Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

blondboss

Jedna z ďalších súčasných podpriemerných komédií, ktorá síce na jeden šup celkom aj pobaví, resp. neunaví, avšak kvalitou oproti iným produkciám je to proste strašné. Česi ozaj v posledných rokoch točia dookola to isté a keď je niečo úspešné, tak sa okolo toho spraví tridsať ďalších kopírovacích snímkov, ktoré sú väčšinou o ničom. A myslím, že niečo podobné vzniklo aj tu, kedy sa natočil film, ktorých dosť naráža na snowboarďákov, ale v zásade je to len na pol plynu. Také nemastné-neslané. 40 % ()

waltosin

Tak krásné naše hory jsou a oni je zesměšní natočení takový hovadiny! a jestě k tomu ty nejkrásnějsí Krkonoše. 20% ()

Papoushek odpad!

Dialogy a především monology místy tak stupidní, že si nejsem jistý, jestli herci jen trapně improvizovali nebo takový blábol někdo sepsal předem. ()

Mamutol

Při sledování mě zachvátilo čiré zoufalství a pocit beznaděje. Je mi líto některých herců, že se k tomuto veledílu propůjčili. ()

honzic

Podprůměrný film, který není ani humorný, ani dobrodružný, ani romantický, prostě je to jen směs nemastných a neslanných herců, kteří hrají jak dle čtecího zařízení. Je to škoda. Hodnocení: 30 % ()

koza3

Bylo tam pár super vtipů, které by při trošesnahy mohly tu sračku povznést. Byl tam dokonce náznak vývoje charakterů, kdy jsou nejprve holky předhozeny ňoumo partnerům, aby však na konci našly ty vysněné druhé polovičky. To však uplácalo tu jednu hvězdu a zbytek bylo fakt dno kadibudky. Ani Polívková ani jiná "hvězda" to nezachránila. PS. líbí se mi, že jako promo ikona je Alice Bendová, která tam hraje asi dvě minuty... ()

Dejf4

Sníh, klišé, oblíbení herci, reklama v každém záběru, laciný humor. Zamíchat a šup je tu komedie. 3/10 ()

Kop1x odpad!

Lidi, co tomu filmu daj 5 hvěžd, těm bych zakázal hodnotit na csfd.. za mě jasný odpad a jen to potvrzuje fakt, že český filmy jsou opravdu tragédie ( většina ).. ()

sinjakupre

Ano, je to průměrně natočený film, který má své mouchy a né zrovna málo. I přes to všechno jsem se po téměř celou dobu skvěle bavil a o to v komedii jde. Chcete-li procvičit vaši bránici, určitě neváhejte shlédnout. Kvalitou bych dal 3 hvězdy, ale díky super zábavě dávám čtyři. ()

tomashinka

Další naprosto zbytečný, nezajímavý film, který, podobně jako mnoho jeho současníků zapadne po prvotním nadšení do zapomnění a prázdnoty. Většina blbých filmů je zajímavá alespoň něčím - jsou trochu vtipné, objeví se hezká příroda, nebo hezké erotické scény, třeba hezká hudba... Prostě něco, kvůli čemu by divák někdy v budoucnosti mohl zvednout ovladač a přepnout telku. Špindl není zajímavý vůbec ničím. Odpad to není, ale slaboučká, plytká a v koutě tiše doutnající jedna hvězdička ze soucitu a kvůli Andulce od Polívků. A také bohužel proto, že česká kinematografie skutečně dokáže v některých případech klesnout ještě níž. ()

hlava81

Oddychovka za 50%. Nenadchne, ani neurazi. Bohuzel znovu se na to uz asi podivat chtit nebudete. Jeden z tech mnoha filmu, ktery brzy upadne v zapomneni ()

rigby

Chybí vtip, chybí energie, chybí cokoli, co by diváka zaujala. Zlatý Román pro ženy, na který se tu objeví odkaz. Nedosažitelní Snowboarďáci plní mladistvého elánu a živočišnosti. Tohle byl jen vyčpělý kousek pro opuštěné třicítky, které mají na krku děti a chlap je někde daleko za obzorem. ()