He's Out There

• USA Scarecrow (pracovní název)

Rodina se chystá na výlet na svoji chatu, která stojí u jezera v opuštěné krajině. Otec (Justin Bruening) má ale ještě pracovní povinnosti, takže matka (Yvonne Strahovski) bude muset vyrazit se svými malými dcerkami napřed. Když dorazí na chatu, tak se seznámí s místním správcem a zdá se, že je vše v naprostém pořádku. Děvčata si spokojeně hrají, matka vybaluje a otec už je na cestě. Jenže z dálky je pozoruje John, který má úplně jiné úmysly. Podaří se otci nebo správci překazit jeho vražedný plán? (PROCESOR)

zsn

Když na to koukám podruhé, tak je to tak na 2*. Strahovski hororům sluší, jde jí to, ale... Ale její strach o dítě nebyl objektivní - děcko otrávené muffínem uprostřed lesa a bez telefonu a ona se nesnaží dříve odjet? Projevit větší strach o život děcka? A když zjistí, že auto neodjede a děcku je čím dál hůře, tak mu dá typické růžové pills? WTF? Jediné ocenitelné zde, je na Ameriku netypické přílišné násilí na dětech, toho jsem si všimla hned. No a zase to skončí dobře, takže jen dvě hvězdy, když se neumírá! ()

Forsberg11

Určite to má svoje svetlé momenty a vôbec to nepôsobi nejak nudne alebo rozťahane. No nie je to na druhej strane ani žiadny hororový trhák. Taký tuctový "rodinný" horor pre popcornové publikum s príťažlivým lesným prostredím a pomerne slušnou atmosférou. Pochváliť treba aj vynaliezavého záporáka, no a dokonca sa objaví aj nejaké to menšie gore. Takže taký slušný priemer s hodnotením "dobré". 60 %!! ()

Reanimated

Nic originálního. Ale je to precizně vystavěný, zahraný a natočený. Nicméně já bych tomu dal jiný konec. Tedy takový, který by vycházel z vrahových představ. Jenže ty špatný konce snad uměj jen Korejci. ()

666Carnage

Docela povedená chata u jezera s magorem co rád dělá sochy ze dřeva a lidí dohromady. Home invasion dobrý s trochou toho gore a docela slušné tempo a až na pár pitomostí a jednoduchosti se jedná o nadprůměrný hororový kousek. 60% ()

Silwer

Takova prumerna nahanecka..skoda ze to neni vic vysvetleny..opet zamrzi obcasna tupost postav,ale tak co..kdyby obeti byli chytre,tak nema vrah co zrat😀 ()

borec999

Mama, dve ujačané a nelogicky (ale veku absolútne primerane) sa správajúce maloleté dcéry vnútri chatky pri opustenom jazere versus vrah so sekerou vonku s nekalými úmyslami. Tradičný, nie príliš drahý a ničím extra výnimočný home invasion/slasher. Priemerne natočený, s rozumnou dĺžkou a záverom, ktorý navnadí na niečo aspoň trochu netradičné, od čoho však napokon zbabelo utečie. Na jedno pozretie v pohode. 55-60% ()

Corpsegrinder

Po delší době koukatelnej home invasion kde ovšem musíte přetrpět dvě extrémně otravný a uřvaný děti. Moc se mi taky nezamlouvala podivná kamera (nebo spíš filtr) při denních scénách neboť to bylo takový hnusně tmavý a nekoukalo se na to dobře. Jakmile však přijde noc už je to fpohodě. Když si odmyslíte tohle všechno zbyde vám v podstatě Ivanka na kterou se dobře kouká vs. celkem správně úchylnej pan Maska (s občasným pomrknutím na fanoušky Pátku 13.). Na zabití jedný filmový noci dobrý. ()

kery-

Za mě v pohodě. Snaží se to být originální a chvilkama to tomu docela i jde. Režie ví, že chlap se sekerou v zádech by se do vendety už pouštět neměl; že auta zase tak často v nevhodnou chvilku závadu nemají, a nebo třeba to, že vrahem nemusí být vždycky ten vidlák, který zná rajon jak svoje boty. Potěší i vysvětlení kdo, a proč to dělá dělá. Trochu mě tam sraly ty teleportační schopnosti, ale to je asi normální. Co mě ale určitě nepotěšilo byla ta shitty kamera. ()

aLPaC

Příjemný "home invasion slasher". Nejedná se sice o nic nového pod sluncem, ale v tomhle subžánru už podle mě ani nic nového vymyslet nejde. Za to atmosféra je příjemně tíživá, prostředí super a herci (i děti) taky. ()

bobstock

Čekáte vybíjenou, tak napůl. Moc hezky se pracuje s tmou a skrytým pachatelem v první půli, kombinovanou nepříjemným nářekem vystrašených dětí. Avšak konec byl pro mne zklamáním, bez zajímavějšího či nápaditějšího zakončení. Nevím, asi to tak mělo být. 60% ()

Hernycztek

Skromné Home Invasion z krásného lesního prostředí, které disponuje sympatickou herečkou a překvapivě snesitelnými dětskými charaktery. Rozjezd je trochu pomalejší, ale o to víc se postupně stupňuje napětí po příjezdu do osamělého domu uprostřed temných lesů. Má to zajímavý nápad vyprávění, kdy oběti dopředu vědí, co za utrpení je čeká, díky vrahově hravosti a vynalézavosti. Ten má super masku po vzoru Collectora a pozornější divák může jeho identitu vědět už od úvodních minut. Tvůrci vsadili spíše na psychologickou stránku, takže nenajdeme litry krve ani děj postavený na násilí, ale když už k něčemu dojde, tak se na to kouká hezky. Je tu vidět snaha vyvarovat se nelogickému chování, přesto by se pár momentů, které se daly vyřešit lépe, našlo. Výhrady bych měl dvě, přesto tak vážné, že tomu nemůžu dát větší hodnocení. První věcí je zvolený bledý filtr, který dehonestuje prožitek ze sledování a druhá věc je závěr, na kterém se projevila bojácnost tvůrců, kteří neměli odvahu zajít za hranice průměrnosti, a to je nesmírná škoda, protože originalita i potenciál tu byl. ()

Rockerman

Krátké, svižné a úderné. Sice nevím, proč se ty rodiny pořád stěhují do takových prdelí, odstřižených od civilizace, kde je pak něco nebo někdo ohrožuje. V tomto směru tedy mockrát viděné. Ozvláštněním je to, že brutálního násilí nejsou ušetřeny ani děti, ikdyž se tvůrci pobáli dotáhnout to až do konce. Obvyklý závěr i s otázkou, "Mami, kam zmizel?". Že by do druhého dílu? ()

Rathalos

Tak tento Home Invasion sa mi velmi pacil,skvela a napinava zalezitost s vybornymi hereckymi vykonmi,z maskovaneho psychopata siel strach a pri jednej scene som sa tak zlakol,ze bol z toho skoro infarkt,trosku mi liezli na nervy tie vrieskajuce dievcata,ale boli fakt presvedcive,davam plnu patku,horor podla mojej chuti...:-) ()

CharlieSs

Home invasion. A je to zase tady. Můj oblíbený žánr hororů. Každý je více méně stejný, ale zároveň má každý něco, co jiný nemá. Stejně jako tady. Nemůžu říct, že by to bylo něco dokonalého, přehnaně děsivého nebo krvavého. Krve ve filmu moc není, za to nepříjemného a tísnivého pocitu teroru ano. Což je za mě velké plus. Konec byl otřesné klišé, ale co už s tímhle můžeme dělat... Mě to neurazilo, nenasralo a bavilo mě to. 3* je tak akorát. ()

figliar

Od tohto filmu som nečakal nič extra a v podstate aj tak dopadol. Klasický hororový boj o prežitie, v temnom prostredí s rodinou s deťmi. Dej je priehľadný, ako už býva pri podobných filmoch zvykom, deti ukričané, hlavné postavy robia neskutočne zlé kroky. Priemerný horor, ktorý neprináša nič nové. ()

Pavel82

Tady se nechovají logicky ani dveře od hajzlu. Nejlepší je týpek, kterej je prvoplánově vygenerovanej, aby pomohl dámě s rozbitým zámkem a v příští absolutně absurdní scéně chcípne. Zkrátka spousta legrace v jednom filmu. ()

Jaxx84 odpad!

Natočit kokotinu o tom, jak nějakej úchýl k smrti děsí a ubližuje malým holčičkám, jak jim zavraždí před očima rodiče, může jen největší debil. A považovat to za horor může jen debil ještě větší. Kterej sadista se může vyžívat v natáčení takových sraček? 0/10. ()

Talina

No to vám zas byla kravina na entou. Herecké výkony taky slabota a vůbec- proč jsem se na to sakra dívala? Ztracený čas ()