Kosmetická firma Hedare Beauty se chystá uvést na trh revoluční krém proti vráskám. Ostýchavá a neprůbojná výtvarnice Patience, která pracuje v reklamním oddělení, náhodou vyslechne rozhovor majitele firmy Hedara o návykovosti a nebezpečných vedlejších účincích krému, za což zaplatí životem, když ji najatý zabiják jako nepohodlného svědka umlčí. Nejenže jí však kočka, které nedávno pomohla z římsy, vdechne nový život, ale navíc u sebe zmatená žena začne objevovat nové neobvyklé schopnosti. S jejich pomocí se rozhodne vypátrat, kdo ji zabil, a když odhalí tajemství nebezpečné kosmetiky, pochopí, že je také jediná, kdo může zabránit její chystané distribuci. (TV Nova)

Adasin

Tak tohle je jiný level debility, který se nad hranicí odpadu! drží zuby nehty, zde spíš špičáky a drápy. Upřímně mi připadalo, že někomu muselo při tvorbě tohohle "snímku" hrábnout. Chvíli jsem si nebyla jistá, zda - li chtěl režisér natočit adaptaci komiksu, parodii a nebo snad porno (kdo proboha navrhl ten její kostým?!). Míra debility dosahovala místy takových výšin, že jsem z toho málem dostala záchvat smíchu, zvlášť při těch "úžasných" záběrech na město. V porovnání s tím ostatním už to, že oproti komiksům změnili občanské jméno hlavní postavy a město, ve kterém žije, zůstává zcela nepodstatnými detaily. 1/10 ()

PKD

Tak tohle byl fakt úlet,nemající s DC universe NIC společného,haha. Na 1 podívání,ok. Víckrát v životě vidět-netřeba. Jediné,co si z tohoto mile nablblého filmu pamatuji,je Sharon Kamennou jako hl.padoušnici (nezaměňovat se slovem padoucnice). Ta byla ostatně jediným zajímavým prvkem,a její výstupy jsem si užil. Proto za 2 hv. ()

J3dla

Halle je v tom kočičím oblečku velice sexy, hlavně labužnící ve fetišizmu si budou pomlaskávat, ostatní se mohou pouze smát velice hloubpému scénáři, bezpohlavnosti PG-13 a celkem slušným trikům. ()

Bat55

Halle Berry,Benjamin Bratt,Sharon Stone a Lambert Wilson sú OK.Film je NE-OK.Je to proste céčková sračka,ktorá sa snaží adaptovať známy komiks.Bohužial,mesto,kamera a farebnosť mesta,posobí niekedy ako v cirkuse.2* za Sharon Stone a Halle Berry,inak je to strata času./30%/ ()

René.girl

Hezky se na to kouká, ale je to fakt hrozná trapárna, která nemá hlavu ani patu. Halle Berry považuju za výbornou herečku, která má určitě potenciál na to, aby z Catwoman udělala trhák, ale bohužel tady to prostě nevyšlo. Velká škoda! 35% ()

CageDepp

Halle Berry mi přijde, že během filmu byla lepší a lepší. Takže možná kdyby se natočily pokračování tak by mohly být o dost lepší než tohle. ()

Dexter1

Catwoman je zlý film, ale nie až tak aby som nedal 2*. Hudba sa veľmi páčila a aj oblek Halle Berry. Bohužiaľ Michelle Pfeifer je neprekonaná a takisto ani jej sex-appeal sa prekonať nepodarilo. V hereckom ansámbli to potom ako jediná zachraňuje Sharon Stone. ()

Sheldra odpad!

Věřím, že milovníci oblých ženských tvarů se mohou při pohledu na Hally Berry v SM oblečku tetelit blahem, a jsou proto asi jediní, kdo můžou tuhle donebevolající sračku přežít ve zdraví. Nejsem žádný milovník komiksů, ale kdybych byla, vážně bych uvažovala o atentátu. Jsa ovšem milovník filmů, uvažuju přinejmenším o trestu pro "režiséra" a lá Mechanický pomeranč, jen místo promítání násilí bych tam šoupla Catwoman a promítala jí pořád dokola. Však on už by podepsal prohlášení, že se v životě nedotkne ani televize!!! ()

kinderman

"To je totální katastrofa!" řekne jedna z postav do telefonu a přesně vystihne divácký dojem z tohoto komiksového spektáklu, na kterém je příšerné úplně všechno. Včetně masky titulní hrdinky, za jejíž návrh byl doufám někdo spráskán bičíkem. Filmu jsem se vyhýbal dvacet let a dalších dvacet jsem to měl ještě vydržet. ()

Kosmik

Snaha byla. Pitof si krásně hraje s kamerou a výpravou, ale filmy se točí ze scénáře a nikoliv toaletního papíru.... (po použití) ()

rakovnik

Plytká, nepříliš zábavná akční fantasy, kde chybí především pořádná dějová linka. Děj je mdlý, nezáživný a ani holky mě fakt neuchvátily. ()

xjane

Film dost o ničem, efekty vyvolají tak akorát úsměv na tváři, stejně jako celý "příběh"...a ani Halle to nezachrání. Měla jsem co dělat, abych to dokoukala...fakt nuda. 20% ()

Petoss1

No škoda mohlo to byť celkom zaujímave, sklamalo ma to a vlastne som to pozeral len kvôli krásnej Halle Berry ktorá svojim sexy telom aj tak nemôže zachrániť celý film pred katastrofou. 40% ()

lebowski! odpad!

Už po prvních minutách je jasné, že toto není nic než odpad. Od neskutečně vyhlazených herců a prostředí přes zpackanou grafiku po slabomyslnej scénář. Když se Halle Berry dostane do koženého oblečku a zakroutí zadečkem, pozastaví proud zvratek. Ale jen na chvíli. ()

starbrejkr

Musím říct, že postavení mezi dvoustovkou nejhorších filmů mě silně překvapuje. Když jsem na to koukal, neměl jsem pocit, že se přede mnou odehrává nějaký odpadní film. Pro mě to prostě byla jen průměrná ženská variace na Spidermana. Až na půvabnou Halle Berry v legračním kostýmu prostě klasický snímek žánru, který navíc nastínil, kde má budoucnost Sharon Stone - role stárnoucích protivných mrch, to je něco pro ní...takže vcelku jasné lepšíí dvě, odpad ani náhodou. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)