Pochoutkový nebo hermelínový? Sníst, co si člověk nadrobil? Zabalit? Lenka (Eliška Křenková) přijede do Prahy za svým chlapcem, ale hned z kraje romantické večeře od něj dostane nehoráznou nabídku, kterou nemůže řešit jinak než útěkem. Ostatně útěky jsou pro Lenku typické, jak se postupně ukáže. Poslední spoj domů ujede před nosem, další pojede až ráno, co celou noc v Praze? Kousek od nádraží Lenka narazí na Nonstop lahůdky a rozhodne se uklidnit jídlem, což je pro ni taky typické. Postarší majitel Lahůdek Karel (Miroslav Krobot) taky vypadá, že má nějaký problém. A zatímco Lenka svoje problémy řešit neumí, ty cizí řeší okamžitě. (Česká televize)

Pitryx

Těžko rozhodnout, zda byl větší blbost ten první film nebo toto. Asi ten první. Ale neposunoval jsem a jednou se dokonce zasmál. Takže to má dvacet právem. Podle mne to totiž bylo na stejné úrovni, tudíž bude i hodnocení stejné. ()

iz67

Je mi za Hrebejka fakt stydno. Hra na poetiku, a přitom s clovekem mlati trapno od futra k futru. Zacatek se jeste dá. Ale druhá polovina, kdyz jsou tvurci nuceni pracovat s pribehem a uz jim nevystačí jedna linka o zajímavé nasrane holce, je totalnim pruserem. Herci musi deklamovat naprosto tvrde dialogy, rozuzleni je to nejvetsi banalitou, aby se tvurci vesli do metraze. Tohle by se fakt nemělo točit! ()

Aniki

Takovýhle jednohubky můžu. Příběh není vlastně vůbec odtržený od reality a opravdu docela baví. Tanečky "U leguána" byly moc zajímavé a celkově mám pocit, že Česká televize má už delší dobu znamenitě nakročeno. Celosvětově je klasický film mírně na ústupu, ale právě miniserie, seriály a tel. filmy jsou teď čím dál kvalitnější. Těším se na zbylé díly tohoto počinu. ()

Kunderion

Pochoutkovej salát v nočních hodinách? Lahůdky jako nonstop? Asi bych takovej salát nepozřel... kdo v noční hodinu podobnej salát, aby byl čerstvej, vyrobí? Noční nonstop, to bych viděl akorát tak na dršťkovou nebo klobásku, případně na nějakej zbytek od poledního menu, nějakou hotovku. Což je základní problém - uvěřitelnost takovýhohle "majonézovýho" podnikatelskýho plánu. Další neuvěřitelností je brněnskej alternativní hudebník Kyšperský coby pražskej tramvajovej revizor. Celý to nakonec zachraňuje duo Krobot-Křenková, v jejich podání je příběh uvěřitelnej (akorát nechápu, co takový dívčí mládě, kterým je Eliška-Lenka, vidí na tom obtloustlým seladonovi, kterýho zpodobňuje Jan Strejcovský? to je taky na hranici uvěřitelnosti)... jo a ještě bezdomovec Bambušek. Ten je přesněj - zřejmě má Tomáš život bez domova dobře odkoukanej... ()

johnnie78

Místní intelektuálská soldateska chrochtá blahem, ale já se dokoukal opravdu jen s největším přemáháním. Příběh slabší než nejslabší díl Bakalářů. Strašně nezajímavé postavy pronášejí v dialozích naprosté banality, nebo mlčí, a do toho poslouchají normalizační popík osmdesátých let. Herci buď trapně přehrávají (revizor), nebo nemají co hrát, včetně nejpřeceňovanějšího (ne)herce Krobota, který si vystačí jen tvářit se úplně stejně, jako se tváří v každém filmu, a občas něco plácnout. Hodinu a čtvrt mi bylo trapně, pak přišel konec nekonec a vysvobozující titulky. ()

Veeria

Bohužel, těšila jsem se, ale celkově mě příběh nebavil, postrádal pro mě kouzlo. Kladně oceňuju herecký výkon hlavní představitelky, Eliška Křenková dobře zahrála pestrou škálu emocí přes naštvání, radost, zamyšlení...... ()

Dawe2

Tohle se hodně povedlo - 90%. Hudba a zpěv občas občas štvali, ale jinak herecká paráda. Naprosto úžasná Eliška Křenková, Krobot je prostě Krobot, Kopta .... Vtipné, hezky se na to dívalo. A nepotopil to ani scénář. Po prvním díle "Až budou krávy lítat" je tohle velmi příjemné překvapení. ()

Hamar

Taková pocitovka. Chvílemi se příběh zbytečně táhl a dialogy trochu drhly. Každopádně celkový pocit mám příjemný. Hlavně za ústřední dvojici Eliška Křenková a Miroslav Krobot. Těm to spolu klapalo náramně. ()