Epizody(54)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrají
Dong-geon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Andělovo milostné vzplanutí (2019) (seriál)
Yeougaksibyeol (2018) (seriál)
Yoon-hee Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Naege geojitmaleul haebwa (2011) (seriál)
In-pyo Cha
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Di dei (2015) (seriál)
Mi-ran Ra
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dobrá špatná matka (2023) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Manyeoeui yeonae (2014) (seriál)
Won-yeong Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Woo Hyeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Práva (2021) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Se-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (seriál)
Goo Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Taxi Driver (2021) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Yeong-ae Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Hyeon-kyeong Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Rozhlasová romance (2018) (seriál)
Ye-jin Pyo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Taxi Driver (2021) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Seung-hyeon Ji
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Kyeong-soon Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Yeong-gyoo Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Jae-yee Goo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sarangbi (2012) (seriál)
Yeonaejojakdan : shirano (2013) (seriál)
Joon-geum Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Shi-eun Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Seong-gook Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jangnanseureon kiseu (2010) (seriál)
Haiseukool - reobeuon (2014) (seriál)
Beom-ho Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Beullaek (2017) (seriál)
Hieoro (2009) (seriál)
Ji-na Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)