubíře nelze upřít jednu věc: Jde o první film,kde se spojily všechny princezny Disney v něco jako Avengers :) ()

Tomas_PO

Druhé pokračovanie príbehu o klasickej arkádovej hre Wreck-it-Ralph, dokonca o jednu hviezdu lepšie ako prvotina. Vynikajúce nápady, humorné vsuvky, kreatívne stvárnenie vnútra 'internetu', zjavne veľmi drahá produkcia a efekty, ktorá sa však vyplatila. Škoda patetického a zdĺhavého záveru. Zabaví aj deti, aj dospelých. ()

Franki69

Užvaněná Vanilopka von Šmak se nezbavila pixlexie, ale alespoň ubrala na otravnosti. A hned to bylo lepší! Dvojka „Raubíře Ralfa“ se mimořádně vyvedla. Po nutném rozjezdu, nezbytném kvůli hlavní zápletce (ano, jde o rozbitý volant už nevyráběné hry s Vanilopkou) nás animátoři a scénaristé na houbičkách přesunou do „internetu“. A je to fakticky labužnická podívaná. Nechápu, co tady všichni škarohlídi v diskusích řešej. Je to rodinnej animák, na pakistánskou nezávislou kinematografii měli jít jindy a jinam. Naprosto potěšily stovky drobných vtípků a odkazů (Disney, Marvel, Stan Lee…), finále trošku přepálené, ale co naplat to je povinnost. A jelikož je to Disney, tak se musí zpívat…brrr. To byl nehezký moment…ale co chcu, jedu 40 gumy a 50 na dohled…děti to určitě mají rády. Jednička byla parádní a dvojka rozhodně nezaostala, dávám pěkných 85%. ** Doporučuji recenzi Spiker01 ()

KukulienkaHO

Celkom solídne pokračovanie, ale dúfam, že trojka už nevznikne. Dva filmy na toto téma bohate stačia, pretože sa použili a vyčerpali všetky nápady, ktoré boli. "Ralph búra internet" je slušné odrozprávanie pokračovania príbehu o postavičkách z videohier s veľkou porciou vtipov. Väčšinu z nich ale deti nepochopia. Film je príliš dlhý, na to zápletka veľmi jednoduchá. Skáče sa tu z jednej webovej stránky do druhej, ale je toho príliš moc. Tá Disney stránka je čisto reklama na rôzne značky, ktoré Disney vlastní. Prekvapilo ma a aj potešilo, že sa film netočí len okolo nej. Za mňa 62%. ()

Raubíř Ralf zdolal kina

Raubíř Ralf zdolal kina