Epizody(8)

Luboš Hrouzek (Jiří Langmajer) se potom, co si získal srdce hráčů i lidí z Havířova, vrací do Slavie. Má ji zachránit v druhé nejvyšší soutěži, a to i přesto, že musel v minulosti z klubu za podivných okolností odejít. Ukazuje se, že za návratem do Slavie stojí ještě větší hokejový šílenec a autorita – Hrouzek starší (Stanislav Šárský). Z přesunu do Prahy je bez ohledu na okolnosti naprosto nadšená Deniska (Hana Vagnerová). Jak asi dopadne vzájemný zápas Slavie a Havířů? (Televize Seznam)

Garch

Po docela slušné Lajně přišel přídavek nastavované kaše. Za zapamatování stojí paradoxně Stanislav Šárský, který mi přišel úplně jako neherec. Jsem si říkal, že Langmajerovi z recese angažovali vlastního otce. Nakonec ale dává pokračování alespoň nějakým "ksicht". ()

mala_kea

Kdybych věděl, že se dá skvělá první série takhle zprznit, nikdy bych nedopustil, aby se něco takového natočilo. Obrovský skok zpět. Škoda. Tři hvězdy za to, že to Kolečko nevzdal a dal průchod třetí sérii, která se snad vyhne zaběhnutým kolejím. ()

Olík

Řekl bych, jako novou začít sezónu bez brankářské jedničky. Je až s podivem, co s úspěšným útokem dokáže udělat nové levé křídlo. Hrouzek starší…..nebavil mne jako postava a vyloženě iritoval jeho představitel Stanislav Šárský. Navíc se už začínáme motat v obraném pásmu a strategie, která fungovala minulý zápas, není spásnou navěky. Každopádně jedeme dál….zápas ještě není úplně ztracený. ()

DAPDO

Bylo celkem jasný, že pokračování Lajny nedosáhne kvalit první řady, takže nejsem ani nějak zklamanej. Ubylo scén z kabiny a z ledu, naopak přibylo těch ze soukromí a bylo to znát. Langmajer s Vágnerovou pořád top, naopak z novejch postav stojí za zmínku jenom Neužil, kterej mě vždycky rozesmál, Suchánek se Šárským zbytečně některý scény přehrávali. Slavia prostě není Havířov a Kouřil není Lupták. I tak je ve dvojce spousta super hlášek a nemůžu říct, že bych se nudil. ()

Razzor_82

"Splním si povinnosti vzadu, můžu si jít užít dopředu, kurva. Taky nejdřív umyju nádobí, než jdu naložit starý. ne?" Druhá série drží lajnu a Langmajer si to na lavičce užívá pořád na plný pecky. Hrouzkovo angažmá ve Slávii má zase jiný náboj. Obměna postav přináší zase něco nového. Oživil to Stanislav Šárský a Václav Neužil. ml. s jeho brutální angličtinou. Konec série byl nápaditě dramatický. 7/10 ()

waeslly

Celou dobu si říkám, co mě na nový sérii štve. A je to Hrouzek...... senior..,.. Ten votravnej dědek je totální miss cast. V druhém díle ukázal Langmajer v šatně, jak byla skvělá první série....... ale fotra nemůžu vystát.... Ta interakce mezi těmito dvěma postavami by měla fungovat na výbornou, aby slovní přestřelky byly vtipný. A tady to naprosto nefunguje. ()

ANTYCHRYST

Langoš jako Hrouzek absolutně geniální!! Takovejch hlášek.. že se to ani nedá spočítat.. I další obsazení skvělé a pokračuje se jako v první sérii.. Poslední díl nemá chybu.. Skoro na slzy.. :) já chci celovečerní film a další řadu!!! Je to to nejlepší za posledních pár let v Čechách!! 100% ()

RedRose

Znatelně slabší, než první série, kdy se to tlačí až za hranice trapnosti častěji, než by bylo vhodné... Přesun do Prahy celému seriálu spíš uškodil, protože tam znatelně chybí to exotično a narážky na něj... Otec Hrouzek mi nesednul vůbec a kustod Suchánek byl vysloveně zklamání... ()

Fujtajksl

Zatim o dost slabší, než první řada. Hlavně ten dědek mě slušně sere (Šárský). To je jako kdo? My snad nemáme kvalitní starší herce? Nicméně od třetího dílu to vypadá, že by se to mohlo trochu rozjet. Zásluhu na tom má hlavně Venca Neužil, kterej předvádí neskutečný věci! ()

Dzoumen

A máme tu zase Hrouzka tentokrát netrénuje Havířov, ale Pražskou Slavii. I 2. sérii jsem si náramně užil, ale o trochu míň, kvůli 5. epizodě, která zhoršila hodnocení celé série a 1. epizoda taky nebyla nějaká extrémně dobrá, ale dala se. Každopádně tomu dávám 4 hvězdy a možná bych 5 epizodu oddělal a hned by se zvedli procenta jak u mě, tak i u ostatních lidí, kteří to hodnotili taky docela špatně. Jiří Langmajer zas v sobě ukázal co v něm je v herectví, že ukazuje, že je dobrým hercem. 75% ()

tomino28

Druhé sérii Lajny dávám s hodně odřenýma ušima ještě tři hvězdy. První série byla fajn, především svým zasazením do "odlehlého" regionu, jak je v poslední době u českých seriálů populární. No a druhá se přesunula do Prahy, ztratila některé hlavní a vedlejší postavy z první série a naopak přišli zase jiní frajeři. Trochu mi vadila kolísavá kvalita dílů a některé momenty a scénky už byly téměř na hraně trapnosti, ale celkově se to dalo. Konec vypadal otevřeně, takže pokud bude ještě přídavek, doufám, že tvůrci kvalitativně naváží na úplně první díly. ()

jjjerry

Oproti první serii to zase spadlo do podpůrměrné trapné české komedie. Hrouzek starší, zbytečná postava (i slabý herec), který přehrává a irituje mě každou chvílí. Jirka Langmajer to celé táhne, ale bohužel na to sám nestačí. Bohužel i scénář a režie se trochu trápí a uměle epizody natahuje. Škoda. ()