• MiaMahoney

Znáte ten pocit, kdy slyšíte o tak špatném filmu, že prostě nevěříte, dokud se nerozhodnete si jím zkurvit večer na vlastní oči? Tak přesně tohle se mi dnes přihodilo. Tenhle masterpiss má všecko: třeskutý troškohumor pro 70% obyvatel našeho Babišstánu, pičoidně stereotypní charaktery, prvoplánové, oplzlé a trapné vtipy toho nejpředvídatelnějšího typu, product placement, díky kterému nejspíš ta pičovina vůbec mohla zprznit celuloid, trampské pissně včetně odporné Nedvědárny a nezbytnou rasovou vyváženost v podobě obsazení mladší sestry opic Williamsových. Kurva, tohle přesahuje všechny meze snesitelnosti, natočené je to tak zle, že by se Troška měl vážně obávat konkurence a ještě s totálně buzerantsky dosranou závěrečnou skladbou, za kterou by měl Mišík svýho potomka nechat těch 200 km odjet na kole bez sedátka. A s rozžhavenou sedlovkou. Zašpičatělou. Natřenou kapsaicinem. No humáč jaxviňa a samozřejmě ihned pálím na dývko do sbírky a řadím na čestné místo na poličce, přesně mezi podobně skvostným Panicem nanicem a návodem na lovení krokodýlů od Poledňákové. Xblití!!(29.5.2018)

Taaak jako snowboardaci ani raftaci to nejsou...aaale zase taková tragedie to není.. Hold jiná doba..každej druhej rádoby buzna..holky jsou lesby..youtuberi..virtuální vztahy... no aaa bez mobilu ani ránu.. to je hnus velebnosti... Děj jednoduchý..Hlavní postavy tak napůl povedený.. nějakej ten vtipek se tam najde..Matonoha úchyl ..:) jako vzdy pobavil..nejlepší role.. pero prifukujici Nečas :) Vagnerovou mám rád a je pořád kočka. Samozřejmě v pidi roli nemohl chybět Lavi a Vojtano.. :) 55% dalo se na to koukat.. ale žádná hitpoška to není.. :)(28.3.2018)

• Pepinec

Do včerejška byl nejtrapnější moment mého života ten, kdy jsem uprostřed toho nejlepšího řekl Zuzce "Alčo." Děkuju Kolečkovi, neomylnému to autorovi laciných scénářů, že mi pomohl zapomenout. Hodina a půl s jeho Bajkery byla totiž mnohem trapnější, než celonoční vysvětlování, že když chlap řekne "Alčo", má tím na mysli "Zuzko." Chápu, že napsat něco vděčného pro dnešní puberťáky je nadlidský úkol, tak ale se na to prosím vás vykašlete, když ty děcka neumíte zaujmout jinak než že všem postavám narvete do pazoury telefon. Málem jsem si leknutím cvrknul do gatí, když se po filmu rozsvítilo a sál byl narvaný k prasknutí; já měl totiž celou dobu za to, že tam jsem sám. Tu jednu hvězdu jsem vylovil v lomu při koupačce a patřím těm mladým holkám, aby to po téhle zkušenosti s filmem nevzdaly.(27.10.2017)

• dr.fish

Děti, zahoďte mobily a jeďte na kole do přírody. Čekají tam na vás skutečné věci, holky a láska! Svět je báječnej! Tohle je poselství filmu, nic jiného těch 95 minut neobsahuje. Myslím, že osud naší kinematografie už je zpečetěn. Kamera je hrozná stejně jako ve všech reklamách, hudba z pekla a závěrem Láska jako večernice v podání Mišíka ml., to je skutečná třešeň na dortu. 20%(19.12.2018)

• xxmartinxx

Další scénář, kde si Kolečko plete tupou amorálnost s cool kontroverzi a nekorektním humorem - film, kde nesympatické a zlé postavy dostanou přesně to, co chtějí, jako obměnu za to, že to začnou chtít. Další film plný legračního product placementu, stylizovaný způsobem, že před dvaceti lety by už to bylo vyšlé z módy. Adam Mišík je tragický neherec a film si to uvědomuje, tak jeho hlavní postava prakticky nic nedělá, aby bylo napácháno co nejmíň škody, čili se vyprávění rozpadá, protože v jeho středu je jen černá díra. Říkal jsem si, že tomu dám třeba jednu hvězdu, protože na rozdíl od Dezertéra to má aspoň začátek, prostředek a skoro i konec, ale pak začal najednou zpívat Mišík cover na Večernici, ačkoliv nemá s dějem nic společnýho, a už jsem se v tom nějak ztratil.(19.10.2017)

• - Film se natáčel 22 dní. [Zdroj: iPrima.cz] (Bioscop)

• - Když chlapi sledují fotbal, tak při záběru na televizi je vidět, že jeden z týmů je Vyšehrad a že se zrovna k míči dostal Július Lavický. Což je odkaz na další režisérské dílo Koppa a to seriál Vyšehrad (od r. 2016). (Gogo333)

• - Za celé natáčení došlo celkem k 5ti pádům z kola, které se obešly kromě odřenin a jednoho vymknutého kotníku, bez většího zranění. (Zdroj: Falcon)