Raubíř Ralf a internet

• Nizozemsko

Ralph Breaks the Internet

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 112 min

Užila jsem si to mnohem více, než první díl. Bylo to vtipné a roztomilé a jsem ráda, že jsem to viděla v kině. Určitě si film někdy pustím znovu. Určitě mi uniklo plno Easter Eggs. 5*(3.12.2018)

• Davered

Nostalgicke kouzlo a jednoduchost prvniho filmu nahradila nabobtnala oda na konzumerismus a stadovou mentalitu. Celovecerni reklama na produkty studia Disney a jeho obchodnich partneru. Ne nahodou se jedna z hlavnich postav rozplyva nad "krasou" prelidneneho urbanistickeho pekla - v kontextu snimku, ktery prezentuje prispevky na instagramu jako umeni patrici do galerii, uz moc hloubeji klesnout nejde. To vse v "pribehu" pospojovanem oslimi mustky v podobe nespocetnych macguffinu, klise, pseudofilozovani, a umeleho sentimentu.(26.11.2018)

• - Logo pre film bolo vytvorené tak, aby pripomínalo ikonu aplikácie, zatiaľ čo banner "Wreck-It Ralph" sa podobá na upozornenie / aktualizáciu. (LuiCJ)