Meg Murryová je typická středoškolačka, která bojuje s nízkým sebevědomím a která touží zapadnout. Je dcerou světoznámého fyzika, je inteligentní a talentovaná, stejně jako její mladší bratr, Charles Wallace, což si však Meg zatím neuvědomuje. Situaci silně zkomplikuje zmizení pana Murreyho, které Meg sklíčí a její matce zlomí srdce. Charles Wallace představí Meg a jejímu spolužákovi Calvinovi tři nebeské bytosti, které přicestovaly na Zemi, aby našli pana Murreyho. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu. Pomocí skládání času a prostoru jsou přenášeni na světy za hranicemi fantazie, kde musí čelit mocné zlé síle. Na Zemi se Meg vrátí jen tehdy, když se naučí čelit temnotě ve svém nitru a najde sílu potřebnou k poražení temnoty, jež se rychle šíří vesmírem. (Falcon)

filipvrbik odpad!

Jaj, to je jen těžko uvěřitelná blbost, navíc neuvěřitelně špatně natočená, nevím, kde a jak se k tomu upsali tak známí herci- ale myslím si, že letošní Zlatá malina bude v dobrých rukou ....0% ()

Magika82 odpad!

Jak dokonale svému dítěti zamotat hlavu tak, aby se ztratilo v říši pohádek tak dokonale, že cestu zpět bude snadněji hledat i Alenka z Říše divů, pak mu pusťte ke shlédnutí tento snímek... Odpadkový koš, prosím! ()

Bozvav

Velkolepé, nabubřelé, barevné nic, s poměrně hvězdným obsazením. Takový exkrement v hedvábném papíře, převázaný saténovou mašlí. ()

BOURQUE

Tentoraz totálny prešľap od Disney company. Veľmi nešikovne zvládnutá vec, kde servírovanie výsledku sa nebude páčiť každému. A k tomu ešte sa v tom zúčastnili dosť “zvučné mená“. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

AloeB

Tento film mě přinutil pochybovat o tom, zda jsem již na tyto filmy starý či ne. Vždyť přece mám rád pohádky, nové kouzelné světy a věci, které nedávají tak úplně smysl. Tak proč jsem z tohoto filmu na vážkách? Zneklidnilo mě snad moderní pojetí pohádky, kdy se již do Never-never landu nechodí pomocí začarované skříně, ale za pomocí nějakých těch teorií o čtvrtých rozměrech (pojem tesseracting)? Vylekaly mne tři podivné Bohyně se skvělými jmény, které jsou sice jako nápad zajímavé, ale jejich vizuální provedení místy působí jako prostá odpověď "Ano" na otázku "jak si přejete vypadat?"? Jsem snad znepokojen příliš kýčovitým zjevem některých nejmenovaných planet? A nebo si prostě v duši uvědomuji, že děj je i na dětskou pohádku neskutečně slabý a poselství křičící z filmu na všechny strany působí účelově a směšně. Jistě, film má skvělé části a velmi dobré nápady, ostatně za to dávám hvězdičky, ale celkové provedení jednoduše není dobré. ()

Talina

37%??? Děláte si srandu? A té kravině Ztraceno v překladu přes 70, fakt nerozumím. Já fantasy a sci-fi miluju a tak stejně se mi i líbilo tohle. Jako říkala jsem si, že tady bylo asi víc zeleného plátna než skutečných záběrů, ale jako v konečné verzi jsem z toho víc nadšená než z Avengers Infity war, a to jsem velká fanouška Marvelu. ()

Scraffy odpad!

A Wrinkle in Time aneb Disney nevie, kam s peniazmi. To fakt takúto sračku plnú klišé hovadin, ktoré sme videli snáď v každom filme nám naservírovalo štúdio s najväčším dosahom a to v roku 2018?! Čo na tom, že to má ako-tak dobré efekty, keď celkový obsah nestojí ani za povšimnutie. Vcelku známy herci sa tu nechali takto hnusne využiť. Určite má Disney na nich nejakú špinu, lebo inak si to neviem predstaviť. Ono asi jediné scény, ktoré tu boli dobré a vcelku sa mi páčili boli, keď sa dostali do "zaseknutia" času, kde sa všetko naraz opakovalo. Tie deti, ako všetky naraz hopsali s loptami boli ako z nejakého hororu. Chémia medzi hlavnými postavami je strašná a urobená tak, že len čakáte, kedy sa pobozkajú, ale nakoniec aj tak neurobia, pretože je to Disney. Vo výsledku veľmi chaotické dielo, ktoré sa ani nečudujem, že distribútori ztiahli z kín. ()

Renie42

Jako tak nějak to šlo, i když se mi to zdálo nemastné, neslané. Některé scény byly fajn, jak se třeba prolítávají na obřím listu kapusty, ale někdy ta hlavní hrdinka byla na pohlavek a i ten její bratříček jak po něm volali dvěma jmény, než když to dořeknou, tak se ten vesmír celý protočí. ()

mr.twizta

Priserna slatanina, takhle si vstup Avy DuVernay do prvni hollywoodske ligy asi nikdo nepredstavoval. Vizualne hnusny film s na dnesni dobu nepochopitelne spatnym CGI. Az na par slusnych scen se tu neni vubec o co oprit. ()

esmoke odpad!

MNOHEM horší než Země zítřka. Herecké výkony tragické, děj přihlouplý, triky dobré, premisa meh. (CZ dabing) Rozpočet: $100–130 miliónů, Tržby: $132,67 miliónů. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Krocan

Interstellar pro jinou cílovku - afroameričanky ve věku 7-12 let. Jedna hvězda za to, že jsem se škodolibě zasmál, jak moc je to hloupé. Vydržel jsem se na to dívat jen proto, že jsem se ukájel nad představou, že ty děcka třeba skočí na planetu z filmu Černočerná tma, nebo do jiného podobně útulného koutu vesmíru. Ve filmových studiích u Myšáka se museli už dočista zbláznit. ()

Bizarní DC komiks nabírá zkušenou posilu

Bizarní DC komiks nabírá zkušenou posilu

03.06.2019

Ava DuVernay (Selma) se svým prvním blockbusterem V pasti času zklamala. To ale studiím Warner Bros. a DC nezabránilo v tom, dát ji šanci natočit stomilionovou adaptaci bizarního komiksu The New Gods… (více)