Pochoutkový nebo hermelínový? Sníst, co si člověk nadrobil? Zabalit? Lenka (Eliška Křenková) přijede do Prahy za svým chlapcem, ale hned z kraje romantické večeře od něj dostane nehoráznou nabídku, kterou nemůže řešit jinak než útěkem. Ostatně útěky jsou pro Lenku typické, jak se postupně ukáže. Poslední spoj domů ujede před nosem, další pojede až ráno, co celou noc v Praze? Kousek od nádraží Lenka narazí na Nonstop lahůdky a rozhodne se uklidnit jídlem, což je pro ni taky typické. Postarší majitel Lahůdek Karel (Miroslav Krobot) taky vypadá, že má nějaký problém. A zatímco Lenka svoje problémy řešit neumí, ty cizí řeší okamžitě. (Česká televize)

zette

Misty jsem mel pocit, ze se divam na Kaurismakiho v ceskem prostredi a s nasimi herci. Podobne zfilmovanych pribehu, kdy se vsechny postavy protnou, jsem jiz videl nekolik. Ono to muze pusobit uz moc sroubovane, ale na divaka to vesmes zapusobi... Minimalne postavu revizora bych vypustil. Krobot si hraje porad to svoje, ale me bavi. Dobre natoceno, dobre zahrano. Kdyby mel Hrebejk cich na scenare, je dnes minimalne u nas za hvezdu, jakou byl pred dvaceti lety... ()

kocik1

Elišce Křenkové narostly vousky od pochoutkového salátu a já si na téhle televizní pochoutce pochutnala taky. :-) Příjemné překvapení, skvěle vypointovaný scénář. Kdo by to byl čekal? ()

dr.fish

Jak vidno tak Hřebejk umí točit, akorát to asi na takových patnáct let zapomněl z důvodu touhy po slávě. V poslední době se vrací zase nohama na zem a je to dobře. Krobot-Křenková se jako dvojice povedli a táhnou film pěkně. 80% ()

bubun

Krobot ve své klasické poloze. Jinak, někdo tady psal, že je Křenková nejhezčí a nejlepší česká herečka, tak počítám, že myslel věkem do třiceti let, ale ani tak nesouhlasím. Vzhledově se mi nelíbí, a co se týče hereckého talentu, tak mě taky nijak neoslnila. A její filmový charakter je napřesdržku. Taky znám pár lidí, kteří lidem kolem sebe chtěj pořád radit, jak maj žít, a bez vyžádání jim sdělují, co dělají blbě, přitom sami mají ve svém životě bordel. Takže s touto hrdinkou jsem cítit nemohla, byla mi protivná. Potěšila mě Navarová a Nusle - kolem těch lahůdek denně jezdím. ()

Timak

Moc milý díl. Akorát ten Krobot ... já ho snad neviděl v žádné jiné herecké poloze. I když viděl jsem ho poprvé se usmát, ale pořád to nestačí. ()

Master19

V podobných filmech (nebo co to vlastně je) záleží především na hercích a ti mi tu maximálně vyhovovali. Ačkoliv Krobot je Krobot a jeho výrazová paleta si nic nezadá se Stevem Segalem, stále má co nabídnout a když dostane kvalitní protipól, je radost se na to dívat. Nejvíc se mi líbila taková ta samozřejmost, že to až vypadá, jako by herci ani nehráli. Na nedělní večer u telky velký luxus. ()

MI-380

Hřebejk znovu potvrdil kvalitu. Krobot a Křenková mu v tom úspěšně sekundovali. 85% (zatím 326 hodnotících s průměrem 74%). ()

cross

Opět velmi dobré! Zábavná absurdní komedie, kterou táhnou hlavní představitelé a typická atmosféra zaflusaných nočních Nuslí... Scénář je sice trochu přitažený za vlasy, ale mě to prostě bavilo!:) ()

hEmy_

Odpudivé postavy, otravná hudba, cringe dialogy. Respektuji pouze příběh – jakési vztahové drama, které ovšem není možné brát moc vážně, jelikož se vše odehrává za velmi nepravděpodobných podmínek. ()

Stružák

Já mám jako Krobota rád, hodně!, ale přiznám se, že už bych si přál vidět nějakou roli, kde se bude tvářit trošku jinak. 😀 Stejně jako v předchozí epizodě, i tohle mi přijde fajn, slušně odvyprávěný, zahraný, ale je to strašně, ale strašně zapomenutelný. Párkrát jsem se i zasmál, to jo, ale nevidím nejmenší šanci, proč bych si měl tenhle díl (a možná selou sérii) pamatovat nebo dokonce pustit někdy znovu. ()

mira007

Jedna noc, kdy se potká mladá holka, která právě odkopla kluka , a chlapík z lahůdek, kterému nasazuje parohy manželka. Zajímavá komorní záležitost, kde se mi ohromně vryla pod kůži atmosféra noční Prahy i s těmi osmdesátkovými popovými "nářezy". ()

bobstock

Trochu moc podivných náhod vyvažuje velmi přirozený ráz hrajících herců, snad až na Mirka Krobota, ten takový musí být i v normálním životě, né moc mluvný a stopro introvert. Kdo mě tam chvílemi iritoval a vlastně i pobavil byl bezďák Roman, který jako hladová myš pozoroval celé dění zamotaných osudů z povzdálí a vždycky přesně věděl, kdy zase vstoupit a nechat si nandat tašku pivem, rumem a dekem pochoutkáče. 70% ()

LachtanShows

Na pořád stejný sterilní výraz Elišky Křenkové už jsem si vybudouval poměrnou averzi, ale konečně jsem narazil na dílo, kde jsem jí od dob Rafťáků přišel na chuť. Největším bonusem celého TV filmu je tramvaj č. 18, se kterou se skoro denně dostávám do školy a z ní. A tak bylo úsměvné sledovat, co se v těch prostorách, co sleduju zpoza okna mojí šaliny, může všechno stát. ()