Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tým detektivů pod vedením Marie Výrové má nový případ – vraždu muže, kterého nejdříve někdo postřelil kuší a ihned poté několikrát přejel jeho vlastním vozem. Vyšetřování detektivy zavede do prostředí exkluzivního lukostřeleckého klubu, jehož členy jsou dnes bývalí vysokoškolští spolužáci – ambiciózní náměstek primátora, který řeší rozvodovou situaci, uznávaný chirurg, který udržuje vztah s prostitutkou, existenčně zajištěný rentiér, a kontroverzní podnikatel. Situace nabere dramatický obrat, když vyšetřovatelé i potenciální oběti pochopí, že kdosi systematicky usiluje o jejich životy… (Česká televize)

(více)

Recenze (32)

radektejkal 

všechny recenze uživatele

Ke sledování prvního dílu Hřebejkova seriálu jsem se dostal náhodou; a o co vlastně šlo se dozvěděl až díky datům na čsfd. Kriminálka - byť zatím v zárodku - se mi nelíbila, prostředí ani lidé se mi nelíbili, jednotlivé akční obrazy mi přišly povědomé. Vrahem bude nejpíš fotr přejetého dítěte z mateřské školy. Ať to bude tak či jinak, jsou to dostatečné argumenty k tomu, abych tento seriál dále nesledoval a režiséra nepřeřazoval z druhé třídy do první. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začnu tím, že je to knižní serie, série jednoho oddělení, tedy série miniserií, ano, hrají tam stejní herci. A tak je to i ve světě. Jedna televize si většinou drží stále stejné herce. No, a my máme menší rybníčel. Toť komentář k divné kravině komentáře u hlavní stranky seriálu. A teď k dílu. Je tam všechno, co je třeba. Dlouhý úvod, ať se dozvíte o postavách. A skoro na konci, co se stalo. A teď už jenom zjistit kdo to udělal. Zatím dobrý, já jsem spokojená... ()

Reklama

Ozzy2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První půlka otrava, seznamování se strašným množstvím postav a vražda malého kluka kuší už je naprostá zběsilost.Na takový závažný trestný čin by bylo nasazeno vše, co má ruce a nohy,ale v terénu nám běhá jen Majer s Mělíškovou a pár fízlů v uniformě.Šanci tomu dám,ale už mě ty český novodobý krimi lezou krkem, je toho strašně moc a všechny jsou podprůměrné.Asi to má sledovanost.Nakonec na to čumím taky. ()

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až moc nastavované. Strážce zákona leností připomíná Policejní akademii. Hodně klišé jako místní elita sestávající se ze zlaté mládeže s vlivnými tatínky. Opakované reminiscence trochu unavují. Hodně záběrů luxusních interiérů , stálé popojíždění aut.K první vraždě se člověk pročeká. Otázka k polemice zda odveta zaslouží ospravedlnění ()

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Plno zajímavých nápadů, tohle rozhodně není všední, rutinní kriminálka. Určitě ne z hlediska obsahu. Formálně to není tak působivé a propracované jako Vodník, z tohoto pohledu je to “jen” vyšší standard. Vodítek jsme dostali habakuk, zbývá už jen dát vrahům tvář. Podle mě máme splněno i v tomto bodě, mám svoje tipy. ()

Galerie (65)

Reklama

Reklama