No čekal jsem od toho trochu více. Jako malej jsem četl jejich příběhy v komiksu Spider-mana a tam teda měli větší koule. Většinou ty první sezóny mají delší rozjezd, tak uvidíme co bude v druhé.(12.10.2019)

Kdyby seriál nebyl od Marvelu, tak jsem se přestal dívat hned po prvním díle. Stejně nechápu, tak velké hodnocení, když se za celou sérii nic pořádně nestalo.(8.8.2018)

59%(30.9.2018)

"Cloak & Dagger" je ďalším seriálom zo sveta Marvel, ktorý som absolútne nepoznal a mohol som do toho vstupovať s čistým štítom a hodnotiť všetko len na základe toho, čo sa mi predkladá na obrazovke. A z toho čo som videl som ostal nadmieru spokojný. Myslím si, že toto je jeden z mojich najobľúbenejších Marvel seriálov za posledné obdobie. Čo sa mi osobne na tom páči je to, že viac sa sústredí na postavy, na ich históriu, ich pocity, a na to ako sa ich životy po určitých udalostiach posunuli a vyvinuli. Tomu dávam vysoký kredit. Lebo je to zaujímavejšie, menej akčné a popravde ma to oveľa viac bavilo. Lebo som mal pocit, že sa dívam na niečo úplne iné. Podobne ako to bolo v prípade série "Runaways" som chcel spoznať tieto postavy, všetko čím si prechádzajú a vidieť kam to celé nakoniec dospeje. Nie je tu jednoznačný zloduch. Aspoň teda väčšinou série. Nemáme tu klasické boje. Je to viac dialógové. A práve preto som si tu našiel niekoľko obľúbených postáv, bralo ma to a chcel som to vidieť až do konca. Epizóda, kde naši hrdinovia cestujú do hlavy Ivana Hessa je podľa mňa úplne najlepšia. A od tej doby už je to len super. Posledná epizóda možno nebola medzi najlepšími, no aj tak ide o uspokojivý záver a dúfam, že tieto postavy privezú späť. Dobre sa na ne pozerá, sú zaujímavé a chcem vedieť kam sa to celé môže ešte posunúť. Držím palce. A som rád, že je séria divácky aj kriticky populárna. Hodnotenie: A-(10.8.2018)

• - V epizodě je odkaz na seriál Luke Cage (od r. 2016), konkrétně když detektiv O'Reilly (Emma Lahana) zmíní svoji kolegyni z New Yorku, Misty Knight, detektiva z Luka Cage. (DeLeTeCZ)