"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! (Bioscop)

charles3

Nejen ženy, ale také zoufalí režiséři a producenti dělají zoufalé věci. Kdo od Renče očekával další Román pro ženy, musel být velmi zklamán. Podivné herecké výkony, dialogy i vizáž většiny postav. Z herců měli mé částečné sympatie jenom Krejčíková, Vacek a mně dosud neznámý Žampa. Jiří Dvořák je v tomto filmu trestuhodně nevyužitý, spíš zneužitý. Co je na tomto filmu opravdu zdařilé, je kamera Petra Hojdy. Jinak ale věřím tomu, že v knize celá story může fungovat výrazně lépe. Každopádně jde o zatím nejhorší film podle Haliny, to už se mi víc líbilo i Evo, vdej se! A Renč už by měl raději zůstat u volebních klipů... Hodnotím 45 % - přece jenom "umíme" i o dost horší filmy... ()

Sashmen13 odpad!

Well, ta jedna je za tu mariachi/jalapenos bandu, která mi ale vůbec nedává smysl. Nakročeno to mohlo mít dobře, ale jézuskote copak je tak těžké udělat hrdinku trošku sympatickou a vtipy ve stylu aby člověk nemusel zavírat oči? No kdo ví... EDIT: po zvážení, žádná hvězda, je to brak ()

A.lis odpad!

To byl asi nejhorsi film, co jsem za poslesni dobu videla. Mozna vubec. Necekala jsem zadne hluboke dilo. Ale aspon jeden radoby vtip mohl byt smesnej. ()

Petal76 odpad!

Ptám se jen PROČ? 1) Sebe proč jsme na tuto zaležitost do kina vůbec šly ( a podotýkám odešly ), to se opravdu nedalo! 2) Proč se na kvalitní filmy neseženou peníze a je možný sehnat je na toto! ()

Peabody

filiprentsch jde jen o kousek dál než ve většině svých filmů, ale tady nedostal takovou zemanovsky podmíněnou/ vynucenou odměnu (nemluvě o zcela směšném vyznamenání) za svou práci pro něj od Fondu, Takže je to levnější i vzhledově. To, že je přesvědčen, že divák neudrží víc než dvouvtěřinový záběr a nůžky jsou pro něho základní nástoj, je pro něho typické (jeho milovníci tomu říkají dynamická narrace, myslím). Ta Halinina knížka je dost dobrá, ovšem tohle je vykuchaná primitivnost. Dívky má ale pěkné, to ano, asi producenti i slušně platí. Issová, Dvořák, Ruml jsou kvalitní herci, Pavel Kříž bývvááááááááával taky, po návratu je to smutenka. No a dámy na A jsou na koukání, proč ne. ()

Monditrade

Milá komedie. Trochu se až člověk bál po negativních recenzí, ale zřejmě to je jakási automatická reakce na dnešní CZ komedie, kdy většina hned je v odpadu. Jak ovce v jednom stádě... každopádně Filip Renč mě pobavil. Herecké obsazení ve dvojici Issová a Krejčíková skvělé. Obě luxusní kočky.. byť s rozdílem více jak deset let od sebe... to jen ukazuje, jak je Klárka stále k světu i skoro ve čtyřiceti... :-) ()

kodwin

Když přistoupíte na ten bláznivý styl hned na začátku, tak se to dá zkonzumovat až do konce. Hlavní výhoda je, že to má celkem spád. ()

Alvin odpad!

Na celém filmu je vtipná jenom jediná věc, totiž že "zasloužilý umělec" Filip Renč napodobuje Zdeňka Trošku. Tohle by se za státní peníze vážně nemělo produkovat. ()

anawi

Knížka mě bavila, ale jako film to tak vůbec nepůsobí. Připadá mi těžkopádný, kýčovitý, nudný. Prostě jako film nějak nefunguje. Snad jen jako kulisa při žehlení... ()

badajajuak odpad!

Tyjo, tak tohle ne... za poslední dobu největší pi***ina, co jsem viděl. Čekal jsem všelicos, ale tohle předčilo moje nejhorší obavy. ()