Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gamamen
  ****

  Prijde mi ze u ceskych komedii na csfd plati pravidlo - pridej si k hodnoceni 20-30% tu je totiz kazdy paaan kritik, filmovy mistr recenzent, pro ktereho je neco podobneho okamzite odpad a to bez diskuzi... Preci neni mozne, aby ho neco podobneho mohlo pobavit... Film samotny byl fajn, na pohodu s nekolika trefnyma hlaskama, ktery pomerne dobre reflektuji dnesni mestskou mladez:-) ja jsem si to uzil... 70%(23.10.2017)

 • otilrak
  ****

  Lidi, co blázníte s tím hrozným hodnocením? To ze sebe všichni děláte takové filmové fajnšmekry, že ničemu co nedosahuje kvalit Přeletu nad kukaččím hnízdem nebo Útěku z věznice Shawshank hned dáváte odpad? Už nejste schopní se v kině prostě uvolnit a bavit? Jak je možné, že se celé kino smíchy válelo po zemi od začátku do konce a najednou tak nízké hodnocení? Že by byli všichni takoví pozéři a báli se vyjádřit skutečný pocit z filmu aby před ostatními neklesli? Tenhle film je naprosto skvělá lehká letní komedie protkaná hláškou za hláškou. Ano, někdy se vtipy a scény pohybují za hranicí trapnosti, ale celkově ve filmu fungují skvěle. Postava Vojtěcha Machuly jako "gaye" z nutnosti je naprosto skvěle vymyšlená. Co jinak popíše dnešní svět youtuberů, než tohle? U scén s Matonohou a Suchánkem jsem se pokaždé úplně neuvěřitelně řezal smíchy! Jo, konec pohádkový, což může hodně škarohlídům vadit, ale proč u lehké komedie vlastně ne... Za mě skvělý film na zasmání, pobavení a naprosté vypnutí.(11.11.2017)

 • berny2468
  *

  Velmi zajímavý film. Režisér a scénárista se tak moc snažil napodobit Trošku až ho trochu překvapivě překonali. A to je velké umění překonat někoho tak tragického jako je Troška. Za to mají ode mě velký potlesk. Celý film jsem Litoval Hanu Vágnerovou, že se k něčemu takovému upsala. Spousta neherců kolem ní a ač se ti neherci snaží sebevíc jsou ještě horší než se čekalo. Ona jediná film dokázala tak nějak ustát a hlavně za ni to není od mě „odpad“. Nejhorší na filmu je však scénář. Všudypřítomné rádoby vtipy a hlavně otravný Product placement, jehož smysl mi dosud uniká. Produkty takto ukazované mě vždy spíše odrazovali, než abych si je musel koupit. No celkově myslím že horší už to být skoro nemohlo. Nezajímavé záběry, nezajímavý herci a ještě horší výběr hudby a příběh, který by i děti ve školce vymysleli originálnější a překvapivější….15%.(23.12.2017)

 • Spiker01
  ****

  Muhehehe! Tohle jsem si s rodinkou opravdu užil maximálně. Nejprve jsem si samozřejmě jako všichni ostatní říkal, jaktože se k něčemu takovému upsal zrovna Petr Kolečko, ale opak je pravdou. Jasně, že se k Bajkerům musí člověk trošku uvolnit a naladit se na vlnu české komedie, která ale dle mého trefně vystihuje moderní trendy a fámy s tím spojené a navíc díky několika karikaturám svých vtipných předobrazů trousí jednu vtipnou hlášku za druhou. Tím zosobněným elementem je hlavně Pavel Nečas, který naprosto exceluje v každé své scéně a taky částečně Jakub Štáfek, který mě už s tím svým alter-egem (mimochodem je tu zmíňka) tak trošku otravuje, ale v téhle malé roli mě poměrně bavil. Jistě, je to celé hloupoučké, naivní a plné klišé pro určitou nenáročnou cílovku, ale jako takové je to díky zajímavým nápadům Martina Koppa přesně vysoustružená a jistě velmi úspěšná komedie, jež si to černé hodnocení od intelektuálů bezpochyby zaslouží. Tomu zbytku mohu bez dalších pochyb doporučit.(20.10.2017)

 • Pepinec
  *

  Do včerejška byl nejtrapnější moment mého života ten, kdy jsem uprostřed toho nejlepšího řekl Zuzce "Alčo." Děkuju Kolečkovi, neomylnému to autorovi laciných scénářů, že mi pomohl zapomenout. Hodina a půl s jeho Bajkery byla totiž mnohem trapnější, než celonoční vysvětlování, že když chlap řekne "Alčo", má tím na mysli "Zuzko." Chápu, že napsat něco vděčného pro dnešní puberťáky je nadlidský úkol, tak ale se na to prosím vás vykašlete, když ty děcka neumíte zaujmout jinak než že všem postavám narvete do pazoury telefon. Málem jsem si leknutím cvrknul do gatí, když se po filmu rozsvítilo a sál byl narvaný k prasknutí; já měl totiž celou dobu za to, že tam jsem sám. Tu jednu hvězdu jsem vylovil v lomu při koupačce a patřím těm mladým holkám, aby to po téhle zkušenosti s filmem nevzdaly.(27.10.2017)

 • - Vo filme sa objaví nočný záber na hrad Landštejn, ako aj záber na Klášter paulánů u kostela Nejsvětější Trojice. Oba objekty patria k najkrajším historickým pamiatkam prírodného parku nazývaného tiež "Česká Kanada". (PinkButterfl)

 • - Každý herec najezdil v rámci natáčení kolem 90 kilometrů, což je paradoxně méně, než slibují, že ujedou ve filmu. Výjimkou je Pavel Nečas, který mezi některými lokacemi rád přejížděl na kole, a najezdil tak mnohem více kilometrů než ostatní. (Zdroj: Falcon)

 • - Ve filmu bylo celkem využito 29 kol. (asdfasdf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace