Taaak jako snowboardaci ani raftaci to nejsou...aaale zase taková tragedie to není.. Hold jiná doba..každej druhej rádoby buzna..holky jsou lesby..youtuberi..virtuální vztahy... no aaa bez mobilu ani ránu.. to je hnus velebnosti... Děj jednoduchý..Hlavní postavy tak napůl povedený.. nějakej ten vtipek se tam najde..Matonoha úchyl ..:) jako vzdy pobavil..nejlepší role.. pero prifukujici Nečas :) Vagnerovou mám rád a je pořád kočka. Samozřejmě v pidi roli nemohl chybět Lavi a Vojtano.. :) 55% dalo se na to koukat.. ale žádná hitpoška to není.. :)(28.3.2018)

• Olík

Na první (no i na druhý a vlastně po celou dobu) pohled naskočí dva svým způsobem podobné tuzemské snímky. Datem vzniku bližší Musíme se sejít a dle mého nejlepší film pro mladé posledních X let Snowboarďáci (potažmo Rafťáci). No tak Snowboarďáci ani náhodou. Ty měli vtip, charisma a především kvalitu….tedy alespoň co se týče jejich žánru. Musíme se sejít? To spíš. To taky bylo blbé, ale blbé takovým zvláštním způsobem, až jsem se bavil jako už dlouho ne…..bohužel Bajkeři zůstali pouze blbými. Nulový obsah postavený na jednom rádoby vtipu o závislosti na sociálních sítích….teda nesmíme zapomínat na cyklistu Nečase. Herci? To asi NE? Jedině Vagnerová (no dobře, dejme tomu, že i Nečas) působí dojmem, že má s touto profesí co dočinění. Omladina? Mišík? To je marný, prázdný stojan na patku. Komínek? Z kdysi nadějného rošťáka vyrostlo nepřirozené herecké NIC. A ten třetí kluk? Tak ten je úplně mimo. Dámská část je tam pouze jako roští a vybrána byla pouze na základě jednoduché formule: „políbíš holku nebo ukážeš prsa?“ O bočních „ha ha ha“ rolích pánů Matonohy a Suchánka se ani nebudu vyjadřovat. Takže příběh…OK, letní komedie pro mladé made in vesnický rybník. Zahráno…už jsem se zmiňoval. Humor…nula z nuly pojde. Atmosféra…prázdniny u babičky když je ti osmnáct. Ale jinak slušná reklama na produkty Scott. Pán Kolečko nám nějak zapomíná, že má za sebou kulty jako Okresní přebor nebo Čtvrtá hvězda a poslední dobou to hraje moc na kvantitu. Každopádně nebudu tvrdit, že se na to nedalo koukat….ale punk je jinde.(22.3.2018)

• haWranka

Už od první scény filmu (velmi vkusný rozhovor otce se synem) jsem měla chuť třískat hlavou o zeď. A to se nezměnilo do konce filmu. Větší blbost aby pohledal... Děj naprosto o ničem, chování postav mimo realitu, scénář vrcholně trapný bez špetky humoru a v neposlední řadě herecké “výkony”, ze kterých mi bylo fyzicky špatně. Opravdu nechápu, že to někdo vymyslí a ještě to někdo natočí! Už nikdy...(1.4.2018)

• M.i.k.e

Kolečko definitivně potvrdil,že Okresní přebor a Čtvrtá hvězda byly náhoda (nebo omyl) a on už nedokáže vytvořit nic co by alespoň vzdáleně budilo dojem že má hlavu a patu.Nečekal jsem zázrak a vlastně jsem čekal takovou tu klasickou českou hloupomedii.Bajkeři jsou ale ještě horší a krom otravného product placementu,který je někde cpán extrémně pod tlakem i na těch nejdivnějších místech nabízí už jen příběh plný klišé,ovšem s absencí jakéhokoliv děje.Všechny postavy (snad s vyjímkou Hany Vágnerové a Vojtěcha Machuty) jsou tu navíc v módu full retard a divák...tedy já...jsem se zasmál asi 3x a z toho 2x na místech kde to nejpíš tvůrci nechtěli.Aspoň,že se sem povedlo nacpat nějaké to nahaté koupání,které určitě pár tennagerů a nejen jich přivede.Jedna hvězda za ty 3 smíchy a taky za to,že mi Hany Vágnerové byly místy až líto...20%(13.3.2018)

• kluzo

Připadá mi to, jako film pro cílovou skupinu tak 10-15 let, a to už nedokážu posoudit, jestli by se mi to v těch letech líbilo. Párkrát jsem se u filmu zasmál, ale převládaly spíše hluchá místa a pár "vtípků" bylo na hraně trapnosti, takže film po vzoru vtipů trenéra Pavla Nečase opravdu moc "džouk" nebyl. Pokud tedy neměl být hlavní joke to, že se vydrbe s divákem. Kdybych se měl vyjádřit k hereckým výkonům, prakticky by nebylo k čemu. Ve filmu tak nějak nikdo nehraje. Jsou to takové krátké úryvky čehosi, co by měl být příběh. Nějaké hlubší sondy do postav nečekejte, veškeré charaktery skončily na tom, že jsou všichni zhroucení bez mobilu a internetu. Hybnerová, Matonoha, Postránecký, Vagnerová i Suchánek působí jako herečtí diletanti a Pavel Nečas jako kašpárek z nějaké trapné taškařice, ale na jejich obranu bych uvedl, že nejspíše díky režii a scénáři nebylo co hrát a nebyla to jejich vina. Kombajnér kosí pole bez žací lišty a v době #me too mi připadaly některé vtípky spíše smutné... Odpad ani 1* tomu dávat nebudu, protože jsem u filmu vydržel a díval jsem se na PC, ale jít na to do kina... Asi bych byl naštvaný a hodnocení by bylo přísnější.(14.3.2018)

• - Když chlapi sledují fotbal, tak při záběru na televizi je vidět, že jeden z týmů je Vyšehrad a že se zrovna k míči dostal Július Lavický. Což je odkaz na další režisérské dílo Koppa a to seriál Vyšehrad (od r. 2016). (Gogo333)

• - Vo filme sa objaví nočný záber na hrad Landštejn, ako aj záber na Klášter paulánů u kostela Nejsvětější Trojice. Oba objekty patria k najkrajším historickým pamiatkam prírodného parku nazývaného tiež "Česká Kanada". (PinkButterfl)

• - Kola na kolovou byla zapůjčena z TJ Sokol v Praze. (Bioscop)