Externí recenze k filmu (7)

 • Eurodenik.cz (Petr Semecký) odpad!

  "Jenže u zvráceně napsaného filmu, jakým Bajkeři jsou, se podobné klady těžko berou jako výrazné plus. Film totiž není jen o tom, že něco hezky vypadá, ale také o kontextu a podtextu, který tvůrci předávají. A v tomto směru se jedná o vrchol „kolečkovského“ nevkusu, který je i na ploše 90 minut…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) **

  "Vadí mi především to, že tvůrcům chyběly dostatečné řemeslné schopnosti (a možná peníze), takže leckterý záběr má vyloženě vyblité barvy, střih tahá za oči, a scény celkově postrádají tempo (které by se dalo značně vylepšit pouhým nápaditějším střihem / kamerou / hudební složkou)." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Zoufalá (ne)orientace hlavních hrdinů, odchovaných technikou a internetem, v reálném světě, je komediálně až překvapivě nevytěžená – projevuje se výhradně jen tím, že všichni neustále zírají do mobilů, panicky hledají signál a wi-fi připojení a nemotorně zakopávají o stanové kolíky, případně si…" (více)

 • iDnes.cz (Mirka Spáčilová) **

  "Nicméně nebýt právě spolehlivé pohlednosti dívčích těl, španělské hudební mezihry a Nečasovy vděčné, třebaže umolousané karikatury, těžko by se Bajkeři dočkali i té upocené třicetiprocentní známky s tradiční pětiprocentní přirážkou shovívavosti vůči celovečerní prvotině." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) *

  "Asi je zřejmé, že k mladému Mišíkovi žádné přehnané sympatie nechovám. Podobně tvrdé hodnocení si ale zaslouží i ostatní mladí herci, snad s mírnou výjimkou Vojtěcha Machuta v úloze zmiňovaného youtubera. Postavy mladých lidí neustále přehrávají, koktají (k řečovým vadám bývám obzvlášť…" (více)

 • Novinky.cz (Stanislav Dvořák) ***

  "Cílem Martina Koppa bylo natočit nenáročnou letní komedii, která je navíc zaměřena hlavně na teenagery, takže v rámci žánru se dá říct, že funguje. Nápadů má při rozumné stopáži 95 minut tak akorát. Slušně se rozjede, ovšem ve výsledku zůstalo pár hluchých pauz, kde se asi měli diváci smát víc a…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) *

  "Bajkeři by totiž mohli být zcela průměrným snímkem, kdyby nebylo Kolečkovy touhy urazit vše, co mu v příběhu přijde do cesty: ženy, muže, homosexuály, černošky i fanoušky kolové. Jako by už v dnešní době nešel dělat humor bez toho, aby přitom někdo nebyl nevybíravým způsobem označen za „buzničku“. …" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace