"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! (Bioscop)

711 odpad!

Kdo v ČR má prachy na natáčení takových sraček ať se mi ozve, znám hafo organizací co pomáhají dětem kde by se tolik peněz mohlo utopit smysluplněji!!! ()

Melodrama

Pozitiva: výkon Kláry Issové, Krejčíkové a ostatních, pěkná hudba, skvělá kamera Negativa: slabý scénář. Film není vůbec špatný - pokud hledáte nenáročnou komedii na odreagování (spíše pro ženy) ... pokud chcece něco "hlubšího" tak to tady nenajdete. ()

Simella odpad!

Ano, je to zoufalé. Ještě, že to mělo jen hodinu a 15 min. Knížku jsem četla už dávno, ale vím, že jsem se dost dobře bavila. Tohle je ale hodně nepovedené. Snaha využít komiku, která fungovala ve Bridget Jonesové na mě působila jakoby jí převáděl někdo, kdo dlouho pracoval v cirkusu a nedokáže se od toho oprostit. Pokud to byl záměr, na mě to působilo trapným dojmem. Bohužel, další pokus, který nevyšel. ()

gramofonix

Bola to síce "vtákovina", ale miestami som sa pobavil. Zase na druhej strane tie psycho-halucinogénne scény by mi tam nechýbali.. ()

igirogi05

Hodnotil som 4 *. Nemôžem si pomôcť, ale som zaťažený na české filmy. Podľa mňa si tento film zaslúži rozhodne viac, ako 24 %. Neviem, ale mne sa to páčilo. Neviem, čo majú ľudia proti Renčovej réžii. Je to o.k. a je to INÉ !! Celkom mi tam pasovali tí mexičania. Bolo to niečo také divné, ale pasovalo mi to tam. A hudba bola perfektná, sme si ju pohmkávali pri filme. Takže mal ten film niečo do seba. A český film, v ktorom je voda nemôže byť predsa zlý. O.K, hlavná hrdinka - Issová - to hrá viac než dobre ale akosi mi pripadala slabá. (oproti Rumlovy rozhodne - ten je skvelý herec len neviem, či si vyberá - dostáva - dobré role) Ale tak dalo sa tam aj zasmiať. Pre mňa skvelý film. ()

monia

Komédia v štýle Bridget Jones. Ale domáci fanúšik obvykle tvorcom domáce komédie neodpúšťa a preto ani táto nemá v hodnotení šancu. Naviac sa jedná o "ženskú" komédiu, a to je hneď o ďaľší mínus naviac. Z mojho pohľadu sú postavy menej uveriteľné, jednajú občas prehnane a nepravdepodobne, ale napriek tomu sa jedná o príjemnú oddychovku, neriešiacu žiadne filozofické ani politické otázky. Za mňa 3 hviezdičky a príjemný pocit. ()

skorapky odpad!

To byla uchýlarna roku 2018. Nikdy nehodnotím film , který jsem neviděla do konce. A toto bylo sebebičování dutkama hodinu a dvacet minut. Ale bylo to poučné, romantický film o ženách a pro ženy si dlooouho nepustím. Režisér i scénáristka mají nějaký velký problém s opačným pohlavím, nebo aspoň jeden z nich určitě a druhý a Klára Issová to dělali pro prachy. ()

SNCIS odpad!

Všechny scény s Pavlem Křížem - trapárna. Renč chtěl asi vytvořit zábavnou komedii, o svobodné matce. No, ale nepovedlo se... Nejlepší na tom je část, kde Issová ukáže bradavky. - odpad! ()

kyzi

Ano Pavel Kříž šílenost! I další herecké výkony neuspokojivé... dějově slabé a průhledné, ale já se celkem zasmála a o to myslím šlo! Navíc roztomilý závěr s miminkem mě jako matku rozsekal😍 ()

farinelli77 odpad!

Ty voe, co to bylo za bizár?! Po půl hodině jsem se konečně vzpamatoval a stiskl stop. Zřejmě o dost větší než malé množství trávy, co rejžo?! Jak na něco takového může vůbec ČR přispět byť jen jedinou korunou??!! Plýtvání peněz i materiálu! ()