Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berny2468
  *

  Velmi zajímavý film. Režisér a scénárista se tak moc snažil napodobit Trošku až ho trochu překvapivě překonali. A to je velké umění překonat někoho tak tragického jako je Troška. Za to mají ode mě velký potlesk. Celý film jsem Litoval Hanu Vágnerovou, že se k něčemu takovému upsala. Spousta neherců kolem ní a ač se ti neherci snaží sebevíc jsou ještě horší než se čekalo. Ona jediná film dokázala tak nějak ustát a hlavně za ni to není od mě „odpad“. Nejhorší na filmu je však scénář. Všudypřítomné rádoby vtipy a hlavně otravný Product placement, jehož smysl mi dosud uniká. Produkty takto ukazované mě vždy spíše odrazovali, než abych si je musel koupit. No celkově myslím že horší už to být skoro nemohlo. Nezajímavé záběry, nezajímavý herci a ještě horší výběr hudby a příběh, který by i děti ve školce vymysleli originálnější a překvapivější….15%.(23.12.2017)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Další scénář, kde si Kolečko plete tupou amorálnost s cool kontroverzi a nekorektním humorem - film, kde nesympatické a zlé postavy dostanou přesně to, co chtějí, jako obměnu za to, že to začnou chtít. Další film plný legračního product placementu, stylizovaný způsobem, že před dvaceti lety by už to bylo vyšlé z módy. Adam Mišík je tragický neherec a film si to uvědomuje, tak jeho hlavní postava prakticky nic nedělá, aby bylo napácháno co nejmíň škody, čili se vyprávění rozpadá, protože v jeho středu je jen černá díra. Říkal jsem si, že tomu dám třeba jednu hvězdu, protože na rozdíl od Dezertéra to má aspoň začátek, prostředek a skoro i konec, ale pak začal najednou zpívat Mišík cover na Večernici, ačkoliv nemá s dějem nic společnýho, a už jsem se v tom nějak ztratil.(19.10.2017)

 • otilrak
  ****

  Lidi, co blázníte s tím hrozným hodnocením? To ze sebe všichni děláte takové filmové fajnšmekry, že ničemu co nedosahuje kvalit Přeletu nad kukaččím hnízdem nebo Útěku z věznice Shawshank hned dáváte odpad? Už nejste schopní se v kině prostě uvolnit a bavit? Jak je možné, že se celé kino smíchy válelo po zemi od začátku do konce a najednou tak nízké hodnocení? Že by byli všichni takoví pozéři a báli se vyjádřit skutečný pocit z filmu aby před ostatními neklesli? Tenhle film je naprosto skvělá lehká letní komedie protkaná hláškou za hláškou. Ano, někdy se vtipy a scény pohybují za hranicí trapnosti, ale celkově ve filmu fungují skvěle. Postava Vojtěcha Machuly jako "gaye" z nutnosti je naprosto skvěle vymyšlená. Co jinak popíše dnešní svět youtuberů, než tohle? U scén s Matonohou a Suchánkem jsem se pokaždé úplně neuvěřitelně řezal smíchy! Jo, konec pohádkový, což může hodně škarohlídům vadit, ale proč u lehké komedie vlastně ne... Za mě skvělý film na zasmání, pobavení a naprosté vypnutí.(11.11.2017)

 • PetkaW.
  ****

  Já teda nevím, na jakém filmu byl zbytek zdejších uživatelů, že dávají tak nízké hodnocení, ale proti gustu... Je možné, že se mi tahle komedie prostě jenom trefila do divácké nálady, ale ukamenujte mě - já se fakt bavila a po dlouhé době si myslím, že jde o opravdu dobrou českou komedii. S přítelem jsme se smáli od začátku do konce a chlámal se i zbytek kinosálu. Na film jsem šla s dost smíšeným očekáváním, protože nenávidím Mišíka, ale jinak mám ráda zbytek obsazených herců. Nesmíte od toho čekat žádné převratné filmařské umění a neříkám - konec byl tragický přeplácaný pathos a kýč, ale jinak... jsem se prostě bavila a některé hlášky byly vážně na roztrhání bránice.(7.11.2017)

 • dO_od
  *

  // Chudák Hanička Vagnerová, nejdřív ji doma terorizuje úchyl Matonoha, pak vyrazí s bandou tří dalších úchylů na kola, kde se k nim přidá ještě pátej úchyl a úchylně to pokračuje až do extrémně úchylného konce, se kterým by si nejspíš nevěděl rady ani Freud, který byl přes podobné typy úchylů expert. Bohužel ten největší úchyl tady ale je autor scénáře, který musel buď ujíždět na hodně špatných drogách, nebo by se měl jít léčit ze zhruba tak sto padesáti a tří komplexů, kterými celý tenhle zavrženíhodný film protkal. 1/10 čistě za tu Haničku a kolovou, tedy přesně jeden dobrý (čti neúchylný) vtip z celého filmu.(19.10.2017)

 • - Kombajny byly zapůjčené od zemědělce z Rakovníku a od zemědělce z Českého Rudolce. Žlutá míchačka je až z Moravy. (asdfasdf)

 • - Vo filme sa objaví nočný záber na hrad Landštejn, ako aj záber na Klášter paulánů u kostela Nejsvětější Trojice. Oba objekty patria k najkrajším historickým pamiatkam prírodného parku nazývaného tiež "Česká Kanada". (PinkButterfl)

 • - Za celé natáčení došlo celkem k 5ti pádům z kola, které se obešly kromě odřenin a jednoho vymknutého kotníku, bez většího zranění. (Zdroj: Falcon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace