Kosmetická firma Hedare Beauty se chystá uvést na trh revoluční krém proti vráskám. Ostýchavá a neprůbojná výtvarnice Patience, která pracuje v reklamním oddělení, náhodou vyslechne rozhovor majitele firmy Hedara o návykovosti a nebezpečných vedlejších účincích krému, za což zaplatí životem, když ji najatý zabiják jako nepohodlného svědka umlčí. Nejenže jí však kočka, které nedávno pomohla z římsy, vdechne nový život, ale navíc u sebe zmatená žena začne objevovat nové neobvyklé schopnosti. S jejich pomocí se rozhodne vypátrat, kdo ji zabil, a když odhalí tajemství nebezpečné kosmetiky, pochopí, že je také jediná, kdo může zabránit její chystané distribuci. (TV Nova)

Janega

Catwoman bola určená na neúspech z týchto zásadných dôvodov: 1. Nebola presne určená divácka kategória, pre ktorú by mal byť film určený. Pre komiksákov asi ťažko, kedže s pôvodnou komiksovou postavou má spoločné len prezývku "Catwoman". Pre deti je to neoriginálne, pre mužov málo sexuálne atraktívne, takže mi zostáva skupina zakomplexovaných žien, ktorých je síce vo svete veľa, ale nie dosť na to, aby spravili dostačujúce zisky. 2. Catwoman bola vytrhnutá zo zaujímavého miesta zvané Gotham a hodená do reálneho nudného sveta Lake city. 3. Nesexi Berry s jej nesexi kostýmom. 4. Zápletka o krému, ktorý má omladzovať, no namiesto toho znetvoruje, je hodná akurát tak céčkového hororu. 5. Hlavná záporáčka Stone je rovnako "silná" ako Catwoman pričom ju neoživovali mačky ani nijak inak neprišla k nejakým superschopnostiam, takže ich záverečná bitka vyzerá ako boj dievčat v bahne. 6. Celkovo sa pokladá Catwoman skôr za prívesok k Batmanovi, pretože samotná postava neoplýva nejak zásadnou osobnosťou, ktorá by mohla byť zaujímavá. ()

Ledkodlaq

3* za Halle Berry, jinak se z toho určitě dalo vytřískat trošku víc. Chvílemi trochu klišé a chvílemi trochu nuda, ale naštěstí tam chvílemi je na co koukat. Podruhé asi netřeba. ()

Ripley

Původně jsem hodnotil dvěma hvězdičkama a objektivně si to film zaslouží.Jenže dvě hvězdičky dávám filmům,které mě nebavily a o kterých vím,že se na ně už nepodívám.Catwoman mě však relativně baví a díky zajímavé režii a výrazné Halle Berry na kterou se bez debat dobře kouká jsem ochoten filmu odpustit nepříliš kvalitní scénář a vůbec celkovou transformaci původní komiksové předlohy.Ta Zlatá malina na Oscarech pro Halle Berry byla zbytečná a přehnaná. ()

pjotr76 odpad!

Dejte mi 100 mil. dolarů, a ujišťuji vás, že s nimi naložím lépe (protože hůře to nejde). Nechápu proč se tyhle braky neustále točí dokola a dokola, komiks na komiks, trapnost nad trapnost, jeden stupidnější dialog přebíjí druhý, herci a hérečky přehrávají jako o život, Sharon Stone mi stále víc, a nevím čím to je, připomíná Chelenku Wondráčkovou, Halle Berry v kůži se spíš hodí do lehčího porna s BDSM tématikou, a tam by její role měla možná větší dopad než v tomto infantilně přiblblém kousku. Můžeme si donekonečna říkat, že Spiderman byl natočený kvalitně, má dobré herecké výkony a někteří inteletkutálové v něm našli i jisté poselství příštím generacím, můžeme se donekonečna plácat po zádech a vířit vodu komentáři a kritikami nad zfilmovanými komiksy, ale již nemůžeme ignorovat to, že 60% převážně US kinematografie prostě nemá nápad ani myšlenku (o zbytku ani nemluvě) a tak se prostě zfilmovává to co přijde pod ruku (byť se často jedná o pokreslený toaletní papír). A komiksová filmová popkultura se na nás bude valit, dokud se na to do kina bude chodit a při pokleslém konzumním vkusu dnešního diváka je nanejvýš pravděpodobné, že to bude trvat ještě dlouho. Zase a zase děkuji formátu Divx za to, že mám šanci zhlédnout tyto výtvory v rámci své studijní práce "Cesta do hlubin debility světového diváka za zvuků křupání popkornu a šplouchání koly v kýblech u sedačky" zcela zadarmo a s kinedrilem po ruce. Hough. ()

MadChick

Jediné co mě u filmu udrželo až do konce byla velice přitažlivá Halle v sexy oblečku. Jinak film nestál za nic 20% ()

ThomasCrown

Pre mnohých len čisto priemerný film, súhlasím, dejom veľmi nezaujme, ale akonáhle je na scéne Halle Berry, nezáleží na tom či v kostýme, alebo bez, všetka moja logika pri hodnotení filmov sa rúca. Tento film si ukradla pre seba a môžem ho pozerať dokola. Ergo, niektoré filmy zachránia aj sexi maličkosti. ()

Prochy38

Nebudu komentovat komentáře ostatních. Upřímně moc nechápu, co se Vám na tom nelíbilo. Není to trhák, dokonce bych i pochyboval, že jde o A-čko. Ale jinak? Efekty si myslím celkem solidní, úroveň SpiderMana, hudba celkem vkusná, scénář teda slabý, herecké výkony taky takové nijaké, ale co si budem nalhávat?! H. Berry to neuvěřitelně sekne. A to nemyslím jen v tom kostýmku. Celý film je sexy! Sharon Stone vypadá na svůj věk výborně. B. Bratt jako vždy sympaťák. Zápletka pokulhává, ale mně se to vážně líbilo. Film si na nic nehraje. ()

jabba odpad!

Neuvěřitelná konina, kterou jsem ihned po získání Maliny musel vidět. Ta 1* je vlastně za to, že jsem se u toho víceméně bavil, ale jinak mám v hlavě kočičí ženu uloženou jako jeden z příkladu opravdu hodně špatného filmu. Haf ()

.baris. odpad!

Děsná pitomost. Tady je špatně snad úplně všechno. Halle Berry je krásná ženská, ale jako Catwoman je teda spíš směšná než sexy. Do role se mi vůbec nehodí, ale možná to líp zahrát nešlo, možná to bude tím špatným scénářem, v němž spousta věcí nedává žádný smysl. Kamera je taky pekelně divná. A ten kostým vymyslel kdo? Prostě a jednoduše - tady je fakt blbě úplně všechno. ()

matmanX odpad!

Kdyby se aspoň dalo dívat na sexy Halle Berry, jenže ona je v 70% záběrů digitální (a nutno říčt, že líp by to udělali studenti střední elektrotechnické školy). ()

peto580

všetky moje hviezdy partia nádhernej Halle Berry v obtiahnutom koženom obliečku... čo sa filmu týka- nebyť toho scenára ktorý im určite písal niekto v vážnou poruchou na dobročinnej akcii mohol to byť aspoň slabý priemer ()

Ukko odpad!

Teda čekal jsem průměrnou americkou slátaninu, ale tohle je opravdu filmařský peklo. V tom filmu je snad všechno špatně. A i přes komentáře ostatních, ani záběry na Halle Berry to nezachrání (ty jsou mimochodem kýčovitý jak prase). ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)