Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města před bandou renegátů, kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program … při němž jsou postupně zabíjeni … pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se dostat ze zlověstné pasti… jejich jediná naděje je útěk. (oficiální text distributora)

Omnibus

Trocha buranské nostalgie nikoho nezabije. Že ne? Je čas zamlaskat na koně a ... hyjé! Jen ať se v setmělém kinosále stříbrné plátno tou morbidní a zběsile radostnou podívanou roztrhá na cucky! A krev ať z něj šplíchá lidem na popcorn až do posledních řad. Zvoní, zvoní zrady zvon. Čí ruce ho rozhoupaly (a uvolnily)? Která ludra záludná mi to doporučovala? Prý jako odpočinkovou, komediální country-gore libůstku. Se mi o těch čtyřech (roz)tažných koních v noci zdálo! Brrr. A pak si má člověk doma užít nějaké to roztahování nohou... No nic. Jdu si radostně zatančit slepičí tanec s Granny Boone, než mi polednice zazvoní umíráček :-) ()

JosefGruber

Ujetý komický horor ve 150 let vymřelém městečku. Žádný zázrak, ale za vyvinutá dvojčata a mlékařku 3 fíky. 3*, 1.10.2014, dvd ()

arie

Sympatická béčková hororová komédia. Pre fanúšikov žánru povinnosť, pre ostatných strata času. Ja som sa bavil, potešilo ma pár skvelých gore scénok, čierny humor a ako vždy skvelý Robert Englund. :-) ()

Frajer42

Další z těch krásných amerických filmů oslavující život na americkém venkově. Přiznávám, že jsem se několikrát od srdce zasmál. Třeba tehdy když vyběhla z keříku ovečka a hned za ní takový ten správný vidlák, oblékající si své polostažené kalhoty. Robert Englund nezklamal a je opět správně slizký. Ženy vidlačky i ženy návštěvnice jsou dostatečně koukatelné, co se tedy vzhledu týče. Herci tam také cosi hrají. Muzikanti hrají a zpívají také hezky. A jejich texty jsou mnohdy dosti vtipné. Postavičky vraždí s úsměvem na tváři. Můj top favorit byl ten klučík, který lovil a následně věšel koťátka. Tomu jsem fandil a díky tomu jsem se docela i nasmál. Myslím, že na 2* je to zvrácené dostatečně. ()

Kudly4

Celkem se stydím za to, že jsem 2001 maniaků, viděl až dnes. Jedná se o celkem podařenou, buranskou, Hororovou komedii, kde řádí noční můra né z Elm Street, ale z Pleasant Valley. Sice občas vypadalo Gore dost stupidně (možná záměr, možná ne, přeci jen je to i v žánru komedie) ale bylo mi v té době, když tohle vyšlo 14 let, takže čert to vem. Vidět to tenkrát, tak bych na to dodnes určitě nezapoměl. Nechybí ani pár nahotinek, dost krve a sem tam to bylo i příjemně vtipný. Bavil jsem se. ()

SeBig odpad!

Vraždící vidláci - oh jak originální, jak hororové úplně jsem se klepal strachy a ty gore scény jak umělecké ooh a hlavně jak to všechno bylo vtipný že? Ještě ted se směju. ()

Hellblazer

Partia mladých a nadržaných debilov sa dostáva do mestečka kde je každý "maniak". Počiatočná pohostinná atmosféra sa mení na boj o prežitie. Dobré je, že film nie je moc dlhý takže nenudí, smrť je vždy veľmi pekná a primerane gore ( napríklad smrť nazvaná Penis Fly Trap ), plno čierneho humoru a zo začiatku aj nejaké radovánky ( ktoré končia často smrťou ). Malú cameo rolu si tu strihol Eli Roth ako Justin, ktorý sa objavil aj v Cabin Fever. Porovnávať toto s House of Wax alebo novým TCM je mimo, pretože tomuto zábavnému B-čku tie sračky nesiahajú ani po kotník.... ()

anderson

Kdeže odpad páni :-) skvelý čiernohumorný horor s nezabudnuteľným cameo ELIho ROTHa. A ROBERT ENGLUND dokazuje, že nemusí byť iba FREDDY. Jeden z nedocenených klenotov našej DVD distribúcie (na slušnom aj keď bezbonusovom DVD). (3.10.2006) ()

Pítrs85

Takovej hororovej dreamteam, lidi, co maj horory zkrátka v krvi. 2001 maniaků je tak pitomej, až je vlastně hrozně zábavnej, o to víc, že Ramirez má emerickej jih prostě v krvi. Kromě tý dvoutisícovky (a jednoho navrch) maniaků, což je teda hoodně vybraná společnost, tu hraje prim prostředí, hudba (prostě takovýto ííí-hááá ;-) a samozřejmě vraždičky, tak vynalézavý, že se budete za břicho popadat (buď smíchy anebo nad mísou :-). Nečekaná spokojenost. ()

SOLOM.

Hororová komedie, slasher či nehorázná kravina? Asi od všeho trochu. Buranské městečko plné nadržených obyvatel ( hlavně na lidské maso seveřanů, ale i trochu toho sexíku), bandička teenagerů, kteří jsou rovněž pěkně nažhavení a krvavý masakr jehož vyvrcholením je rozčtvrcení jedné z dívek. Já se u tohohle filmu docela bavil a přestože jde o remake, tak s původním filmem se to moc srovnávat nedá. Englund předvedl průměrný výkon, který zcela zastínili ostatní postižení obyvatelé městečka. Někteří z nich byli prostě nepřekonatelní viz kovové rovnátka. Bez nahoty by to prostě nešlo a tak není divu, že si zde hlavně mužská část publika docela užije. Určitě tenhle film nezavrhnu a podívám se na něj brzo znova. ()

eraserhead666

"Ty jsi šukala se svou sestřenicí a já jsem úchyl?" Vesničanky jsou prostě žhavé. Jen škoda, že v horrorech to měšťáci poznají většinou vždy ve špatné situaci :-). Obrovskou výhodou tohohle kousku je, že se vůbec nesnaží hrát na něco více, naopak, spíše se snad ještě sám zbytečně shazuje. Oddechová, jednohubková (po druhém shlédnutí hvězdičku ubírám) komediálně úchylná krvavá zábava. Nic více, nic méně. Šukézní vesničanky s přítulnými ducpartiemi, zoofilní vidláci a hladoví. Neřešte scénář, neštudujte herectví, jen se koukejte. Budete spokojeni ať již upřednostňujete komedii nebo horror. K tomu navíc: Peter Stormare v docela "netypicky" zajímavé roli, výborná, ale opravdu výborná Lin Shaye a úžasná číňanka! ()

JASON_X

Ti Yankeeové se nepoučí a nepoučí, a furt a furt budou jezdit na ten Jih a nechávat se tam masakrovat od místních zdegenerovaných vidláků... Slušná porce kanibalské zábavy, ale když já mám prostě radši ty "opravdové", tedy vážné horrory. Ale při několika příležitostech jsem vážně zvažoval i čtvrtou hvězdu, třeba při kuřbě s "rovnátky", nebo při narážení pederasta na rožeň... Další pozapomenutá roztomilost z mé hromady DVDček v papíru. ()

Morholt

Reklama na jižanskou pohostinnost. Ta se skládá z trhání, rožnění, drcení, kousání a ze spousty jinejch atrakcí, který má na povel Robert Englund. Takhle nějak má vypadat hororová komedie. 70% ()

Mordenroth

Skvelý Robert Englund, krvavé scény na úrovni (produkoval Eli Roth), zaujímavý príbeh a to všetko okorenené čiernym humorom, peknými pesničkami a ešte krajšími ženami. Celkom uspokojivé béčko. 70% ()

Terva

Jedna vražda mně zklamala - když došlo ke koňskému čtvrcení, proč se utrhnou všechny čtyři končetiny a trup těla zůstane ? ()

corpsy

Celkom zábavný splatter fest, kde nejde o žiadnu ťažkú atmosféru, psychológiu postáv ( no snáď trošku, tie kozaté mačičky sú psychologicky pekne vykreslené ) alebo napätie. Proste ražeň do rúk a ide sa na zabíjačku. ()