"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! (Bioscop)

Lucy39

šla jsem s kámoškama do Kina - pro POBAVENÍ - za nějaké peníze......No... někdo se smál. .. trochu... toto nedosahuje ani 20% obdobného dílka Román pro ženy či Ženy v pokušení. Spíše bohužel silně připomíná Kameňák... Trapné.. U Renče mne to nemile překvapilo. ()

KateDanny

Od filmu jsem raději nic neočekávala, abych nebyla moc zklamaná. Vyplatilo se. Několikrát jsem se i zasmála, ale že bych to chtěla vidět znovu… ()

tomasfuck odpad!

Žádný děj, žádný příběh, nevypointovaný humor. Nejhorší film, jaký jsem v poslední době viděl. Jenom díky Krejčíkové jsem neodešel před koncem. ()

sorbon1

Nečekal jsem žádné velké umění, čekal jsem oddechovou českou komedii, ale bohužel. Rychlé přeskakování scén, hrající Mexičané, vznášející se Kříž, dlouhé monology hlavní hrdinky...proč?? Kromě pár úsměvných chvilek vcelku nuda. Světlé okamžiky byla role Krejčíkové a nahá Issová v kabince, ale na záchranu filmu to bohužel nestačilo. ()

NoToTedaNe

Knihu jsem nečetla, odborník teda nejsem, ale parádně jsem se zasmála, odreagovala se, zapomněla na starosti všedních dní a to je přesně to, co jsem po tomhle filmu chtěla, moc za to děkuji všem tvůrcům, mrzí mě, že se tak snažili a nakonec jim tu hodně lidí dává hodnocení odpad! - copak musí všechno být tak duchaplné? ()

Detoxi odpad!

Odišiel som z kina. Minimálne polovica ČS filmov za rok 2017 sú braky a odpad. Mizerné herecké výkony to je to hlavné, čo mi na týchto filmoch prekáža. ()

xray0045

Jedna hvezda pouze proto, ze Klara je moje oblibena herecka a kazdy muze nekdy slapnout vedle, je to ale zluta karta priste uz jde ven i ona. Pawlowska vetsinou nema tak uplne debilni humor takze se neco muselo ztratit v prekladu. Nechat Rence rezirovat uz nekolik let hranici s masochismem. Trapnost kdy divaka stud fackuje je uz pres caru. Tenhle film snad zaplati PP protoze divaci v kinech to nebudou. ()

Ales.Blaha

Název filmu přesně vystihuje, že se bude jednat o trochu bláznivější komedii a tak tomu i bylo. Skvělá oddychovka u které se člověk pobaví a odreaguje. Jako bonus jsou některé naprosto úžasné záběry. Kamera výborná! ()

j1c2

Bohužel mě to nebavilo... Bohužel jsem nepochopila "umělecký" záměr s Křížem a Mexičany... Bohužel již od prvních záběrů bylo jasné, jak to celé happyendovsky skončí... Bohužel jsem se zasmála jen dvakrát a to velice lehce...No ale finální záběr na Prahu byl docela hezký:-) ()

elma odpad!

Proboha, co se to s Renčem stalo, pro mne byl vždy záruka kvality a jde to do kopru. Tohle si Halina Pawlowská nezasloužila, takto zničit její dílo...- naprostý odpad!! ()

seval

Proboha, jak mohl Renč natočit takovou hovadinu? To už opravdu Issová, Vlasáková, Bendová, Dvořák i Kříž museli ztratit veškerou soudnost. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Aneta Krejčíková, kterou moc nemusím, byla paradoxně nejlepší herečkou. Prostě se aspoň chovala normálně, všichni ostatní herci přiblble přehrávali. Do toho ty stupidní paruky, kníry či obočí. Bylo to utrpení, sledovat tuhle zhovadilost až do konce. ()

711 odpad!

Kdo v ČR má prachy na natáčení takových sraček ať se mi ozve, znám hafo organizací co pomáhají dětem kde by se tolik peněz mohlo utopit smysluplněji!!! ()

Melodrama

Pozitiva: výkon Kláry Issové, Krejčíkové a ostatních, pěkná hudba, skvělá kamera Negativa: slabý scénář. Film není vůbec špatný - pokud hledáte nenáročnou komedii na odreagování (spíše pro ženy) ... pokud chcece něco "hlubšího" tak to tady nenajdete. ()

Simella odpad!

Ano, je to zoufalé. Ještě, že to mělo jen hodinu a 15 min. Knížku jsem četla už dávno, ale vím, že jsem se dost dobře bavila. Tohle je ale hodně nepovedené. Snaha využít komiku, která fungovala ve Bridget Jonesové na mě působila jakoby jí převáděl někdo, kdo dlouho pracoval v cirkusu a nedokáže se od toho oprostit. Pokud to byl záměr, na mě to působilo trapným dojmem. Bohužel, další pokus, který nevyšel. ()