První epizoda druhé sezóny mě potěšila, tvůrci perfektně navázali na předchozí řadu, s tím jsem byl velmi spokojen, bylo ale znát, že první díl připravuje půdu pro druhou sérii, a to mě trochu zklamalo. Myslím, že by nebyl velký problém, postavit děj tak, že by nebyl vůbec patrný přechod mezi sezónami.(11.8.2018)

Začátek druhé série podle mě strčil celou první sérii do kapsy. Rozpletlo se mnoho věcí a zároveň tu máme případ, který byl sice už první sérii naznačen, ale teď se, jak se zdá, začíná pořádně rozbíhat.(9.6.2019)

První díl druhé série je prakticky jen devátý díl první série. Okamžité pokračování.(27.1.2019)

• adako

Už som na druhej sérií? HBO Go má všetkých 16 epizód ako jednu sériu, keby neprídem sem ani nezistím že začala nová. Ale iné som chcel napísať. Čakal som kadejaké pokračovanie, ale že sa z toho stane Line of Duty by ma nenapadlo :D(28.12.2018)