Zlý časy v El Royale

• USA Bad Times at the El Royale (více)

Hotel El Royale leží nedaleko jezera Tahoe a prochází skrz něj hranice dvou amerických států, Nevady a Kalifornie. Hosté si tak můžou vybrat pokoj v různých státech unie a porušovat či dodržovat zákony jednoho nebo druhého. Teď už je tento hollywoodskými celebritami kdysi oblíbený hotel za zenitem. Jeho slávu připomínají jen černobílé fotky slavných hostů na zdech, chátrající luxusní interiér, velký jukebox se starými šlágry a neurotický zaměstnanec, který sám vše udržuje v chodu. Když se v jednom dni v hotelu sejde pět hostů, je to podezřelé. Kněz, soulová zpěvačka, dvě dívky a někdo, kdo na první pohled vypadá jako obchodní cestující. Podezřelý je i hotel El Royale, který nejen ve svých stěnách a pod podlahou skrývá mnohá tajemství. S příchodem noci a dalších nezvaných hostů bude mít každý z přítomných v El Royale aspoň jednu šanci na vlastní vykoupení. Než se vše odebere do horoucích pekel. (CinemArt)

Lukoboss

Tohle dílko se mně moc líbilo - výbornej vizuál (filtry, stylizace prostředí, kamera) a taky soundtrack, kterej tomu dodával potřebnou šťávu. A vůbec neřeším, jestli se pan režisér a scénárista v jedné osobě někde inspiroval, i když můžeme předpokládat, že to tak určitě bylo. Postavy a jejich příběhy jsou zajímavý, rozložení filmu do kapitol a postupný skládání mozaiky do celistvýho obrazu bylo víc než dobrý. Bohužel závěr je trochu navíc, celá dějová linka s Ch. Hemsworthem ála Ch. Mansonem (i když tady se jmenoval jinak) je poměrně zbytečná, uměl bych si to představit i bez toho. Navíc mám pocit, že šlo jen o to ukázat tady svalovce do půl těla vyslečenýho na plakátu. Škoda toho, v případě jinak vymyšlenýho konce bych asi uvažoval i o plným počtu, ale to je samozřejmě jen spekulace. P.S.: J. Bridges je prostě skvělej, nevím, jestli vůbec někdy zahrál špatně! ()

Silwer

Pekne se na to kouka..ale je to takova Tarantinovka pro chudy,postrada to konverzacni smrnc a celkove se to obcas tahne..skoda.. ()

iXtr3m3

Fajn Tarantinovka bez Tarantina. Obsadenie perfektné, dávkovanie príbehu fajn, len k záveru to už začínalo drhnúť a prituhovať, čo mi k tomu moc nešlo. Bolo mi ľúto Jona Hamma, čakal som, že on bude ústrednou postavou, aspoň podľa toho vývinu deja od začiatku a čakal som hlavne, že sa trošku viac povenujú jednak účelu hotela a jednak "páske". Dostali sme z toho len náznaky. Škoda. Inak fakt dobrý film aj herecky, aj technicky, aj hudobne, všeobecne. 76% ()

BlackTom

Zbytočne naťahované NIČ. Ordinérna zápletka, nesympatický casting, absencia twistu a finále. Jediná postava, ktorá to mohla zachrániť sa stala v Hemsworthovom podaní absolútne sterilnou. Priemerné hodnotenie len kvôli strihu a hudbe. Na takú Identitu z rovnakého prostredia sa ani len nechytá... ()

Wally

Kdybych si to nepřečetl, tak řeknu Tarantino jak vyšitý... J. Bridges byl absolutně skvělý a zbytek ansámblu o moc nezaostával... Skvělá zábava 👍 ()

Loki_Six

"Let me guess. It's some man who talks a lot. He talks so much that he thinks he believes in something. And really just wants to fuck who he wants to fuck. I've seen it enough. I'm not even mad about it anymore. I'm just tired. I'm just bored. Of men like you. You think I don't see you for who you really are? A fragile little man. Preying on the weak and lost. I've heard it. And I don't care. I'd rather sit here and listen to the rain." ()

Miller

No, do kina jsem šel se značnou skepsí (nijak mě popis neoslovil), o to lepší mám z filmu dojem. No, přestože u filmů se moc nelekám, tak tady hned několikrát (aniž by to byl zasraný jumpscare, jak bývá jediná dnešní taktika filmařů). Herecké výkony, kinematografická i obsahová kvalita hodně vysoko. Bohužel, film asi nevejde ve známost. ()

Hanys_

Dost mi to připomnělo tu kupu "po pulpfictionovských" snímků, které se v druhé polovině devadesátek vyrojily. Tohle nebylo vůbec zlé, minimálně do přichodu Hemswortha. Pak už ta atmosféra šla do kytek a stal se z toho prazvláštní bizár. ()

Gogo333

Připomíná to Tarantina, ale Tarantino to není. Herci jsou výborní (i když tu Dakotu pořád vidím jako pipku z odstínů), scénář vymazlený a celé to krásně jede. Bavilo mě sledovat příběh z různých úhlů a to napětí jak to dopadne mě potěšilo. Škoda jen, že Offerman nedostal více prostoru. ()

Litvicek

Špatné každým coulem a otřesný výběr jak hlavních postav do rolí. Dakota Johson a Chris Hemsworth? Dakota je špatná všude a chudák Chris měl bohužel špatně napsanou roli, do které se nehodil. Zbytek už nemá smysl probírat - Jednoduše se to dá dokoukat ale pokud zvažuješ, zda-li si to pustit a nebo ne, pak určitě neváhej a stáhni si něco jinýho. ()

kery-

Jako věrný fanoušek Tarantina nemůžu hodnotit zle. Sbírka zajímavých životních příběhů s perfektním vyústěním ve formě duševní očisty. Tedy jen pro ty, kteří si to zaslouží. Některých postav je sice škoda, ale jejich smrt byla s ohledem na děj nutná, protože jinak by to nebylo tak "wow". Líbilo se mi to, a jsem rád, že jsem se k filmu konečně dostal. ()

kolemjdouc

po dlouhé době jsem absolutně spokojená s "filmovým výrobkem" z USA.Už mi někdy přijde že sláva tamních hvězd je uměle vytvořená.Aktéři v tomhle snímku sice nejsou tak v bulvárech a jinde ale za to odvedli fešný kus práce.Hamm zkrátka nemá chybu. Neslízl za svoji popularitu náhodou MeToo?Nebývale dobrá režie a i kamera.Žádné pohazování načesanými hlavinkami a krájení tun zeleniny na kuchyňském ostrůvku a k tomu přihlouplé dialogy.Tady jsem opravdu byla moc spokojená ()

xmatysekx

Tarantinovka bez Tarantina a taky to podle toho dopadlo. Půlku hrdinů nestihnete poznat a nechápete, proč se ocitli tam, kde se ocitli. Koncept je zajímavý, ale film má spád a napětí jen do chvíle příchodu Chrise H. Pak už je to o ničem. Jen se tak nějak rychle zabije všechno, co se ještě hýbe a ten co vyvázne se zabere někde spokojenej. Hotovo. Celkově je to ale hezky udělaný, to zase jo. Prostě se mi to vlastně líbilo. ()

Disease

Chybí tam sice ty Tarantinovy dialogy o ničem, ale ani tak by se za něco takového nemusel stydět. Parádní vizuál a atmosféra. ()

agass

I když má snímek přes dvě hodiny, nedá se říct, že bych se u něho nudil. Z parádního obsazení nejvíc překvapili mladej Pullman a Cynthia Erivo, která umí i fantasticky zpívat. Chris Hemsworth nepřekvapil, tam to chtělo dosadit někoho démoničtějšího. ()

Blondsky

Po delší době zase skvěle natočený Thriller, ve kterém můžeme vidět Chrise Hemswortha a také Jeffa Bridgese, kterého jsme mohli vidět v Iron Manovi ( 2008). Děj je zde celou tu dobu napjatý až do samého konce. ()

Prochy38

Za mě hoooodně povedená konverzačka. Jasně, ten Tarantinův styl z toho cítit je. Ale jde si to svou cestou a mně to sedí. Luxusní obsazení všech významných postav. Užíval jsem si to. Škoda, že J. Hamm nedostal více prostoru, toho chlapa fakt žeru. Jinak ve stoje tleskám soundtracku. ()

Pátý Matrix je v přípravách

Pátý Matrix je v přípravách

03.04.2024

Bylo to takřka nevyhnutelné. Velké filmové značky jen tak nekončí a s Matrixem tomu u Warner Bros. nebude jinak. Hollywoodské studio totiž nově oznámilo, že v přípravách je aktuálně pátý díl. Zatím… (více)

Týmovka X-Force nikam nespěchá

Týmovka X-Force nikam nespěchá

30.06.2018

Deadpool 2 už si v kinech řekl své, nyní se tak oči upírají k chystané týmovce X-Force od režiséra Drew Goddarda (Chata v horách). Ten momentálně dokončuje svůj teprve druhý režijní pokus Zlý časy v… (více)

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (více)