• bobstock

Rozhodně velké zklamání. Námět sám o sobě zaváněl amatérismem v podobě přihnědlých seriálových kaší na prímě či noze a to se v sestavě kolem Kolečka často nestává. Chlapecký figury mě lezly akorát na nervy a vůbec jsem je nějak nepobíral. Že tam nikoho krom snažící se Vagnerové nezajímalo kolo pochopim jako zápletku, ale vyústěný, srdceryvný přechod k přírodě, ne protože jsem ujel 200kilometrů, ale kvůli nahatým zadkům mladých kólistek v lomu z nikoho z nich ještě bikera neudělal. A vůbec název Bajkeři? Za to bych je žaloval jako samotný nadšenec do cyklistiky! Kdyby zvolili název ´´Pitomci na kolech´´ procenta bych rozhodně přidal. 20%(1.4.2018)

Ti, co Bajkery vyhnali do těhle podhodnocených nízkých čísel, si přišli k filmu pravděpodobně léčit své komplexy. Protože jeho průběh neosloví jedině asociálního samotáře bez špetky humoru a životní nadsázky. Zaujme rodiny s dětmi, kde rodiče rozesměje nejedna scénka zcela kolaburující s realitou i velkou většinu nás dospělých/čerstvě dospívajících, kde se v rolích mladých protagonistů můžeme často shledat my sami. Koukat na to s rodinou a vidět a slyšet okamžité názory z pohledů rodičů i mladých ‘závisláků’ byl obrovský bonus a jsem za něj nemálo vděčný. Jeden z nejpovedenějších českých snímků roku 2017. Vtipnými a v rámci toho stále netrapnými sekvencemi tvůrci nešetřili. Bavil jsem se! REWATCHED 28.4.2019: I napodruhé naprostá oddychovka s hezkými holkami a krásnými scenériemi Moravského krasu. Mám hned chuť se tam na kolo vydat taky.(12.3.2018)

• dO_od

// Chudák Hanička Vagnerová, nejdřív ji doma terorizuje úchyl Matonoha, pak vyrazí s bandou tří dalších úchylů na kola, kde se k nim přidá ještě pátej úchyl a úchylně to pokračuje až do extrémně úchylného konce, se kterým by si nejspíš nevěděl rady ani Freud, který byl přes podobné typy úchylů expert. Bohužel ten největší úchyl tady ale je autor scénáře, který musel buď ujíždět na hodně špatných drogách, nebo by se měl jít léčit ze zhruba tak sto padesáti a tří komplexů, kterými celý tenhle zavrženíhodný film protkal. 1/10 čistě za tu Haničku a kolovou, tedy přesně jeden dobrý (čti neúchylný) vtip z celého filmu.(19.10.2017)

• luka4615

Nevěřil jsem, že je to fyzicky možné, ale celý film je jedna velká odporná žumpa, při níž vyzvracíte i oběd z minulého týdne. Jakýkoli smysluplný příběh založený na solidním scénáři zde vážně nehledejte, jelikož 99% filmu obsahuje stupidní narážky a "vtipy" založené na mobilních telefonech a sociálních platformách. Na kole se zde jezdí minimum času, po většinu času totiž útrpně posloucháte dialogy, při nichž dostáváte rakovinu konečníku. A aby toho nebylo málo, všechny herecké "výkony" jsou na úrovni slintajících mameluků, vyplivnutých žvýkaček, rozbitých houpacích koní a použitých kondomů. Po filmu "Špindl" jsou Bajkeři tím nejhrůznějším filmovým zážitkem jaký jsem kdy viděl. PS: Bohužel mám tu smůlu, že téměř každý den chodím v Telči kolem lokací, kde se toto "dílo" natáčelo. Achjo.(29.8.2018)

Vzhledem k mizernému hodnocení jsem moc nečekal, ale že k tomu psal scénář Kolečko a Snowboarďáky jsem měl svého času docela rád, tak jsem tomu šanci dal. A nelituju. Má to pár fakt dobrých vtipů, pár docela trapných vtipů, občas trochu haprují herecké výkony, které někdy až moc tlačí na pilu - zejména ze začátku, kdy kluci předstírají až nereálnou závislost na moderních technologiích (byť vidím ten záměr), ale jinak se to veze na nesmírně pohodové vlně lehce naivního letního dobrodružství.(22.4.2019)

• - Film se natáčel 22 dní. Točilo se v Telči na Panském dvoře a na hradu Roštejn. [Zdroj: iPrima.cz] (Bioscop)

• - Během natáčení koupací scény v lomu bylo jen 15 stupňů. [Zdroj: iPrima.cz] (Bioscop)

• - Když chlapi sledují fotbal, tak při záběru na televizi je vidět, že jeden z týmů je Vyšehrad a že se zrovna k míči dostal Július Lavický. Což je odkaz na další režisérské dílo Koppa a to seriál Vyšehrad (od r. 2016). (Gogo333)