• dO_od

// Chudák Hanička Vagnerová, nejdřív ji doma terorizuje úchyl Matonoha, pak vyrazí s bandou tří dalších úchylů na kola, kde se k nim přidá ještě pátej úchyl a úchylně to pokračuje až do extrémně úchylného konce, se kterým by si nejspíš nevěděl rady ani Freud, který byl přes podobné typy úchylů expert. Bohužel ten největší úchyl tady ale je autor scénáře, který musel buď ujíždět na hodně špatných drogách, nebo by se měl jít léčit ze zhruba tak sto padesáti a tří komplexů, kterými celý tenhle zavrženíhodný film protkal. 1/10 čistě za tu Haničku a kolovou, tedy přesně jeden dobrý (čti neúchylný) vtip z celého filmu.(19.10.2017)

• xxmartinxx

Další scénář, kde si Kolečko plete tupou amorálnost s cool kontroverzi a nekorektním humorem - film, kde nesympatické a zlé postavy dostanou přesně to, co chtějí, jako obměnu za to, že to začnou chtít. Další film plný legračního product placementu, stylizovaný způsobem, že před dvaceti lety by už to bylo vyšlé z módy. Adam Mišík je tragický neherec a film si to uvědomuje, tak jeho hlavní postava prakticky nic nedělá, aby bylo napácháno co nejmíň škody, čili se vyprávění rozpadá, protože v jeho středu je jen černá díra. Říkal jsem si, že tomu dám třeba jednu hvězdu, protože na rozdíl od Dezertéra to má aspoň začátek, prostředek a skoro i konec, ale pak začal najednou zpívat Mišík cover na Večernici, ačkoliv nemá s dějem nic společnýho, a už jsem se v tom nějak ztratil.(19.10.2017)

Muhehehe! Tohle jsem si s rodinkou opravdu užil maximálně. Nejprve jsem si samozřejmě jako všichni ostatní říkal, jaktože se k něčemu takovému upsal zrovna Petr Kolečko, ale opak je pravdou. Jasně, že se k Bajkerům musí člověk trošku uvolnit a naladit se na vlnu české komedie, která ale dle mého trefně vystihuje moderní trendy a fámy s tím spojené a navíc díky několika karikaturám svých vtipných předobrazů trousí jednu vtipnou hlášku za druhou. Tím zosobněným elementem je hlavně Pavel Nečas, který naprosto exceluje v každé své scéně a taky částečně Jakub Štáfek, který mě už s tím svým alter-egem (mimochodem je tu zmíňka) tak trošku otravuje, ale v téhle malé roli mě poměrně bavil. Jistě, je to celé hloupoučké, naivní a plné klišé pro určitou nenáročnou cílovku, ale jako takové je to díky zajímavým nápadům Martina Koppa přesně vysoustružená a jistě velmi úspěšná komedie, jež si to černé hodnocení od intelektuálů bezpochyby zaslouží. Tomu zbytku mohu bez dalších pochyb doporučit.(20.10.2017)

• Slepejsek

"Napumpičkovaná" (rozuměj uměle živená) puberťácká komedie. Možná cílené na puberťáky nebo postpuberťáky, ale ty myslím mine a fóry trefí spíš jejich rodiče. Plné klišé. Vyznívá to skoro jako osvětové školení pro rodiče na téma: jak přeorientovat své potomky z počítačových obrazovek a mobilů na živé maso opačného pohlaví (= muže/ženy) aneb republika potřebuje reprodukci. Škoda jen, že to nebylo dovedeno ad absurdum i s návodem k použití pohlaví (zde = penis/vagína). Jedinou zajímavostí filmu tak zůstává fakt, že "exoti" jsou tu téměř výhradně chlapci, zatímco dívky jsou (jakžtakž) normální,,,(21.10.2017)

• radaza

Trochu nechápu, jak hlubokou si p.Kolečko vybral slabou chvíli. Stále jsem čekal, kdy se zasměji, ale.... nějak to nepřicházelo. Snowborďáci jsou pro Bajkery naprosto nedostižná meta, ale mám pocit, že jsem se víc bavil i při Expertech nebo Panic je nanic. Poslouchal jsem v rádiu rozhovor s producentem Vicanem, jak dělá filmy a víno. Takový kaskadér, abych po tomhle zážitku ochutnal jeho víno, opravdu nebudu, ceny neceny. Fuj, otřesný zážitek.(20.10.2017)

• - Za celé natáčení došlo celkem k 5ti pádům z kola, které se obešly kromě odřenin a jednoho vymknutého kotníku, bez většího zranění. (Zdroj: Falcon)

• - Každý herec najezdil v rámci natáčení kolem 90 kilometrů, což je paradoxně méně, než slibují, že ujedou ve filmu. Výjimkou je Pavel Nečas, který mezi některými lokacemi rád přejížděl na kole, a najezdil tak mnohem více kilometrů než ostatní. (Zdroj: Falcon)